Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Grajcie na Tantical2 Oszusci :3


norek1234m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#Crime.  

Eq mialem perfekcyjne :> tylko jak bys zauważył na filmiku w ostatniej rundzie kryt moj wyniósł 82k a wcześniej 331k więc nie "pierdol" za przeproszeniem ze eq nie umie robić :3

Opublikowano

Jaki to serw?

 

I ja też coś na Tanticala mam, ale póki co wstrzymuję się z wrzucaniem tego :)

Wypierdol/Sprzedaj wszytsko w pizdu, bo potem bedziesz zalowal, że tego nie zrobiłeś. Serwer i tak długo nie pociągnie, nukey sam się przyznał że ma wyjebane. Pozdrawiam Leszek ~Oskar Ek (wiesz kto jestem  xD )

Opublikowano

Bug tarczy zna tylko gildia, której pomaga cały Shindie czy jak mu tam.. Komunikuje się z nimi na TS i nie tylko, gdy ktoś upomina go o bugu tarczy przez kogoś z tej gildii - banuje. Bezpostawnie i bez konkretnej przyczyny, żałosne.

Gram na serwerze, bo jest dobry i będę grał do końca i mam nadzieję, że nie będzie to koniec lipca, a koniec roku, zobaczymy.

Btw. Gdyby Nukey chciał to wymusiłby bug tarczy od tych buggerów i by go naprawił, a jak nie to zbanował całą ta gildię w pizdu, ale cóż.. znajomości robią swoje ;)

Opublikowano

Kolejna gówno burza robiona przez osoby które nie potrafią zrobić eq?  xD

 

Beviar - miesiąc.

Castios s1 - trzy miesiące.

Tantical - Około 2/3 tyg. (z tym że to nie mój serwer)

K***a to długi staż, masz się czym pochwalić. Castios też Ci padnie szybciej niż myslisz. Skoro w Team'ie są osoby o iq niższym niż kubek przeterminowanego jogurtu z lidla, to nie ma co nawet rejestrować się na takim serwerze. Pozdrawiam.

Opublikowano

Jaki team, taki serwer. Jaka uczciwa administracja, tak uczciwe konkursy :)

 

Nic dziwnego nie widziałem w twoim temacie, póki nie przeczytałem że temat usunięty przez Nukey :)

 

A jaka nagroda była za top daggera?

742949sygna_mpc.png

Opublikowano

Kolejna gówno burza robiona przez osoby które nie potrafią zrobić eq?  xD

@Crime.

Widać że bardzo sie znasz :)

Wyraźnie wszystko jest ustawiane i jak sie do tego nie przystosujesz dostajesz bana. Tyle lat na świecie żyjesz i nie wiesz o takich rzeczach? :)

Opublikowano

Jaki team, taki serwer. Jaka uczciwa administracja, tak uczciwe konkursy :)

 

Nic dziwnego nie widziałem w twoim temacie, póki nie przeczytałem że temat usunięty przez Nukey :)

 

A jaka nagroda była za top daggera?

 3 itemy z isu do wyboru Zbroja bron fryz oraz cos jeszcze unikat :D

Opublikowano

Dostałem bana za to, że eq chciałem wymienić. Mądrość Srukeja aka gowna. Nie ładujesz w is=ban. Chciał serwer za 200zł psc sprzedać. Więcej niech nie bierze się za tworzenie serwów, elo.

btw.http://scr.hu/2eer/io8so

Opublikowano

K***a to długi staż, masz się czym pochwalić. Castios też Ci padnie szybciej niż myslisz. Skoro w Team'ie są osoby o iq niższym niż kubek przeterminowanego jogurtu z lidla, to nie ma co nawet rejestrować się na takim serwerze. Pozdrawiam.

"K***a" o czym Ty człowieku mówisz, mam Ci wypisać powody przez które padły moje dwa serwery?

 

Beviar - stał miesiąc ze względu na to że przy końcu miesiąca było 0 ONLINE na liczniku, faktycznie powód do trzymania serwera. (zresztą to był mój pierwszy dedykowany który robiłem SAM)

Castios s1 - Trzy miesiące ze względu na sponsora, rework robię 6 miesięcy gdzie większość serwerów jest odjebana w miesiąc więc stul pysk.

 

Grozisz mi że padnie? Życzę powodzenia, stay tuned widzimy się niebawem w zapowiedzi!

 

Dostałem bana za to, że eq chciałem wymienić. Mądrość Srukeja aka gowna. Nie ładujesz w is=ban. Chciał serwer za 200zł psc sprzedać. Więcej niech nie bierze się za tworzenie serwów, elo.

btw.http://scr.hu/2eer/io8so

zMdR9dB.png

 

Pozdrawiam!

 

Szkoda mi kazdeogo gracza, co wbil na ten syf od nukeya. ;(

#nukey#napinacz#internetowy

@topic

nie polecam xp

 

#słabeprowowdodatkumarnehashtagi

 

W takim razie z castiosa też będzie trzeba zrezygnować. Szkoda marnować czas na serwer gdzie istnieje faworyzacja oraz prywatne znajomości.

O czym Ty mówisz, Nukey na serwerze zajmuej się tylko od strony technicznej, bo dobrze wie, że nie ma czasu na pilnowanie graczy, jakby miał kogoś faworyzować to chyba mnie, a u mnie w teamie jest tylko on i ja.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

"K***a" o czym Ty człowieku mówisz, mam Ci wypisać powody przez które padły moje dwa serwery?

 

Beviar - stał miesiąc ze względu na to że przy końcu miesiąca było 0 ONLINE na liczniku, faktycznie powód do trzymania serwera. (zresztą to był mój pierwszy dedykowany który robiłem SAM)

Castios s1 - Trzy miesiące ze względu na sponsora, rework robię 6 miesięcy gdzie większość serwerów jest odjebana w miesiąc więc stul pysk.

 

Grozisz mi że padnie? Życzę powodzenia, stay tuned widzimy się niebawem w zapowiedzi!

 

zMdR9dB.png

 

Pozdrawiam!

 

 

#słabeprowowdodatkumarnehashtagi

 

O czym Ty mówisz, Nukey na serwerze zajmuej się tylko od strony technicznej, bo dobrze wie, że nie ma czasu na pilnowanie graczy, jakby miał kogoś faworyzować to chyba mnie, a u mnie w teamie jest tylko on i ja.

Moge dodać, jak on chce :)))))<btw chciał 200zł> a oferta była w euro.

Nukey sie zajmuje od strony technicznej? Przecież on nie potrafi nawet butów zawiązać to nie możliwe jest to, że ''poprawi'' coś na tantical. A po 2 Crime ty robiłeś ostatnią ''aktualizacje'' najwidoczniej tak się pośpieszyłeś, że nie zdążyłeś zmienić opisów, albo tego NIE POTRAFISZ.

Opublikowano

 

Nukey sie zajmuje od strony technicznej? Przecież on nie potrafi nawet butów zawiązać to nie możliwe jest to, że ''poprawi'' coś na tantical. A po 2 Crime ty robiłeś ostatnią ''aktualizacje'' najwidoczniej tak się pośpieszyłeś, że nie zdążyłeś zmienić opisów, albo tego NIE POTRAFISZ.

Sam z siebie robisz kretyna.

Fakt, nie potrafi zbyt wiele, bo to jego pierwszy serwer który osiągnął i tak bardzo dobrą frekwencje, robiłem przedostatnią aktualizację, nie tą z updatem na 200. :)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Sam z siebie robisz kretyna.

Fakt, nie potrafi zbyt wiele, bo to jego pierwszy serwer który osiągnął i tak bardzo dobrą frekwencje, robiłem przedostatnią aktualizację, nie tą z updatem na 200. :)

Czyli po Twoim castiosie też można sie spodziewać 700 on przed 1dzień, a w drugim połowe mniej?

 Z taką doświadczoną administracją, o ile można to tak nazwać zajdziesz bardzo daleko.

  Ten jego serwer chodzi tu o srukeja, jest tylko pod kase nic więcej. Tak samo jak ten Shandie, czy jak ch*j mu tam zagadasz do niego dobrze i dostajesz cały is unikaty etc, jak ten ''S1mple'' na serwerze najlepsi przyjaciele.

To mój ostatni post w tym temacie nie zamierzam dalej z Tobą prowadzić żadnej ''spiny'' przez temat na mpc ;pppp

btw. Będzie kiedyś srukej na ts, czy nie bo tak patrząc to NIGDY go nie ma.

Opublikowano

Czyli po Twoim castiosie też można sie spodziewać 700 on przed 1dzień, a w drugim połowe mniej?

 Z taką doświadczoną administracją, o ile można to tak nazwać zajdziesz bardzo daleko.

  Ten jego serwer chodzi tu o srukeja, jest tylko pod kase nic więcej. Tak samo jak ten Shandie, czy jak ch*j mu tam zagadasz do niego dobrze i dostajesz cały is unikaty etc, jak ten ''S1mple'' na serwerze najlepsi przyjaciele.

To mój ostatni post w tym temacie nie zamierzam dalej z Tobą prowadzić żadnej ''spiny'' przez temat na mpc ;pppp

btw. Będzie kiedyś srukej na ts, czy nie bo tak patrząc to NIGDY go nie ma.

To nie ja decyduje gdzie grają gracze, serwery jest łatwy więc nie oczekuj 600 online dzień w dzień.

Nie prowadzę z Tobą żadnej spiny, odpieram Twoje ataki na mój serwer i Nukeya.  B)

Gadałem z nim dwa dni temu, więc nie wiem kiedy będzie.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Mieli potencjał, ale zwalili całą sprawę z serwer :D

Opublikowano

@@Nukey Może jakieś wyjaśnienia by się przydały? No chyba, że wolisz mieć to w d*pie?

Jeśli się nie odezwiesz potwierdzisz wydarzenia o których gracze pisali.

Opublikowano

@ DarnoczeG 

 

Co tu wyjaśniać ? na  filmiku widać czarno na białym

bany posypały sie za to ze pisalismy shandiemu ze Hakier ma bug tarczy ( chodz ja sądzę ze tarcze ma od shandiego)

Tematy o tym na forum usuwa i daje też tam bany 

Shandie i Nukey mnie wysmiali że na filmiku nic nie widać [ nie wcale tylko 82k z zasadzki w ostatnim pvp ]

On jak by próbował to wyjaśnić to by sie tylko zbłaźnił że nic takiego nie ma na serwerze a bany posypały sie za wyzywanie bo przecie by musiał jakoś obronić shandiego :)

Opublikowano

Nigdy nie było "zbugowanej" tarczy tylko wam ciągle wkręcali, natomiast były "magiczne kd" które np dawaly 50% odpornosci na klase, ktore zostaly dzis usuniete.

 

 

ps. jak dla cb GM może wytwarzac itemy z "navi" to gratuluje


70781749720140844533.jpg No no no juz off :D

 

Tak samo juz shout boxa offli :D 59253113855446730809.jpg

byl offline, aż na całe 5minut! gratuluje inteligencji, a raczej jej brak

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngNukey pokaż gdzie napisałem ze navi ?  znajdz i zrób screna i mi pokaż bo leje  , trudno ci przyznać ze gracze uciekają sprzedają nawet konta z podwójnym is za 11zł ? niegdyś 240-370 a prawie 400 graczy a teraz 170-174 maksymalnie było . Skoro wiedzieliście że są takie kd to czemu nie zakazaliście Hakier uczestniczyć w turnieju ? :> tylko wszyscy za to wyłapali bany + zostali wyśmiani przez cb i shandiego ? :) każdy kto został zbanowany permem za to że pisali do shandiego ze hakier buguje każdy z nich może to potwierdzić . :)

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngNukey pokaż gdzie napisałem ze navi ?  znajdz i zrób screna i mi pokaż bo leje  , trudno ci przyznać ze gracze uciekają sprzedają nawet konta z podwójnym is za 11zł ? niegdyś 240-370 a prawie 400 graczy a teraz 170-174 maksymalnie było . Skoro wiedzieliście że są takie kd to czemu nie zakazaliście Hakier uczestniczyć w turnieju ? :> tylko wszyscy za to wyłapali bany + zostali wyśmiani przez cb i shandiego ? :) każdy kto został zbanowany permem za to że pisali do shandiego ze hakier buguje każdy z nich może to potwierdzić . :)

Co za roznica i tak dostal bana na wszystkie konta, ci, ktorzy dostali bana za "niewinność" wystarczy, że się do mnie zgłoszą i zostaną odbanowani. :)

 

ps. napisales, ze dostali specjalna tarcze od shandiego jak skoro on nie ma praw do tworzenia itemow?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...