Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co przyniesie większy zysk? - przedmioty z IS


Salius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim,

Mam wolne smocze monety ze starego konta i chciałbym się dowiedzieć ile na Negrosie dostanę za:

- Zasuszoną Głowę

- Zieloną Smoczą Fasolę

- Eliksiry Słońca i Księżyca

- Odżywkę

 

I co najbardziej opłaca mi się kupić? Mam koło 87 sm.

Dzięki wielkie z góry!

Opublikowano

Zasuszona głowa nie wiem dokładnie ile, ale mało.

Zielona smocza fasola około 2kk.

Eliksir księżyca ten z 10mln PE około 5-7kk, Słońca około 10-12kk jak masz farta, bo czasami księżyca za 4 długo nie schodzi.

Odżywki dla peta po 10kk widziałem sprzedają.

 

Nic się nie opłaca kupić z IS. Jedynie jako tako kupony SM, które się pojawiają raz na jakiś czas. ew. szczeniaki, które tak samo jak kupony są tylko raz na jakiś czas w IS.

Opublikowano

Cześć wszystkim,

Mam wolne smocze monety ze starego konta i chciałbym się dowiedzieć ile na Negrosie dostanę za:

- Zasuszoną Głowę

- Zieloną Smoczą Fasolę

- Eliksiry Słońca i Księżyca

- Odżywkę

 

I co najbardziej opłaca mi się kupić? Mam koło 87 sm.

Dzięki wielkie z góry!

Poczekaj na skrzynie szczeniaka, dostaniesz 2 i zostanie Ci 17 sm, a na nich coś się dorobisz.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z Zasuszoną Głowę też warto. Straci jedynie z 2 kk gdzieś

Z Zasuszoną Głowę też warto. Straci jedynie z 2 kk gdzieś

Opublikowano

jeśli chcesz zarobić yangi kupując itemy z IS i sprzedając to powiem Ci że nie opłaca się :)

lepiej kupić yangi na allegro lub kogoś kto sprzedaje za doł. na tel.

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...