Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ace MU Season 8 // 100xp // NO-RR // NO WEBSHOP // OTWARCIE 31/07/2015 10:00 //


AceMU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Żadna pomylka. Każdy na początek dostaje 1 wcoin za który możesz kupić seal of asscesion.

 

czyli seal zwieksza expa o 1000%? np na mercy mozna za seal 15% wiecej expa dostac. tutaj 1000?

Opublikowano

Żadna pomylka. Każdy na początek dostaje 1 wcoin za który możesz kupić seal of asscesion.

Jutro rano pierwsze drzewka... rzeczywiście żadna to pomyłka.

 

 

PS: Miałem pograć tutaj, ale nie wiedzieć czemu strasznie topornie mi ten client działa.

Opublikowano

Dla mnie atmosfera w miare ok ;) można z nudów popykać , nie mniej jednak nie widzę tu przyszłości na dłużej tym bardziej że maksymalnie 40online na tą chwilę - no chyba, że ulegnie to zmianie

Opublikowano

Jutro rano pierwsze drzewka... rzeczywiście żadna to pomyłka.

 

 

PS: Miałem pograć tutaj, ale nie wiedzieć czemu strasznie topornie mi ten client działa.

 

Co sie dzieje z clientem?

 

Dla mnie atmosfera w miare ok ;) można z nudów popykać , nie mniej jednak nie widzę tu przyszłości na dłużej tym bardziej że maksymalnie 40online na tą chwilę - no chyba, że ulegnie to zmianie

 

Nie od razu rzym zbudowano :)

 

Poczatki bywaja ciezkie, ale ciezko pracujemy nad rozreklamowaniem serwera. Z czasem liczba online wzrosnie. 

Jezeli chcesz nam pomoc, sprawdz event "Advertise" na forum. 

Opublikowano

Za szybko exp leci żebym komuś mógł serwer rekomendować czy ściągać znajomych. Liczyłem na długą zabawę w dobijaniu do 400 lvl tym czasem jest godzina 19 a ja mam 330 lvl ;) nie uważasz że to troche za szybko jak na exp 5? (7,5 z sealem)? ktoś tu coś źle ustawił

Opublikowano

Co sie dzieje z clientem?

 

 

Nie od razu rzym zbudowano :)

 

Poczatki bywaja ciezkie, ale ciezko pracujemy nad rozreklamowaniem serwera. Z czasem liczba online wzrosnie. 

Jezeli chcesz nam pomoc, sprawdz event "Advertise" na forum. 

tak ale "rzym" do teraz jest,a twoj server pewnie zniknie w przeciagu 2tygodni. Pozatym kto normalny wbije na server 5expa, gdzie ludzie maja juz po 370lvl++++

Opublikowano

Pojawil sie bug na serwerze, pomimo ze wszedzie bylo ustawione ze exp ma byc 5x, exp wyglada na +/1 100x 

 

Poniewaz wielu graczy chwalilo obecny exp, i nie chcieli zmian decydowalismy ze tak zostanie.Ace MU jest teraz serwerem 100x bez resetow. 

Gra nie konczy sie na wbiciu 400 lvla. Jest jeszcze master level, ktory wbija sie trudniej, a najtrudniej bedzie o konkretny set. Zabawa tak predko sie nie skonczy.

Jak zauwazyliscie drop normalnych itemow jest bardzo maly, a excellenty z mobow w ogole nie dropia - tylko z boxow i bossow. 

 

Dodatkowo naprawilismy kilka bugow.

- System Vote dziala poprawnie

- PK moze dalej zabijac (wczesniej po wbiciu pk nie mozna bylo dalej mordowac)

- Ranking na stronie glownej nie pokazuje juz GMow

 

Wybaczcie za brak aktywnosci w grze z mojej strony, przez ostatnie kilka dni co chwile rozlacza mi sie internet, jakies problemy techniczne ze strony operatora sieci.
Jak tylko problem sie rozwiaze bedziecie mnie widywali o wiele czesciej. 

 

Dodatkowo zapraszam do wysylania aplikacji gm w prywatnej wiadomosci na naszym forum do Ace13 lub Admin_Shadow

Nie ma zadnej aplikacji do wypelnienia, uwazamy ze kierujac sie zdrowym rozsadkiem potraficie sami zadecydowac co pomoze wam dostac posade GM.

 

 

Zapraszam wszystkich do przyjemnej gry !! :) 

Opublikowano

Zawiodłem się... Bardzo dobry serw, tylko miałbyć low rate. Dobrej nocy :) Moje konto można skasować, tak jak i tego posta, jeśli psuje reputację.

-__________________________________________________________________________________________________________________-

Gram z powrotem ;p

Opublikowano

Gram od wczoraj kolo 300 lvl i powiem wam ze gra mi sie swietnie fajna atmoswera admin ogarnia wszystko i jest dla ludzi, czasem jak widzialem jak atakowalo go po 10 osob w nori o gensy ostatnio w coiny itd bez spiny ogarnial wszystko na prawde fajny server.

AmazingLife

Opublikowano

Potwierdzam to o Adminie.Mam natomiast bardzo powazny klopot z party nawet w @ ustawiaja sie w 2 komplety i nawet jak maja wolny slot to czekaja na znajomka pisze tu o Legionie  <<<<<<<<bede szukal innej moze  wtedy bede mial pt>>>>>>>>>>>>>

 

Pozatem zapraszam bo sie fajnie gra

Opublikowano

Jak zauwazyliscie serwer dzisiaj sie disconectowal. Wina lezala po stronie hostingu, lecz przyznajemy sie kilka naszych bledow tez sie do tego przyczynilo. 

 

Udalo nam sie uporac z problemem i wszystkie systemy znowu poprawnie dzialaja, lecz postanowilismy odczekac 2 godziny z startem serwera zeby upewnic sie ze problem zostal rozwiazany. W tym czasie przeprowadzimy kilka testow odnosnie stabilnosci serwera.

 

Serwer ruszy dokladnie za 2 godziny.

 

W ramach podziekowania za cierpliwosc i wynagrodzenia za stress i strate czasu dodalismy na wszystkie konta 400WCoin C oraz 1 WCoin P

 

Dodatkowo wymienilismy itemki w "Gift Shop" 

 

Przepraszam za klopot, i dziekuje za cierpliwosc.

 

Pozdrawiam

Ace

Opublikowano

Witam !

Jak już ADMIN czyta to forum napisze parę słów....

 

Serwer i ludzie super małe niedociągnięcia typu:

-zbugowany raven

-drop cresta tylko icarus [dl od 1lev] to jak niby mam nim wydrobić cresta ? jak do icarus nie wejde -.-

-dzisiejsze dc :P

 

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy :)

Opublikowano

Witam !

Jak już ADMIN czyta to forum napisze parę słów....

 

Serwer i ludzie super małe niedociągnięcia typu:

-zbugowany raven

-drop cresta tylko icarus [dl od 1lev] to jak niby mam nim wydrobić cresta ? jak do icarus nie wejde -.-

-dzisiejsze dc :P

 

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy :)

 

Czesc criss.

 

Przyznaje sie raven jest zbugowany, ciezko pracujemy zeby go naprawic, ale to nie jest takie latwe poniewaz wina lezy po stronie main.exe

 

Zeby wydropic cresta mozesz wyprac sobie Dinoranta, na nim mozesz latac po Icku:)

 

Pozdrawiam i dziekuje za mile slowa :)

Opublikowano

upewnij sie ze zainstalowales sie plik .exe zawarty w folderze "if you cant log in please install this" oraz ze sciagnales launcher v3.0

Opublikowano

zacina się po wpisaniu loginu i hasla wszystko zainstalowane wczoraj działało

 

a teraz wyskakuje ze jestem juz zalogowany -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...