Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile kosztują duże zielone poty na serwerze Negros?


xDefqonOnex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie dawno nie grałem na plu czy były ostatnio jakieś eventy z których można było dostać Zielone poty? Tak? Nie?

Jeśli tak to ile są na obecny czas są warte ?
Jeśli nie to ile na obecny czas są warte? 

Nazbierałem trochę tego po ostatnim zajączku i mam zamiar sprzedać 

Jaka jest cena Dużej potki zielonej i średniej?


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Co do eventu to z w tomboli mozna bylo zdobyc, a co do ceny to malo kto sprzedaje bo woli sobie zostawic wiec ceny nie znam.

Opublikowano

200potek 35kk-na etolin

Ja sprzedawałem 50 sztuk za 12kk i schodziły, więc dla mnie 200 potek to 48kk. :D

Średnie nic nie warte - nikt ich nie kupuje, kupują tylko duże.

 

jak chcesz żebyśmy Ci napisali wartość czegoś, to warto napisać o jaki serwer chodzi. Na Etolinie sprzedawałem 50 sztuk po 12kk, na Negrosie 50 sztuk po 7kk nie bardzo chcieli kupować, więc różnica jest.

Opublikowano

Ja sprzedawałem 50 sztuk za 12kk i schodziły, więc dla mnie 200 potek to 48kk. :D

Średnie nic nie warte - nikt ich nie kupuje, kupują tylko duże.

 

jak chcesz żebyśmy Ci napisali wartość czegoś, to warto napisać o jaki serwer chodzi. Na Etolinie sprzedawałem 50 sztuk po 12kk, na Negrosie 50 sztuk po 7kk nie bardzo chcieli kupować, więc różnica jest.

Hmm czy ty ślepy jesteś czy udajesz możne nazwa tematu mówi o serwerze negros a mnie nie obchodzi jakiś kotyljion.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...