Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Filippexo

Byłbyś zainteresowany współpracą przy poszukiwaniach, a później przy pracy nad serwerem? Również poszukuje jakiegoś porządnego serwera, przy którym mógłbym pomagać, a tu cicho i głucho wszędzie...

Opublikowano

Odnawiam, proszę nie oferujcie mi roboty technicznej, ja prowadzę serwery a nie je tworze od strony mechanicznej ;)

Opublikowano

Odnawiam, proszę nie oferujcie mi roboty technicznej, ja prowadzę serwery a nie je tworze od strony mechanicznej ;)

 

A ja na odwrót, zajmuje się bardziej stroną techniczną, ale również prowadzeniem serwera. Dlatego myślę, że byśmy się dogadali ;)

Opublikowano

A ja na odwrót, zajmuje się bardziej stroną techniczną, ale również prowadzeniem serwera. Dlatego myślę, że byśmy się dogadali ;)

SlimaKCode, odpisz mi na PW ;)

 

A ja cóż, jak zawsze, liczę na fajne propozycje.

Opublikowano

Profesjonalne pomoc w prowadzeniu jest dalej oferowana, czekam na widomości.

Pewnie ktoś myśli,że skoro taka profesjonalna to już dawno powinna być nieważna,

otóż ofert mam kilka dziennie, niestety większość z nich są średnie :)

Chociaż największą bolączką jest jak ktoś pisz mi 2-3 zdania..

Opublikowano

Jak zwykle ;) Jedynie pamiętajcie, nie zajmuję się mechaniką serwera, gdyż często mnie o to pytacie.

Opublikowano

Nie wiem czy Cię to zainteresuje, aktualnie pracuje nad serwerem z modami technicznymi i survival razem z moim dobrym znajomym. Serwer jak na razie prywatny i stoi na VPSie, ale w przyszłości damy możliwość zdobycia przepustki do WL.

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, prowadzę serwer własciwie zaczynam prowadzić Serwer HARDCORE na maszynie Dedykowanej w razie kontaktu ts3 : r Czekam na odzew bądź poprzez PW

graphic.png

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...