Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp Crack 5.14 UPDATE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzuci mi ktoś na PW linka do ściagniecia cracka na 5.14 od losita ? dostałem bana na IP bo miałem dc'ka i mi pare postów pod rząd nabiło na forum i mi z góry IP blocka wrzucili także jakby ktoś mógł mi wrzucić na PW linka do sciagniecia na 5.14 cracka byłbym fest wdzieczny PIONA

HALA MADRID !!!
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wrzuci mi ktoś na PW linka do ściagniecia cracka na 5.14 od losita ? dostałem bana na IP bo miałem dc'ka i mi pare postów pod rząd nabiło na forum i mi z góry IP blocka wrzucili także jakby ktoś mógł mi wrzucić na PW linka do sciagniecia na 5.14 cracka byłbym fest wdzieczny PIONA

I co ci to da że bedziesz miał l# skoro nie masz konta na nulledzie i nie przejedziesz na ich auth ? :D

Opublikowano

Ziomy nie badzcie noobami, 10 repow mozna sobie samemu nabic :)

 

Potrzebne beda nastepujace rzeczy:

 

-CCleaner

-strona do tworzenia lipnych emaili np. http://www.fakemailgenerator.com/#/fleckens.hu/Wartn1956/

(najlepiej wybrac domene dayrep.com)

 

 

No to lecimy :D

 

Na nulled zakladamy konto, podajemy lipnie wygenerowanego maila, pozniej na tego maila przychodzi link aktywacyjny, klikamy go. Tworzymy nowe konta, gdy pojawia sie w koncu komunikat ze zalozone konto musi byc rozpatrzone przez administratora, wtedy wylaczacie przegladarke, uruchamiacie CCleanera i znow tworzycie konta, tych kont najlepiej sobie stworzyc z 5-6. Gdy juz bedziecie mieli tych 5-6 kont zalozonych, to na jednym z nich wbijacie sobie w durnych tematach jakies posty, zapiszcie sobie linki w notatniku najlepiej do 11-12 postow w ktorych wy sie udzielaliscie, gdy juz uzbieracie 25 postow to wylogujcie sie z waszego glownego konta na ktorym macie te 25 postow, jesli wylogowanie sie nie bedzie mozliwe to odpalcie CCleanera i samo was wyloguje, pozniej logujecie sie na inne utworzone wczesniej konto, wchodzicie na linki z postami w ktorych sie udzielaliscie i lajkujecie je, z jednego konta w ciagu dnia mozan chyba zlajkowac 3 posty, wiec lajkujcie kazdy post po 1 najlepiej, bo jak bedzie za duzo lajkow na jednym poscie to wam odejma po zlosci, pozniej znwo logujecie sie na inne konto i znow lajkujecie.... ii w ten sposob macie 25 postow i 10 repa, pozdrawiam AHA! Najlepiej zrobic sobie z 12-13 punktow repa w razie gdyby ktos wam po zlosci zminusowal post tak zeby zostaly w zapasie te 2-3 repy. POZDRAWIAM

A potem dostaniesz bana za multikonto na wszystkie konta

Opublikowano

W żadnym tamacie nie mogę napisać odpowiedzi .... Piszę mi coś takiego

Your account does NOT have access to our authentication server. Please visit this page to learn more: Auth Access.

i

  • You cannot reply to this topic
Opublikowano

Ej mi nie działa,cały czas wyrzuca z gry ;-; jak naprawić ??

NO NIE PIERDOL ?!

 

A ten napis ciężko dostrzec tak ?

 

LeagueSharp Status: Outdated 5.14 HF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...