Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Champion update: Fiora


Gość Piotrunio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedzie mocna tak samo jak irelia nawet jesli ja znerfia po wydaniu, co wiecej nawet jesli juz nie jest untargetable to wciaz ma pewna ochrone na ccki no i ten ult ja p******e, ta gra sie robi coraz lepsza

 

permaban incoming

 

edit//

 

co wiecej mam dziwne wrazenie ze build sie troche zmieni wejdzie trinity do gry oraz bedzie grana na midzie ale to tam wiecie jestem pro playerem znadujacym sie w brazie V takie tam moje trashtalkerino skrolujcie dalej

Opublikowano

po poczytaniu komentarzy na reddicie i kolejnym przeanalizowaniu postaci stwierdzam ze zadnej konkretnej kontry na niej nie bedzie, jak pasywka w q i e jeszcze ujda to ult jest po prostu przejebany, nie dosc ze obrazenia (jesli trafimy w te punkty) beda bazowaly na hp czego nie da sie po prawdzie skontrowac to prawie jak wbudowany botrk  a botrk dla hard ad = wet dream to chcialbym wiedziec od czego bedzie zalezec ilosc przywracanego hp przez ult, od ilosci zbitych puntkow tzn im wiecej tym wiecje hp leczy? a moze bedzie sie skalowac z ap czy c**j wie, jak bedzie sie skalowac z ap to jestem pewien ze trinity wejdzie do gry

 

zalozmy taki klasyczny matchup jax vs fiora wiadomka wszystko zalezy od skillu bo fiora moze zbaitowac jaxa E i bedzie easy trade ale dobry jax sie nie da zbaitowac no i zalozmy  matchup reworkowa fiora i jax, jax moze jej teraz suty lizac bo jesli skoczy z E to w odpowiednim momencie wystarczy uzyc W i caly trade idzie na korzyst fiory

 

mysle nad matchupami ktore moga dac jej rade ale ciezko, do tej pory fiora miala jeden problem, byla postacia all in bez konkretnego systemu escape'u ofc pomiajajc flasha wiec jak ktos zbaitowal jej q to latwo bylo zgankowac to teraz z tym q juz nie bedzie tak latwo

 

 

polecam spoko post

K1wVFLL.png

Opublikowano

Akurat jak dostałem ją po basenowym evencie zjebali mocno ją po całości ... Teraz ult według mnie trochę ssie, bo nie da rady biegać i napieprzać każdego. Do tego te skille ... No cóż, może w praktyce wyjdzie lepiej.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Ciekawy ult, do tego ładne animacje umiejętności + splash art * - * Zobaczymy jak w praktyce sprawdzi się (TF).

Opublikowano

Zepsuli mi Fiore :( Jakoś sb nie wyobrażam w team fighcie żebym biegał dookoła jakiegoś champa tylko po to by aktywować ten heal regen bo zanim to zrb to reszta mnie zabije. Chociaż jak się komuś uda tego uda tego hp regen aktywować to tf wygrany.

9145114405211911405102.png


Jestem tęczowy :D

Opublikowano

Czytałam właśnie o tym wczoraj. Dosyć ciekawie to wygląda, pewnie niektórym sprawi jakiś problem, pewnie niektórzy nie będą umieli się nią obsłużyć. ;d Mimo to zmiany ciekawe, z chęcią przetestuję tą postać jak tylko wejdzie na serwery normalne.­

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Teraz będzie wymagała więcej, niż nawalanie w klawiaturę. Zawsze ją lubilem za tego noobskiego ulta, a teraz to jakiś żart jest :|

Fiora support xD

Opublikowano

 

 

Ult mi się nie podoba, za dużo zachodu z jego aktywowaniem. Reszta skilli jest ciekawa, szczególnie pasyw.

 

Jej ult aktywuje pasyw 4 x. Pewnie nie czytałeś na czym polega jej ult.

 

Właśnie jestem po 1 grze. Przy 500Ad nasz ult zadaje ponad 80%HP dmg :D każdy tank pada w 2-3 sekundy.

Opublikowano

skurwili fiore jak prawie kazdego champa po reworku, rito pls.

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

Najbardziej śmieszy mnie to że osoby z dywizji brąz i silver płaczą że zepsuli im postać xD

"click R" I jak ja teraz będę nią grać? Mój main champ etc...

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Fiora to był mój main przez długi czas, wg. mnie 1 z lepszych postaci 1v1, szczególnie przeciwko papierom i postaciom bez CC. Teraz według mnie jest 'piękna' jeśli moge tak powiedzieć o postaci z gry. Model jest o niebo lepszy, patrząc na splash arty to ten nowy też jest lepszy. Oczywiście gimbusy już nie będą fapać, na nowym splash arcie fiora jest taka, jakby to powiedzieć, doroślejsza, poważniejsza, po prostu z klasą. Co do reworku: cieszy mnie to że animacja autoataku została ta sama. Idealnie się lasthituje. W dodatku model postaci ingame jest piękny, czego nie mogę powiedzieć o skinach. Ogólnie według mnie tylko nightraven Fiora jest lepsza, reszta to kupa. Kiedyś headmistress to był mój ulubiony skin, ale ją teraz tak jakoś pogrubili, no poprostu nie podoba mi się, a Royal Guard fiora to już w ogóle porażka... Oprócz tego, że jej chodzenie wygląda trochę nienaturalnie, jakby latała, wygląda to jak ten "skip" B chyba na wf'efie co sie tak kolana do góry podnosi w biegu, to mucha nie siada:P  xD Co do skilli, co z tego że Q już nie jest podwójne, fiora będzie teraz mega mobilna. W fiory też jest lepsze. Co prawda nie będzie działać tak dobrze na niektóre matchupy jak stare W (np. na postacie mające skille w autoataku, np. Q nasusa, Q rengara, Q udyra etc.) ale mimo wszystko skill aktywny bijący, o zasięgu Q tahm kench'a w dodatku slowujący/stunujący i odbijający wszystko przez moment to naprawdę dobry skill. Przejdźmy do jej E. Wydaje mi się, że stare E jest lepsze, ale jeśli chodzi o wymiany na lini, takie np. Q>W>E>2 hity, to w wymianach góruje to nowe E. Kwestia sporna/gustu. Jej ult wg. mnie jest o wiele lepszy. Co z tego że tracimy untargetable, skoro mamy skill odbijający (W), a w dodatku leczenie siebie i całej drużyny. I może niektórzy nie wiedzą- jej ult nie polega tylko na leczeniu. Z 4 stron przeciwnika mamy odpaloną pasywkę, co równa się tons of damage. Pomyślcie sobie tylko jak Fiora będzie sobie radzić w tej mecie tanków... Ta pasywka i ten ult... Podejrzewam że będzie się na nią składać botrk'a, mimo że nie ma go w polecanych, to brak takiego AS boosta jak stare E może trochę boleć. Wydaje mi się też, że fiorę będzie się budować z 1 itemem defensywnym, a nie jak dotychczas glass cannon.

Ja widzę taki build:

 

Hydra

Last Whisper

Berserki

Trinity

Infinity Edge

i tutaj sytuacyjnie, Omen, Frozen Mallet lub Blade of the Ruined King. (Wiadomo, omen będzie nam potrzebny jeśli nie będziemy mieli ultra feeda./ A jeśli pasywka+ ult+last whisper nam nie będzie wystarczać, możemy też kupić botrka przeciwko tanky teamowi, jeśli przykładowo będziemy mieli w enemy jakiegoś vlada,rumbla, i udyra.

 

Jeśli to przeczytałeś, to mam nadzieję że choć trochę pomogłem osobom które piszą tylko "omg rito pls zniszczyliscie mi maina" bo według mnie, fiora będzie po tym reworku tylko i wyłącznie lepsza... Może nawet będzie grana, gdyż teraz w większości przypadków widziana jest tylko w brązie, silverze, no max niskim goldzie.

Opublikowano

Ciekawy ult, do tego ładne animacje umiejętności + splash art * - * Zobaczymy jak w praktyce sprawdzi się (TF).

93be477e40.jpg

XDDDDDD

Nie podoba mi się rework, usunęli jej early snowball co skreśla dla mnie tą postać. To był jej główny atut

­

Opublikowano

Jeśli trafisz na tanka na linii starą fiorą, spróbuj się wysnowballować na takim Malphicie... Early zostalo zbalansowane, stara fiora to było albo wygrywasz early i carrujesz gierke, albo nie dostajesz feeda/feedujesz/słabo farmisz= twój team gra 4v5. Teraz ten ult szczególnie aktywowany ma wielki potencjał do teamfightów... 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...