Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Zapis na Dungeony - Revelia.pl #3


Minsky™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

 

To co, jeśli wejdzie 4 kumpli w PT i wywalą tego piątego? Może zróbcie, żeby wchodząc na dungeon można było mieć PT max. 3 osobowe?

Kiedy start revelii? :D

 

Mogą tak zrobić, pomyślimy nad ogranicznikiem. 

 

Jeszcze nie wiem :P 

46302966905014201006.png

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System dobry lecz mam do niego 1 pytanko.

 

 Jak to jest z ninją, napisałeś że dmg liczy się przez cały dungeon i od tego zależy drop, wiadomo że ninja nigdy nie bił za dużo a taki sura WP na marmurze zbije bossa w parę sekund.  Bo szaman jak buffuje to wykonuje swoją robotę i dostaje część dropu, a ninją nikogo nie buffne tylko będę musiał robić dmg.

Opublikowano

System dobry lecz mam do niego 1 pytanko.

 

 Jak to jest z ninją, napisałeś że dmg liczy się przez cały dungeon i od tego zależy drop, wiadomo że ninja nigdy nie bił za dużo a taki sura WP na marmurze zbije bossa w parę sekund.  Bo szaman jak buffuje to wykonuje swoją robotę i dostaje część dropu, a ninją nikogo nie buffne tylko będę musiał robić dmg.

 

Kolego spokojnie ninją nabijesz dmg, testowaliśmy to już i jest okej. 

nikt z dungeonu nie wyjdzie z pustymi rękoma 

46302966905014201006.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...