Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Bukkit na ile slotów moge sobie pozwolić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co kombinować..

Obecnie wszystkie serwery cenowo spadały w dół.

Na pukawce (MaxCraft) posiadasz za 30zł nie ograniczony RAM oraz procesor (Jesli nie wychodzą poza normy).

Szczerze ich polecam. A 30 zł to ty na prąd wydasz.. xD

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@AkaDesing czytać umisz? On chce na własnym kompie a Ty o hostingu chrzanisz -.-

 

@OldisPL a dostaniesz 2GB RAM ... To ściema, serwery wywala przy 50 ggraczach...

r9wfFzB.png

Opublikowano

@AkaDesing czytać umisz? On chce na własnym kompie a Ty o hostingu chrzanisz -.-

 

@OldisPL a dostaniesz 2GB RAM ... To ściema, serwery wywala przy 50 ggraczach...

 

110 graczy --> 19.8 TPS..

 

Także przy 50 nie wywala ;].

 

 

 

 

@topic

Tak jak wspomniałem wyżej, najlepszą opcją będzie hosting, no chyba, że chcesz na upartego na własnym kompie.. to z 50 slotów powinno uciągnąć :D

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

­Hmm... Tak jak wyżej napisali 20-30. Zostaw debiana i używaj bez gui. Zależy też jakie to będą pluginy.  Skoro masz już komputer poskładany to nie warto inwestować w dedyki/vps'y. Chyba, że internet ci się nie zwiększy - jest to kluczowa rzecz. Jeżeli napisałeś tak jak wyżej - 2 kompy i na jednym serwer. To uciągnąć uciągnie, ale problemem jest internet. No i musisz umieć się posługiwać linuxem, zainstalować podstawowe programy, jak mc, ew. nano jak nie masz.

 

PS. Do innych. Czy wy kur... umiecie czytać? Debian to Linux znawcy... W7? Kto wpadł na taki pomysł. Jak już to Wserver, czego nie polecam. 

aw

Opublikowano

Na tym interneie to daleko nie zajedziesz na plaskiej mapie to to 50 jak  wyciagniesz na normalnej to hmm przy 50.. 50 nie wyciagniesz. Poleam Ci zainwestowac to 30 zl kupic sobie jakiegos vps'a co na tym zyskasz ? To ze przepustowosc masz przy nich internet z  150 Mbit.

Opublikowano

Prace nad serwerem chwilowo wstrzymałem, bo w moim kompie także uszkodził się dysk :/

 

@Vanderbeer

Download dochodzi do 20/Mbps, Upload do 1/Mbps a pingi do 60ms.
 

5226780839.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...