Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stop dopalaczom


Kamelott

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zjebany ten filmik, zero przekazu imo.

 

Co do dopalaczy - darwinizm społeczny. Idioci wykończą się sami.

Opublikowano

0 flow , słaby bit i słabe rapsy 

wgl przesłania nie ma 

dopalacze powinny być 24h dostepne w każdym sklepie im mniej idiotów tym lepiej

 

filmiki słabe

Opublikowano

Powiem taką prawdę, jak ktoś będzie szukał to i tak znajdzie, więc po co zabraniać takich rzeczy, jeśli i tak są dostępne?
Film jest kiepski... bardzo, bardzo, bardzo x  kiepski i amatorski. Ta policja z dupy się tam wzięła, a on nawet nie porwał się na ucieczkę...

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

Filmiki bardzo słabe. Ktoś na tym dobrze zarobił(lub raczej czyjaś rodzinka/znajomi).

 

A dopalacze ? Niech zostaną. Selekcja naturalna - idioci się sami wytrują i pożytek będzie dla wszystkich.

Żeby tylko na leczenie tych, co niestety przetrwają nie szło z pieniędzy normalnych ludzi...

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

­Filmik strasznie słaby. 

 

Rodzice powinni być bardziej odpowiedzialni. W szkole powinni uczyć o tym, że nie powinno się takich rzeczy brać ( ale znowu takiego nastolatka co jeszcze mózgu nie ma nie zawsze się w pełni upilnuje. Nie można krok w krok chodzić za 13-15 latkiem... ) Niby wszystko dla ludzi ( ktoś chce się zabawić, spróbuje trochę a później problemy. Osoba nieco bardziej rozgarnięta powinna wiedzieć, że to się może źle skończyć / nie brać tego świństwa w ogóle ) Powinny być TYLKO dla osób +18 ( to znowu taka osoba +18 kupi i sprzeda/da innym młodszym ) Trudniejszy dostęp ( ale ktoś jak będzie szukał to i tak znajdzie w końcu )

 

Musieliby całkowicie zakazać tego, wszystkie sklepy pozamykać, przestać produkować i mógłbym tutaj jeszcze wiele przykładów podać ( to jest raczej niemożliwe ) ... albo co się tam cackać będą. Od razu kara śmierci albo obóz jak w niektórych państwach komunistycznych ( to już chyba dobrze, że mieszkam w tej Polsce )

Opublikowano

Słaby filmik..nie da się trafić w ten sposób do każdego, kwestia woli.. jeżeli ktoś chce to weźmie..­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Kampania, która w żaden sposób nie uczula jak szkodliwe są dopalacze. Zamiast przykrych konsekwencji po zażyciu w postaci konających młodych ludzi na szpitalnych łóżkach mamy symboliczną scenkę zatrzymania domniemanego handlarza, dla którego zarządzą 48 godzinny areszt. Zatem kampania wypowiada walkę z handlarzami zamiast uświadamiać dzieciaki, dlaczego nie warto sięgać po dopalacze. Zamiast uczyć dzieciaki co jest legalne lub nielegalne, może jednak warto było by k***a wspomnieć że zażywanie dopalaczy może doprowadzić do śmierci?

Opublikowano

Ktoś trzepie sianko na tych dopalaczach, a Polski rząd ma to w dupie, jakoś inne kraje potrafiły ustawy porobić i tego nie ma, a u nas wystarczy,że zakazanej substancji zmieni się proporcje i jest legalna, wiec wnioski nasuwają się same. Ile już lat z tym walczą? Hmm ;)

OndteAw.png


Opublikowano

Chcieli dobrze ale jak zwykle nie wyszło. Użyli dobrze znanego dla młodzieży hasła. Miało być zabawnie i informacyjnie a pozostał tylko niesmak

Opublikowano

W tym "filmie" nie ma żadnego przekazu. Wątpię aby pouczająco wpływał na oglądających go ludzi. Zagraniczne filmy są na o wiele wyższym poziomie.

To jest zrobione na szybko, bez głębszego sensu. 

  

Opublikowano

Poprostu porażka.. Ja patrząc na to w szkole wywnioskowałbym że warto uciec i że policja się teleportuje.. Diller jak by się poddał. 0 realności niestety . Wolałbym zobaczyć jakiś filmik z internetu co się dzieje po zażyciu któregoś z dopalaczy (Oczywiście np. mocarza aby się wystraszyć tak naprawdę ).. Pokazywanie filmiku o działaniu mocarza obowiązkowo w każdej szkole na godzinie wychowawczej i wystarczy ... według mnie

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Jeszcze bardziej żałosny niż ten pierwszy. Z tego wynika, że jakby kasjerka sprzedała im alko, wszystko byłoby w porządku, i wygląda raczej jak akcja informacyjna dla sprzedawców w monopolowych. xD

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Opublikowano

ludzie palą dopalacze bo są tańsze niż dobre zioło

 

legalizacja eliminuje problem dopalaczy

 

ps. to prawda

 

ps2 to konsola

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...