Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę przywołać bosa na serwerze Tshock


DombroPL ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż mam taki problem, który polega na tym że jak gram na swoim serwerze tshock na terrarie 1.3.0.4 to nie mogę przywołać jakiegokolwiek bossa. Jak coś to mam super admina bo wpisywałem /auth (kod). Pomożecie?? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

76561198051218074.png

Opublikowano

 Tshock na terrarie 1.3.0.4 jest strasznie niestabilny i niedopracowany. Polecam się przenieść na zwykłą konsolę, którą mamy w folderze z grą, albo za pomocą Host&Play

Opublikowano

Wpisz /spawnmob ID

U mnie działa, nie powinno być problemu.

Okej to tego spróbuje i zobaczymy :)

 

 Tshock na terrarie 1.3.0.4 jest strasznie niestabilny i niedopracowany. Polecam się przenieść na zwykłą konsolę, którą mamy w folderze z grą, albo za pomocą Host&Play

A jak wtedy wgrać pluginy? Bo mi zależy na nich ;)

76561198051218074.png

Opublikowano

P.S Podobnie mam ze zamkniętymi na klucz skrzynkami w dungeonie. Nie moge ich otworzyć (oprócz złotych które otwierają się bez problemu) :(


Zwykły silnik nie obsługuje pluginów.

Trzeba czekać na stabilny silnik TShock ;)

Okej a gdzie będe mógł taki stabilny silnik znaleść? I jak się on będzie nazywać?

76561198051218074.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...