Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań na temat serwera globalnego


kVkis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, kilka pytań odnośnie gobala.


-na którym serwerze gra najwięcej ludzi?


-warto grać na globalu, skoro gram bez IS?


-czy w tej chwili działa MOD?


Opublikowano

 

Cześć, kilka pytań odnośnie gobala.

-na którym serwerze gra najwięcej ludzi? Tortuga Diumar

-warto grać na globalu, skoro gram bez IS? Bez is ciezko ale w dluzszy okres dasz rade

-czy w tej chwili działa MOD? Z tego co wiem jakis tam kamer dziala

 

Opublikowano

Pobierasz, rozpakowujesz, wrzucasz do spatchowanego klienta i odpalasz przez .exe z moda. normalnie Ci się patcher pokaże, dajesz rozpocznij gre i masz. ;p

@Souveraiin Mam coś takiego najpierw:

70c63270d7524426gen.png

a po tym>

330d196e68065992gen.png

Opublikowano

Spróbuj uruchomić przez administratora.

Automatycznie się uruchomia jako administrator..

 

Na pewno spatchowałeś klienta przed uruchomieniem moda?

Dopiero Go zainstalowałem, spatchowałem.

Opublikowano

-Mimo tego , że otwiera się jako administrator spróbuj odpalić , tak jak ci mówiłem. Cytat z strony"Metin2Mod_Launch.exe Uruchamiać z prawami administratora!"

-Jak masz Win8 spróbuj w innej zgodności.

Napisz jak poszło :) .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...