Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który z tych autorskich trybów podoba wam się najbardziej?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wymyśliłem kilka trybów serwerowych, jednak nie wiem na którym gracze grali by najchętniej. Proszę bardzo o wypowiedzenie się!

 

POMYSŁY

 

Na serwer PvP

 

LvL UP

 

1. Tryb o nazwie LvL UP. Będzie to polegać na tym że gracz

jeśli osiągnie odpowiedni LvL i exp

Będzie mógł wpisać komendę /lvl up i przejść na wyższy poziom.

Oczywiście za te przejście zabierze mu odpowiednią ilość expa.

 

SuperSniper

2. Tryb SuperSniper. Gracze dostają łuk moc 10, muszą przeżyć a zarazem

zabić jak najwięcej osób.

Dla najlepszego gracza będzie przewidziana jakaś nagroda

 

 

Serwer Survival

 

Kosmiczny Survival

 

Cała rozgrywka toczyła by się w kosmosie. Gracze musieliby, za
pomocą JetPack-a podróżować po mniejszych lub większych
planetach. Oczywiście standardowo musieliby zebrać surowce
na gildie. Do tego można by dodać jakieś kosmiczne walki itp.

 

Serwer SkyBlock

 

HardSky

 

Tryb ten to połączenie trybu hardcore i SkyBlock. Oczywiście prowadzilibyśmy bany po śmierci, trudniejsze mobki, trudniejszy drop, jedno kratkowe wyspy na początek oraz wiele więcej atrakcji ;) Może udało by się również zrobić system gildi ale nic nie obiecujemy ;)

 

 

Jeżeli sądzisz że każdy z tych pomysłów jest c*****y to napisz jaki serwer lepiej zrobić.

zThBgY3.png

Opublikowano

Mnie również najbardziej do gustu przypadł kosmiczny survival jednak w przypadku realizacji takiego pomysłu będziesz musiał wykazać się kreatywnością przy budowie map jak również tworzeniu serwerowych tekstur o motywie kosmicznym. Od siebie proponuję dodać hełmy kosmiczne bez których gracz po wyjściu z bazy będzie się dusił (efekt podobny do tego, gdy zbyt długo przebywa się pod wodą).

Opublikowano

JeJeJestem za CosmicSurvival, a będą autorskie pluginy ?

Straszę już forum od

20 CZERWCA 2015r.

Blaaaaaarg*

*Lubię Isaaca, opis Shoopu Da Whoopu

Opublikowano

Wszystkim dziękuję za wypowiedź, są to moje pomysły jednak żadnego z nich nie realizuje (bo tworzę jeszcze inny autorski), a temat powstał tylko dlatego żeby uświadomić @Kamilkime który zrobił Serwer Apokalipse na którym nie ma graczy. Chciałem mu uświadomić że są ciekawsze pomysły i na pewno znajdą się na któryś z nich gracze :) Dziękuję jeszcze raz za wypowiedź ;) Moderatorzy proszę o zamknięcie tematu @iVenoom @LeeSinor

 

zThBgY3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...