Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przedsmak wakacji z MPCforum.pl - konkurs


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Mój tekścior na konkursik ^-^

 

 

Mam na imię Grześ. Podobno szedłem przez wieś i niosłem worek piasku ale nie w tej bajce. W tej bajce wędrowałem z workiem na którym pisało Ozone Gaming a z wielkiego wora Grzesia zamiast piasku wylatywały piękne słuchawki. Mieszkańcy wioski byli bardzo szczęśliwi,że tym razem zamiast piasku na ich drodze pojawił się sprzęt dobrej jakości. Osadnicy którzy posiadły w ręce słuchawki Ozone Rage ST poleciły je innym mieszkańcom aż w końcu cała wieś potem miasto, a następnie cały świat mieli te wyjątkowe słuchawki i świat stał się lepszy.

 

Edytowane przez S0NikX
0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano (edytowane)

Dlaczego chcę dostać słuchawki?

Wypracowanie:

 

Chcę dostać słuchawki dlatego że aktualnie posiadam bardzo nie
wygodne słuchawki które mnie uwierają w uszy.
Bardzo lubię słuchać muzyki.
Chcę mieć jakieś słuchawki do telefonu.
Najpewniej się nie rozwalą po jednym dniu użytkowania prawda?
Bardzo lubię słuchać muzyki także w podróży, takie słuchawki mogą
mi się przydać.
Dlaczego jeszcze?
Dlatego że każde słuchawki to kolejna możliwość że
będą działały poprawnie, czemu? NIE WIEM.
Słuchawki także (Jak się popsują) mogą mi posłużyć jako
dobra możliwość do stworzenia sobie przenośnego barku z
colą (nie pije ale zrobię :D).
Te słuchawki wyglądają także na bardzo fajne więc podoba mi
się ich wygląd zewnętrzny.

Spoiler w spoilerze:

 

Czy wiesz że słuchawki mogą także posłużyć do picia dowolnego picia?
Jeśli o tym nie wiedziałeś zachęcam cię do picia!
Słuchawki do słuchania sprawiają że można słuchać słuchającego
radia w słuchającym telefonie!
Wiecie że duże gry mają wsparcie do słuchawek: minecraft, metin,
gothic (1,2,3,4), AION, World of Warcraft, HeartStone,
Max Payne (1,2,3), GTA (San andreas, 1, 2, 3, 4, 5),
I tak dalej i tak dalej...
Słuchawki posiadają (zazwyczaj) 1 mikrofon!
W Słuchawkach można słuchać muzyki!
W Słuchawkach można słuchać filmów!
Słuchawkami możesz wyczyścić sobie warny na MPC forum
(Gdyby się dało...)
Jeśli za ten post dostanę warna to będę nieszczęśliwy
Wiecie że tych słuchających muzykę, filmy, radio, gier i seriali
nie dostanę?


Niestety nie udało mi się rozpisać na aż 250 słów... ale może się uda
wygrać?

Pewnie nie.

 

Wiem... mniej niż 250 słów...

Ale... mój post wyraża więcej niż 1000 słów prawda?

Edytowane przez Przykładowy

online.png

Opublikowano

Wchodzę po dłuższej przerwie, patrzę - konkurs, wbijam w temat już myślałem że zrzucę 15 % a tu się zapowiada że za tego posta +5 % jeszcze będzie.

 

C*****e, pozdrawiam  :rolleyes:

Opublikowano

No to tak. Potrzebował bym tych słuchawek bo chciałbym być pro-gamerem. A moje słuchawki mają 10 lat i są to słuchawki z Panasonic.

Takie słuchawki to nie jakaś tandetna chińszczyzna za pisiont złotych i na pewno świetnie wytłumiały by otoczenie. Mam już prawie kompletny zestaw progejmera.

Posiadam podkładkę, extrabig. Super myszkę i klawiaturę z Razera i mikrofon z tracera, brakuje mi tych świetnych słuchawek.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Chciałbym wygrać jedną z par tych słuchawek. Pewnie spytacie dlaczego ? To jest proste, a zarazem skomplikowane, ale postaram się wam to wszystko wytłumaczyć. Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem. Potem pojechałem do biedronki na lody i właśnie tam zobaczyłem te słuchawki po raz pierwszy. Nie powiem, ale oczarowały mnie swoim wyglądem. W tym momencie narodził się dylemat. Kupić słuchawki czy lody ? Pewnie się już domyślacie co wybrałem. Oczywiście, że lody. Były z podwójną polewą czekoladowo-karmelową, Po ich zjedzeniu wiedziałem, ze to był zły wybór. Lody się skończyły i zostałem z niczym. Wtedy dotarło do mnie to, że słuchawki sprawiły by mi więcej frajdy i starczyły by na wiele dłużej (prawdopodobnie nie zjadłbym ich, aż tak szybko jak tamte lody). W po drodze do domu spotkałem kolegów i poszliśmy grać w piłkę. Mijały godziny, a ja dalej pamiętałem o tych słuchawkach. Na drugi dzień (w tedy była sobota, więc teraz jest niedziela) w po drodze do warzywniaka, który znajdował się tuż obok domu moje zmarłej od 2 lat babci spotkałem kotka. Pogłaskałem go 2 razy i poszedłem dalej. Gdy tak szedłem słuchałem muzyki z telefonu (oczywiście nie mam słuchawek) i sąsiadka mnie zaczepił i powiedziała że zakłócam jej cisze i mam to wyłączyć bo zadzwoni na policje. Wystraszyłem się jej groźby i postanowiłem wyłączyć telefon. Dotarło do mnie to, że potrzebuje słuchawek by móc spełniać swoje marzenia. Moim marzeniem jest zawodowe granie w Counter-Strike Global Offensive. Jako iż wydałem cały hajs na lody postanowiłem wziąć udział w tym konkursie. Wieżę w to, że marzenia się spełnią !

 

[250 wyrazów]

Opublikowano (edytowane)

Witam. ^_^ Chciałbym wygrać te słuchawki, chociaż posiadam słuchawki z SONY, ale nadają się bardziej do ­słuchania muzyki z telefonu. Gamingowe słuchawki to by była dla mnie nowość, bo albo siedzę przy kompie na słuchawkach albo na głośnikach, a domu nie mam wielkiego. Wiem, że spod słuchawek gamingowych dźwięki nie wydobywały by się na zewnątrz. A co do słuchawek są ładne, bardzo mi się podobają. Nie potrafię odłożyć zbyt sporo kasy ,bo mam na utrzymaniu stronę www i serwer w minecraft. A taka okazja jest nie do przepuszczenia! Słuchałbym na nich muzyki, na tych się też da, ale jak opisałem są bardziej do telefonu i mają krótki przewód. Dzięki Bogu, że mam port do słuchawek z przodu mojej obudowy komputerowej. Napaliłem się teraz po przeczytaniu tego postu na te gamingowe słuchawki! :)

Takie słuchawki (słowo słuchawki po raz któryś :angry:  ) z odpaloną muzyką pozwoliłyby mi odprężyć się przed osobami na tym forum, które się pytają jak spolszczyć wiadomości w AuthMe itd. oraz natarczywą siostrą!  <_< Zestaw gadżetów też jest mile widziany! Mam w planach zacząc nagrywać poradniki do języku HTML, "gameplaje" z gier takich jak Outlast, Tomb Raider, Assasin's Creed. Przy grze Outlast na pewno dobre słuchawki się przydadzą! Ci co w nią grali to wiedzą! 

Przychodzę ze szkoły, (teraz są wakacje wiem) jem obiad i odprężam się muzyką. Jest to dupstep ,który lubię Gang Albanii, który ostatnio polubiłem. Odprężam się, robię lekcje i gram do 19-21. Czasami czytam książki, ale to temat o słuchawkach, a nie o wygrywaniu książki. W deszcz, burzę, gram na komputerze i używam słuchawek. Czasem wychodzę na boisko z kolegami i idziemy na rzekę. Podsumowując to takie słuchawki są na pewno lepsze niż te co teraz mam, choć te nie są najgorsze. No to jak? Mam niewielką szansę? :) Z góry dziękuje!  o.O P.S Przepraszam za nielicznebłedy orto, piszę to na szybko, bo spadam na boisko zaraz.

Edytowane przez Wedkarz_112
Opublikowano

Le bardzo natrudzone opowiadanie

 

 

 

Dlaczego powinienem dostać te słuchawki? Powiem to tak: od około 2 lat jestem zmuszony mieszkać w pokoju obok wrzeszczączego, upośledzonego młodszego brata. Czegokolwiek bym nie robił, czy to używał zatyczek, czy to używał BAAAAAAAAAAAAARDZO głośnych słuchawek, słyszę go. Słyszę ciągle jego "JEST NA BANANIE", "STRZELAJ DO NIEGO DEBILU", "CYKA BLYAT". Chciałbym dostać te świetne słuchawki że mieć możliwość spokojnego życia w zaciszu mojego pokoju, bez konieczności słuchania dzikiego skowytu mojego brata, bez konieczności remontu jego pokoju, dodając dźwiękoszczelne ściany, aby każdy mógł żyć w spokoju błogiej ciszy. Jeżeli to nie wystarcza, dodam tylko że jego dzikie skowyt można usłyszeć 2 domy dalej... 
 
Oczywiście to nie jest jedyny powód dla którego powinienem otrzymać te słuchawki. Gdybym wymieniał wszystkie powody, znalazłyby się tutaj wszystkie TSy, steamy, gry oraz muzyki, z których nie da się (W 100%!) korzystać bez słuchawek. Zawsze znajdzie coś co wymaga słuchawek. Moje są marnej jakości, ale czego się dziwić jak kosztowały 15 złotych. Tak więc teraz, żeby jeszcze dodać słów do tego tekstu, gdyż jest marne 175 pospamię trochę "Być albo nie być". :
 
Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; Być albo nie być, o to jest pytanie; 
 
Dobra, jest te 268 słów.

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Chciałbym wygrać słuchawki, aby móc w pełni zrozumieć mój ulubiony zespół Gang Albanii, bo uważam że Popek Monster jest mistrzem w każdej dziedzinie.

Nie da się opisać moich emocji, gdy słucham tego zespołu. Te słuchawki idealnie komponowałyby z logiem Gangu i dzięki tego mógłbym stać się prawdziwym Albańczykiem.

Słuchając takich przebojów jak Piz.. nad ... w wykonaniu podstawówki mógłbym w lepszy sposób usłyszeć słowa tych prawdziwych fanów Gangu Albanii. 

Bez tych słuchawek moje życie stanie się depresyjne, a słuchanie tych pouczających piosenek nie da mi tych wszystkich mądrości. 

Opublikowano

To może ja spróbuje  :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

To może ja spróbuje  :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dobra no to pchamy ten wózek!

 

Chciałbym otrzymać owe słuchawki, ze względu na kilka czynników, poprzez które nie jestem w stanie współpracować z obecnymi.

Przede wszystkim jakość dźwięku moich słuchawek nie jest wystarczająca, co sprawia, że niekomfortowo gra się w większość gier, a szczególnie w CS:GO.

Dodatkowo mam strasznie nieprzyjemnego sąsiada, który lubi sobie czasami posłuchać swoich kreatywnych piosenek z przekazem, a ja chcąc się odstresować

słucham sobie swoich nutek na słuchawkach, niestety nie jest to zbyt przyjemne na takim sprzęcie, który trzeszczy i nie wydaje czystego dźwięku.

Gdy rozmawiam z kimś, to strasznie drażni ich szum wydawany z mojego mikrofonu. Kiedyś miałem chęć nagrywania filmików na youtube, ale z tym badziewiem

nie jest to możliwe. Miałem zamiar kupić nowe słuchawki, ale niedawno postanowiłem zakupić nowy komputer, gdyż obecny to była tragedia, a na złość zapomniałem

o słuchaweczkach. :D

 

Dzięki za poświęcony czas, pozdro. :)

 

Trudno nie ma 250 wyrazów... nie chcę wymyślać nie wiadomo jak skomplikowanych historyjek, w których wyraz "słuchawki" jest określony 5 przymiotnikami.

Opublikowano

Powodzonka!

 

 

Witajcie serdecznie! Nazywam się Franek, a moim głównym fachem jest muzyka. Gram nawet na instrumencie- trąbce w orkiestrze teatru. Podczas wielu podróży na przeróżne koncerty, prawie każdy "muzyk" posiada swoje słuchawki, w których słucha przeróżne gatunki muzyki, głównie klezmerskiej bo na takiej się specjalizujemy. Tylko ja jedyny nie mam dobrych słuchawek, a takie bardzo by się przydały. Ostatnio muzyki słucham coraz to mniej, ponieważ brak mi odpowiedniego sprzętu. 2 razy w tygodniu mam spotkanie z orkiestrą jak i z samym nauczycielem, przy którym uczyłem się grać od ustnika na prostych melodyjkach takich jak kotek na płotek- aż po profesjonalne piosenki z nut zapisanych na papierze, granych na trąbce. One także pomogłyby w komponowaniu prostych utworów na paru ścieżkach dźwiękowych- melodyjka na trąbce, bas na perkusji lub gitarze. Zajmuje się także w tworzeniu gier i samym graniem w nie więc odpowiedni dźwięk jest tu niezbędny. Starszy brat także uwielbia różne typy muzyki, choć dla mnie nie za dobrej, Pop, disco polo itp. Ja uwielbiam rap, reggae i polską muzykę. Moimi ulubionymi zespołami są strachy na lachy, pidżama porno i habakuk, a także bednarek i mesajah. Zawsze wieczorkiem lubię posłuchać muzyczki by później lepiej spać, lecz dla moich domowników troszkę wieczorne dźwięki przeszkadzają, więc muszę zawsze wyłączyć telefon i tylko przy wyjątkowych chwilach mogę ukoić moje zmysły dobrym utworem. Z tymi magicznym słuchawkami szybko by to się skończyło. Dlatego myślę że powinienem dostać główną nagrodę, chociażby ze względu na moje muzyczne powołanie. Znacznie pomogłyby mi w rozwoju muzycznej pasji, jak i samej osobowości, bo w końcu kto by nie zdobył na wyglądzie jak i znajomościach nosząc ten śliczny sprzęt. Dziękuję za wysłuchanie i życzę powodzenia innym uczestnikom konkursu! Pamiętajcie, wygrana to nie wszystko, trzeba umieć przegrywać!

 

Opublikowano

Życzę miłego czytania :).

 

 

Witam. To właśnie ja mam otrzymać gamingowe słuchawki Ozone Rage ST, ponieważ do kompletnego zestawu komputerowego brakuje mi już tylko słuchawek. Do niedawna posiadałem słabe, dosłownie chińskie słuchawki co można wnioskować nawet po nazwie firmy (aby nie było reklamy nie podaj jej tutaj). W poprzednich słuchawkach przeszkadzał mi "sztywny" mikrofon jak i brak regulacji głośności. Oglądając recenzje owego modelu znalazłem wiele rzeczy które są wielkim + dla tych słuchawek, dla godnych wymienienia należy chodź by materiał z jakiego zostały wykonane nauszniki i pałąk. Jak do tej pory są jedynymi gdzie mogłem używać ich prawie 2 godziny bez odczuwania najmniejszego dyskomfortu. Kolejnym atutem jest świetny dźwięk dzięki któremu mógł bym wsłuchiwać się w ulubione utwory a dzięki na tyle długiemu przewodowi będę mógł położyć się na łóżku i w spokoju się relaksować przy czystym dźwięku. Następnym na co zwróciłem uwagę był mikrofon. Elastyczny, wyciągany z możliwością wyłączenia z poziomu kontrolera na kablu. Funkcja redukcji szumów w mikrofonie pozwoliła by mi na bezproblemowe porozumiewanie się na kanale mpcforum w aplikacji team speak 3 oraz dodatkowo mógł bym nareszcie uczyć się języków również z wymową, gdyż na to nie pozwalały mi wcześniejsze słuchawki. Ostatnim z ważnych atutów jest miły w dotyku plastik który zawiera skromne nierzucające się w oczy loga firmy Ozone które na pewno docenia każdy użytkownik. Rage ST były by również używane przeze mnie w grach głównie takich jak "Counter-Strike: Global Offensive". Wiadomo że do takiej gry potrzeba dobrych słuchawek a niestety gra na głośnikach to zupełnie inna bajka i nikt nie chce spadać kilku rang z powodu sprzętu.
Pozdrawiam Badbuls.

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

 

Słuchawki gamingowe są stworzone dla graczy, czyli dla ludzi takich jak ja. Grałem i gram w wiele gier, z różnych gatunków, od różnych twórców. Ostatnio gram często w Counter-Strike: Global Offensive, gdzie dobre słuchawki to jest niemalże podstawa. Zakupiłem już lepszą myszkę oraz podkładkę, wymieniłem kartę graficzną i brakuje mi słuchawek, gdyż wciąż korzystam ze zwykłych słuchawek dousznych. Czytałem o tych które są nagrodą w tymże konkursie, i z tego co wiem są bardzo dobre, ale i cena jest odpowiednia. Jeśli je wygram na pewno będą dobrze wykorzystane, nie będą się kurzyły w koncie i motały po ziemi, oraz mój budżet zostanie chociaż trochę odciążony ;d Przez moje biurko przewinęło się wiele par słuchawek, i każda przestawała działać dopiero po kilku latach gdy ich żywotność się kończyła, nie licząc zwykłych gówien za przeproszeniem. 

Jako że korzystam ze słuchawek dousznych i nie lubię mikrofonów które sterczą mi przed monitorem, nie mam możliwości komunikowania się głosowo z moimi team mate'ami i wciąż muszę pisać. Przez to nie mogę podawać szybko "infa", pisanie samo w sobie nie jest zbyt komfortowe  w grach w które gram. Mikrofon który jest przy tych słuchawkach, pozwoliłby mi rozmawiać z innymi ludźmi bez szumów oraz zakłóceń. 

Biurko mam dość szerokie, komputer mam stosunkowo daleko od siebie, więc długi i elastyczny kabel nie przeszkadzałby mi motając się pod ręką i mógłbym go podłączyć do tylnego wejścia USB.

Mam też trochę specyficzną fryzurę, codziennie ja układam, zwykłe słuchawki na głowę często by mi ją niszczyly, z tego czego się o nich dowiedziałem wiem, że Ozone Rage ST bardzo dobrze dopasowują się do głowy, nie niszczyły by mi fryzury, nie uciskały oraz bardzo przyjemnie leżały na głowie.

 

 

 

Pozdrawiam ;)

Opublikowano (edytowane)

Witam, mam na imię Marcin i chciałbym napisać kilka argumentów dlaczego to ja powinienem dostać te zarąbiste słuchawki. Do tej pory nie miałem przyjemności kontaktu z takimi eleganckimi słuchawkami i chciałbym to zmienić. Moje najlepsze słuchawki jakie miałem dotychczas to były chinczyki za 35zł z biedronki albo z lidla nie pamiętam już, które szybko się psuły... obecnie nie posiadam słuchawek z powodu braku pieniążków dlatego też piszę ten post w nadziei że mam jakieś szanse na wygraną. Posiadanie takich słuchwałek znacznie ułatwiło by mi komunikację z znajomymi oraz komunikowanie się w grach. Chciałbym chociaż raz poczuć się doceniony i wsparty. Chociaż nie mam za dużo postów  na mpcforum to jestem aktywny codziennie i obserwuję co się dzieje. Przez moją sytuację finansową nie jestem wstanie sprawić sobię takich słuchwek a wygrana była by jak wygrana w lotto. W tej chwili jak chciałbym porozmawiać/pograć  z znajomymi to nie mam takiej możliwości, musiał bym kontaktować się telefonicznie a to jest bradzo nie wygodne. Zajmuję się komunikatorami głosowymi i do tej pory pracowałem na słuchawkach niższej jakości co znacznie utrudniało mi komunikację przez szumy, trzaski, piski. Jak bym wygrał słuchawki Ozone Rage ST to moje marzenia by się wreście spełniły,  mógłbym normalnie robić to co robię bez przeszkód oraz mógłbym się wreście czymś pochwalić znajomym. Słuchawki, również znacznie ułatwią mi granie i pomogą wczuć się w gre, te wszystkie dzwięki, efekty nie będą uciekały i granie stanie się jeszcze bardziej przyjemniejsze. Jak by nie konkursy mpcforum to bym pewnie nigdy nie miał szans na uzyskanie takich słuchawek. Ozone jest firmą która posiada bardzo dobrej jakości słuchawki które odmieniły by życie nie jednoego człowieka. Jakość dźwięku, efekty, wygoda, wygląd, opcje sprawiają że słuchawki ozone nie mają sobie równych. Może nie mam ręki do pisania i opisywania lecz pomimo to starałem się jak potrafię.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Edytowane przez BurnPower
Opublikowano

A ja mam pytanie, kiedy zostaną wyzerowane procenty z poprzedniego ogłoszenia? Zostało mi zdjęte około 10% nawet myślę że to z poprzednich ostrzeżeń po prostu wygasły.  :rolleyes:

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Na początku chciałbym pozdrowić całą ekipę MPC oraz Ozone Rage ST. Moje biedne wypiłowane słuchawki po przejściach, chciałyby w końcu przejść na emeryturę. Ostatnio kupiłem piękną gablotę na sprzęt wieku średniego. Więc myślę że wasza ekipa może mi pomóc w zapełnieniu szafeczki. Mój sprzęt już nie daje rady, a sam komputer spalił się ze wstydu że mam taki sprzęt grający. Nie mogę już wytrzymać bez gry na słuchawkach, sąsiedzi również płaczą oraz narzekają że moje Altusy odrywają im kafelki w łazience. Powiedziałem koniec tego ! Myślę że gdyby te słuchawki trafiły do mnie, to nawet ksiądz by się za darmo modlił. Sami za pewne wiecie, jak gra się w gry akcji, FPS n a głośnikach. Jestem dość dobrym graczem Counter-Strike Global Offensive (ranga MGE). I chciałbym w końcu, aby moja drużyna zobaczyła jak naprawdę wygląda mój skill. Także pozdrawiam i życzę udanych, słonecznych dni ! Spokojnych wakacji i udanych melanży ! :)

Opublikowano

Wygrać te słuchawki to jedno z moich marzeń... Ale, znając życie na 99,9% nie uda mi się go zrealizować, gdyż ogólnie jestem pechowcem. A trochę szkoda, bo na pewno by się przydały. Wreszcie mógłbym słuchać w lepszej jakości jak przeciwnicy nie mogą znieść porażki. Wreszcie słyszałbym krystaliczny głos tych, którzy r***li mi matkę, spalą chatę, czy inne tego typu zdarzenia... Mógłbym wreszcie skupić się na spokojnym celowaniu z AWP bez potrzeby oglądania się za siebie z obawy, iż jakiś gracz dostanie się na moje plecy i sprzeda mi kosę, gdyż zwyczajnie usłyszałbym go z tymi słuchawkami. Wreszcie mógłbym słuchać swoich ulubionych kawałków nawet o 3 w nocy, bez obawy iż ktoś z sąsiadów zapuka do mych drzwi z pretensjami, że nie może spać przeze mnie, bo mnie się zachciało słuchać muzyki. Wreszcie koledzy nie musieliby powtarzać po 3x do mnie na teamspeaku, bo usłyszałbym wyraźnie już za pierwszym razem. Nie musiałbym wreszcie poświęcać swoich wolnych chwil na reperowanie moich starych, wysłużonych już słuchawek, które działają jeszcze tylko dzięki temu, że codziennie są poddawane drobnym naprawom, a raz na dwa tygodnie są poddawane gruntownemu remontowi, przez co służą (i jeszcze na pewno posłużą ze dwa miesiące, lub dopóki będą choć minimalnie lepsze niż głośniki, choć wiadomo, jak się gra na głośnikach) choć już dawno powinny udać się na wieczny urlop. Tego posta piszę z nadzieją na lepsze jutro, na odmianę mojego życia, oraz oddania starych słuchawek na wieczny urlop.

 

Na koniec życzę powodzenia wszystkim, bo mnie raczej się nie poszczęści, ale Wy wciąż macie szansę!

Powodzonka i pozdrawiam!

MrEry65

Pomogłem? Nie bądź skąpy, daj Like:)

Opublikowano (edytowane)

Dlaczego ja? Otóż odpowiedź na to jest bardzo prosta. Jestem zapalonym graczem w grze Counter Strike Global Offensive i często gram mecze turniejowe, bardzo uwielbiam grać z Rosjanami ponieważ mogę uczyć się ich wspaniałego języka właśnie z tej gry. Ale bardzo ciężko jest się uczyć tego języka bez dobrych słuchawek. Sporo już potrafię cyka blyat ale to i tak mało, gdybym dostał te słuchawki to mógłbym się bardzo szybko nauczyć tego pięknego języka moich wschodnich przyjaciół i dumnie prowadzić z nimi konwersację na różne tematy cyka blyat. Kolejnym powodem jest to, że chcę słuchać dzieci które płaczą przy każdej swojej śmierci oraz wyzywają swój team gdy coś idzie źle. Więcej napisać nie potrafię ponieważ jest na tyle gorąco że ledwo co myślę. 

Pozdrawiam, Marcin z Sosnowca  ^_^ 

A oto słowa które już potrafię:

cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  cyka blyat  

 

Edytowane przez martix55

graphic.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...