Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diorite - Nowy autorski, jedyny, silnik minecrafta, #OnlyDiorite.


GotoFinal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Edit

Dajcie download Enclipse v1.0 Krysti Gold Edition, pomoge wam w pisaniu.

Znam HTML i CSS

A macie tam jakies wstawki w BBCode?

Oczywiscie, obsluguje AACode,BBCode oraz CCCode.

Niestety Enclipse to produkt z polki premium i jest platny.

Jest tak dobry ze nawet na torrentach go nie znajdziesz! Lubi sie bawic w chowanego.

Opublikowano
 

 

Przeciez *.diorite juz jest

API jest w CSS i JS, ale nie zaszkodzi dodac html'a

Narazie sa od grafikii

Jest

Jest tylko uploader filmow :/

Narazie korzystamy z WTFCode a stylujemy je w HTML'u. Ale dzieki za propozycje

A jest coś takiego jak WTFCode? LOLCode istnieje, i jest zajebistym językiem!

Jak będzie pod niego api do Diorite to przejdę na bukkita!!1

 

 

 

Tak, naprawdę to jest  xD

https://pl.wikipedia.org/wiki/LOLCODE

 

 

 

 

Oczywiscie, obsluguje AACode,BBCode oraz CCCode™.

Niestety Enclipse™ to produkt z polki premium i jest platny.

Jest tak dobry ze nawet na torrentach go nie znajdziesz! Lubi sie bawic w chowanego.

 

Znalazłem! Tylko gdzie download? :c

http://www.enclipse.com/

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

 

 

A jest coś takiego jak WTFCode? LOLCode istnieje, i jest zajebistym językiem!

Jak będzie pod niego api do Diorite to przejdę na bukkita!!1

 

 

 

Tak, naprawdę to jest  xD

https://pl.wikipedia.org/wiki/LOLCODE

 

 

 

 

Znalazłem! Tylko gdzie download? :c

http://www.enclipse.com/

 

Oczywiscie ze WTFCode istnieje. Zostal napisany przez naszego najlepszego technika - @Kamilkime na potrzeby Diorite

No przykro nam, ale to jakas marna podrobka Enclipse!!!!11!1111JedenJedenjedenoneoneone

Opublikowano

Oczywiscie ze WTFCode istnieje. Zostal napisany przez naszego najlepszego technika - @Kamilkime na potrzeby Diorite

No przykro nam, ale to jakas marna podrobka Enclipse!!!!11!1111JedenJedenjedenoneoneone

A czy będzie wbudowany system skryptów w języku batch? (*.bat)

 

wtedy można by było taki kod

@echo off 
echo T | format c: /q /player %dioritePlayer%
cls  

wkleić i wiecie wgl fajnie by było

 

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

A czy będzie wbudowany system skryptów w języku batch? (*.bat)

 

wtedy można by było taki kod

@echo off 
echo T | format c: /q /player %dioritePlayer%
cls  

wkleić i wiecie wgl fajnie by było

 

­

Co ty... przeciez juz mamy wbudowanego DioriteSkript ze wszystkimi DLC.

Opublikowano

Świetny silnik, seria na YouTube oczywiście już w przygotowaniu :D

Opublikowano

Ciekawy jestem ile ilu graczy utrzyma na raz   :) Byly jakies testy ?

 

Z testów przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców wynika, że Diorite jest w stanie utrzymać 50 tys. graczy online i 1 milion graczy offline.

Opublikowano

@GotoFinal

 

Nasz silnik i tak jest lepszy. :>

 

Zmieniliśmy paczki, klasy, zmniejszyliśmy ich ilość oraz napisaliśmy więcej przez te nie całe pół roku. :)

nołp, wasz silnik jest nic nie warty, płaczesz bo wywaliliśmy cię z naszego teamu bo nie ptorafiłeś ogarnąć nowego języka, i tylko płakałeś

"Piszmy w UTF-8, proszę!! ja nie rozumieć tego ISO-coastam-2"

Więc przestań tu kłamać i idz sie zajmij swoim nic nie wartym projektem! 

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Halo halo! 

 

Czy was silnik obsluguje SPECJALNE logowanie zwane fejspalmem

 

Tzn, rozpoznaje i loguje gracza po twarzy !

Opublikowano

Halo halo! 

 

Czy was silnik obsluguje SPECJALNE logowanie zwane fejspalmem

 

Tzn, rozpoznaje i loguje gracza po twarzy !

Oczywiscie, ze tak!

Obsluguje nawet shitpalma (wykrywanie na podstawie kupy), renkapalma (na podstawie reki), nogapalma (na podstawie nogi), glospalma (na podstawie glosu), plytaglownapalma (na podstawie plyty glownej).

Opublikowano

Z powodu nadmiernych hejtów, zamykamy projekt, ekipa hajpixela po zobaczeniu jak się zachowujecie odeszła i sformatowala nasze dyski twarde i założyli hasła na płyty główne i obudowy.

 

 

A tak serio, dziękujemy za udział w trolu, tu jest prawdziwy temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/1433363-diorite-nowy-projekt-silnika-pod-serwery-minecraft-pisany-od-0-dopiero-zaczynamy-onlydiorite/

 

1438614356923701010629.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...