Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

woxas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przejściówka z hdmi na vga nie będzie działać, hdmi przesyła obraz cyfrowy, vga analogowy. Dvi - vga to już tak. Chyba że kupisz konweter ale to też są koszta.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 AMD w tym budżecie będzie bardziej opłacalny w czynnościach profesjonalnych - obróbka grafiki, render filmów etc. Renderować czyli przetwarzać filmy etc.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Zuważyłem na jedej ze stron karty graficzne do 600 zł  oto ta strona :

http://www.mobimaniak.pl/163036/karta-graficzna-do-600-zlotych/

Tutaj według nich jest najwydajniejsza karta do 600 zł zgadzacie się z nimi :

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-750-ti-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-gtx750ti-ph-2gd5-632005/

 

A CO DO PROCESORA TO PRZEKONALIŚCIE MNIE TYM INTELEM I GO WYBIORE CHYBA ŻE KTOŚ DA MI ARGUMENTY NA KORZYŚĆ AMD

Opublikowano

Do sztywnych 600zł? może, jednak nie wiele droższy jest wydajniejszy r9 270 a tańszy r7 260x a troche slabszy, r7 265 to raczej nie udana karta.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Do sztywnych 600zł? może, jednak nie wiele droższy jest wydajniejszy r9 270 a tańszy r7 260x a troche slabszy, r7 265 to raczej nie udana karta.

to jaką karte graficzną mi polecicie ?

Opublikowano

to jaką karte graficzną mi polecicie ?

Z przekroczonym budżetem R9 270 najlepiej od MSI albo ASUS'a. Sapphire też ujdzie.

Bez przekroczonego budżetu R7 260X od ASUS'a

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Mam takie jeszcze pytania

1. czy monitor lepszy z hdmi czy bez tylko z DVI-D i D-Sub ?

2.Czy do tej karty graficznej lepiej kupić taką przejściówke http://www.morele.net/gembird-adapter-dvi-a-vga-24m-15f-a-dvi-vga-267788/czy odrazy cały kabel DVI albo HDMI (w przypadku kupienia monitora z wejściem HDMI) ?

3.Czy jak złoże cały koszyk to musze jeszcze dodawać usługe http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/i wtedy wpisać ten kod na to żeby mi komputer złożyli za 1 zł czy sam kod wystarczy zeby mi go złożyli ?

4.czy opłaca się zakupić jeszcze jedną usługę Montaż dodatkowego chłodzenia ? http://www.morele.net/montaz-dodatkowego-chlodzenia-690801/

5. Ile będe musiał czekać od zakupu na dostarczenie

6.Czy jak oni składają ten komputer to potem musze jeszcze wgrać system czy sami wgrywają

7.Lepiej 2x karta 4 GB RAM czy 1x ale 8GB

tutaj jest ten komputer co razem złożyliśmy :

http://www.morele.net/inventory/info/9Tfw1J/

 

PROSZE O ODPOWIEDŹ KAŻDY, KTO ODPOWIE DOSTANIE LAJKA PONIEWAŻ TERAZ TYLKO TE PYTANIA MNIE CIEKAWIĄ I ZARAZEM DZIELĄ OD KUPIENIA KOMPUTERA

Opublikowano

1. Nie ma różnicy

2. Kabel

3. Musisz dodać

4. Jeśli nie kupujesz dodatkowego chłodzenia to nie

5. Od 3-5 zależy od dnia

6. Musisz sam

7. 2x4gb, ale w późniejszym czasie nie rozbudujesz do 16gb.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Czyli tak ma wyglądać mój koszyk :

http://www.morele.net/inventory/info/pabPEy/

I teraz wystarczy tylko wpisać kod na dole koszyka na darmowy montaż i złożą mi go za 1 zł ?

I jeszcze jakbyście mogi to zobaczcie czy ten kabel będzie zgodny z kartą graficzną oraz monitorem

dalej mam kupić kabel jak chyba w zestawie jest przejściówka DVI-I – D-Sub

http://pccentre.pl/article/show/asus-radeon-r7-260x-directcu-ii-oc/id=18098

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngwoxas

Bo są 2 wersje karty. Jedna, która ma 1GB i druga, która ma 2GB. Tak jest to najlepszy wybór chyba, że poszerzysz budżet o 70 zł to wtedy dostaniesz lepszą grafikę.

Najpierw dodajesz do koszyka usługę zestawu i później wpisujesz kod.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...