Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

woxas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy na to żeby narazie poskładać ten zestaw z pentiumem a jak bd miał troche więcej kasy to zainwestuje w i3 albo w jakiegoś czterordzenia ? A i w        pentiumie jest możliwość podkręcenia a nawet jakbym podkręcił go to dalej będzie słabszy bo nie ma tych 4 wątków ? A jak macie jakiś inny procesor wydajny i niedrogi to napiszcie

Po OC może i dogoni i3, ale tylko w grach opierajacych sie bardziej na dwóch rdzeniach. Jednak w grach jak GTA5 czy W3 pentium nie ma zadnych szans z i3, zresztą w gta 5 bez blokady fps na pentiumie są przyciecia uniemozliwiajace komfortowa gre. Z pentiuma g3258 nie wiem czy jest taki sens zmieniac na i3, dopiero i5 4460 czy 4690k. Jeśli wiesz że ciężko będzie Ci wydać pozniej to 800zl na i5 4460 to:

a) wez g1840 no i zbieraj juz :v z niego przesiadka chocby na i3 ma juz sens

B) wez od razu i3

Myślę że rozwiałem wszelkie Twoje wątpliwości.

steam: /awesomeplayer1337

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co wy na ten procesor do 500 zł :

 

Procesor Intel Core i3-4170, 3.70GHz, 3MB, LGA1150, 22nm, 54W, VGA, BOX (BX80646I34170)

 

A karta graficzna lepsza :

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r7-360-oc-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-dp-r7-360-2gd5-oc-707130/ czy

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r7-260x-oc-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-box-r7260x-oc-2gd5-661289/

 

I takie mam pytanie czy lepiej żeby karta graficzna i procesor były w jednakowych cenach np 500 zł procesor i 520 karta graficzna czy lepiej zainwestować więcej np w procesor/karte graficzna

 

 

Opublikowano

360 i 260x to te same karty

Jak te same ?

Prosze o ocene tego procesora co wyżej napisałem i napisanie jakiejś wydajnej karty graficznej do 550 zł

Opublikowano

GTX750 Ti lub R9 270

 

lepiej wziąć pentiuma i zmienić szybko na i5 niż siedzieć na i3 i mieć problem z odsprzedażą

Opublikowano

Jak te same ?

Prosze o ocene tego procesora co wyżej napisałem i napisanie jakiejś wydajnej karty graficznej do 550 zł

no te same, ten sam chip, roznia sie jedynie nazwa

Opublikowano

lepiej żeby karta graficzna  kosztowała 600 zł a procesor 250 niż żeby  karta graficzna i procesor kosztowały po 500 zł

Opublikowano

Tak wygląda zestaw w połowie złożony przeze mnie i z waszą pomocą Prosze o oceny.

http://www.morele.net/inventory/info/9Tfw1J/

 

 

I jeszcze jedno pytanie do tego koszyka jak chce żeby złożyli mi komupiet to musze dodać tą usługe :

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/

 

PROSZE O SZYBKĄ ODP I O PODAWANIE JESZCZE ZESTAWÓW ZŁOŻONYCH ŻEBYM MÓGŁ TEN "MÓJ" ZESTAW PORÓWNYWAĆ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...