Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak oszukać zabezpieczenia mchc, czyli jak wejść z własnym clientem!


GotoFinal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngDerpeusz Ciekawe co wymyśli HC skkf'a  :)

zaczną od tego że postawią na to że 1.9 będzie nowiutkie i będzie tego syfu mało. nie sądzę że będą robić podobną paczkę.

 

ale cieszę się że to ja zapoczątkowałem modę na paczki, inaczej nikt by dupska w tym kierunku nie ruszył przez następne kilka miesięcy a już na pewno nie na taką skalę.

Opublikowano

 

@1361622928-U485574.pngDerpeusz od kiedy twoja paczka sypie sucharami? xD

[11:40:05] [pool-2-thread-1/INFO]: Co mówi wkurzony ogrodnik do kumpla?

- Przesadziłeś.

od drugiej wersji :P

 

Ale trzeba przyznać jedno, to najlepiej wykonana część tej paczki. 

 

 

EDIT:

@nieznany1234567

Raczej walkę między derpuśiem a stirante, bo jak wiesz, ja pisze co innego, i ty też powinieneś :D

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Ojoj chyba coś już nie działa, nowy update zrobili...

 

Gdybyś przeczytał cały temat to byś wiedział, że przerodziło się to w walkę programistów: kto pierwszy złamie 'nowe' (praktycznie stare bo działające na takiej samej zasadzie ;x) zabezpieczenie.

Opublikowano

żałosne. Jak nie umiesz mi odpowiedziec to nie pisz wcale. Idz byc debilem gdzie indziej

"teraz mchc ma antycheata jak to obejsc i grac na np huzuni?" ~trollingpl

nie pozdrawiam, idz psuć grę gdzie indziej

Opublikowano

"teraz mchc ma antycheata jak to obejsc i grac na np huzuni?" ~trollingpl

nie pozdrawiam, idz psuć grę gdzie indziej

to jest forum o cheatach

Opublikowano

"teraz mchc ma antycheata jak to obejsc i grac na np huzuni?" ~trollingpl

nie pozdrawiam, idz psuć grę gdzie indziej

ahhahaahh juz mam cheata od kolegi goto 

 

pozdro

Opublikowano

@ nieznany1234567

 

Pewnie ty jak już Ci dadzą link do gotowego kodu http://bukkit.pl/thr...nie-klas.14618/ :D

 

Co ma ten temat do mnie za przeproszeniem :)??

 

Nikt z tamtego tematu nie jest mna, wiec wypraszam sobie takie teksty.

 

Pokaz jaki to jestes z*******y : >

 

 

Widocznie 14latek ma problem z roznieniem nickow ? A moze to "play" na koncu Cie podkusilo :> 

Opublikowano

Bardzo fajne! Na pewno sobie popykam na cheatach! ;-)­

508w00.jpg  LICZĘ NA +


Piszesz coś do mnie dodaj @I'm_rudy


Opublikowano

Bardzo fajne! Na pewno sobie popykam na cheatach! ;-)­

 

A ty kolego bez cheatów to już nie potrafisz grać, czy jesteś takim typowym gimbusem co musi komuś poprzeszkadzać ? Albo sorry, bo jednak gimbusy to mają jakieś granice, mój brat, który ma trzy lata się tak zachowuje "Super zaraz komuś podokuczam" :P

Jak ktoś nie potrafi grać bez cheatów to najlepiej jak wyłączy kompa i wyjdzie na dwór, może tam bez sterydów wejdzie chociaż na drzewo. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...