Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej 1 vs. 1 sponsorowany przez noMercy HyperX


Haker519

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

10506897_1685872824976133_73057674222944

 

Organizacja e-sportowa noMercy HyperX organizuje w tą niedzielę turniej 1 vs. 1

 

Będziecie walczyć o gemy oraz 32Gb pendrive`a wraz z upominkami od sponsora.

 

Jesteście gotowi podjąć wyzwanie?

 

Więcej informacji o turnieju:


 

Zapisy już trwają!


 

W przypadku dużego zainteresowania turniejem, rozlosujemy między uczestników kody na skórkę Loki Infiltrator.

 

Zachęcamy każdego do wzięcia udziału.

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

Fajny pomysł, dobrze, że są organizowane takie turnieje. Ale i tak wygra BACZERS. :v

Jaki administrator ESL czasami podgladam jego mecze w naszej lidze. 

Śmiem twierdzić, że KIEDYŚ ktoś go w końcu pokona.

Czemu by nie spróbować? :)

 

I narazie BACZERSa nie widzę na drabince :)

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

Jaki administrator ESL czasami podgladam jego mecze w naszej lidze. 

Śmiem twierdzić, że KIEDYŚ ktoś go w końcu pokona.

Czemu by nie spróbować? :)

 

I narazie BACZERSa nie widzę na drabince :)

To wygra inny gracz, który dorównuje mu poziomem. :p Inni raczej nie mają szans, chyba, że Ci najlepsi po prostu im odstąpią zwycięstwo. :v

Opublikowano

­

 

To wygra inny gracz, który dorównuje mu poziomem. :P Inni raczej nie mają szans, chyba, że Ci najlepsi po prostu im odstąpią zwycięstwo. :v

 

np ja. jak wygram kupujesz mi 50k gemów, k?

Opublikowano

Czy nadejdzie dzień kiedy turnieje będą robione pod umiejętności Graczy, a nie tylko pod najlepiej grających?

Jeszcze nie widziałem turnieju tylko dla danej grupy np. 1-15 lvl. 

  

Opublikowano

­

 

Czy nadejdzie dzień kiedy turnieje będą robione pod umiejętności Graczy, a nie tylko pod najlepiej grających?

Jeszcze nie widziałem turnieju tylko dla danej grupy np. 1-15 lvl. 

 

A na cholere takie turnieje skoro pierwszy lepszy gracz moze sobie zrobic nowe acc i wygrac

Opublikowano

­bo jesteś noobem. ^_^ zapisałem sie na turniej, jak wygram 1 mecz to trafiam na centke, bedzie smiesznie, chyba ze nie wiem jak ta tabela dziala

Opublikowano

Odezwał się :v 

Po prostu nie podoba mi się takie kategoryzowanie Graczy i nastawianie się tylko pod jednych i tych samych.

  

Opublikowano

Mecze będą mieszane 5 minut przed turniejem.

Co do kwalifikacji poziomowej.
Tak jak harnaś pisze. Zrobisz sobie multi konto i już masz pierwszy poziom. 

 

Administrowałem już 6 turnieji ESL.

Przed administracją nie potrafiłęm wygrać ani jednego meczu 1 vs. 1. 
Po przeglądaniu jak grają osoby typu BACZERS nauczyłem się troszkę. Wygrałem ponad 20 ligowych 1 vs. 1

Takie turnieje także uczą Cię grać. Najszybciej nauczysz się czegoś, oglądając lepszych. 

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

@Haker519 Łapiąc co minutę deathy można się nauczyć grać?

Jak grasz z glową to nie padasz co chwile. 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

@Haker519 Łapiąc co minutę deathy można się nauczyć grać?

To zależy od gracza.

Ja się zapisałem do jednego turnieju 1 vs. 1

Grałem przeciwko Mastersowi. Przez minute padłem dwa razy. 

 

Potem zaczynasz "omijać śmierć". Analizujesz co może zrobić przeciwnik.

 

Tak więc tak. Można się tak nauczyć grać.

 

 

 

Jak myślisz. Czy BACZERS od razu po zainstalowaniu gry był na poziomie Masters?

 

Rzuć okiem proszę na ten temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/1418058-wywiad-z-baczersem/

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

Aaaa czyli analizuje to, jak mi pada wieża.

 

"Granie z głową" 

 

Dobrze Jeron napisał :)

 

Moje zdanie przy takich sprawach jest takie: 

"Biorąc udział w jakimkolwiek turnieju nie stracę nic poza czasem.Jeśli nie robię nic ciekawego, to mogę wziąc udział."

 

Przykładem jest moje konto ESL

Gram VERSUS`y w CS:GO gdzie losuje mi poziom elitarny.

Przegrywam prawie każdy mecz, ale dzięki temu na mojej randze (LEM) lepiej strzelam. 

Czemu? Bo na versusie się uczę mechaniki gry i celowania od lepszych :)

 

 

Oficjalny polski moderator na forach Hi-Rez ( SMITE )
Założyciel grupy SMITE POLSKA na Facebook`u.

 

ESL POLAND, SMITE STAFF.
Menedżer SMITE noMercy

Opublikowano

O, o takie coś mi się rozchodzi. Jak gram ligowki to zazwyczaj dobiera mi Graczy do umiejętności i tak powinno być w każdym turnieju.

  

Opublikowano

O, o takie coś mi się rozchodzi. Jak gram ligowki to zazwyczaj dobiera mi Graczy do umiejętności i tak powinno być w każdym turnieju.

W turnieju chodzi o wyłonienie najlepszego z najlepszych a nie o litowanie się nad słabszymi tylko po to aby też mogli coś wygrać

Opublikowano

Aaaa czyli analizuje to, jak mi pada wieża.

Tylko, że taki Baczers poświęcił swój czas, na oglądanie streamów i nauke od innych graczy i dzięki temu stał sie lepszy. To dlaczego ty nie masz ruszyć tyłka i robić tego samego? On bardzo dużo czasu poświęcił na to i dzięki temu jest jednym z lepszych graczy 1vs1 w Smite.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Chciałbym aby gra była dostępna dla wszystkich, wraz ze wszystkimi udogodnieniami. Na przykład jakby została wprowadzona jakaś wstępna selekcja, dobry pomysł i do zrealizowania.

  

Opublikowano

Chciałbym aby gra była dostępna dla wszystkich, wraz ze wszystkimi udogodnieniami. Na przykład jakby została wprowadzona jakaś wstępna selekcja, dobry pomysł i do zrealizowania.

jak tak bardzo tego chcesz to zorganizuj taki turniej wystarczy, ze napiszesz do hi rezu oni tobie powiedza czego od cb oczekuja jezeli spelnisz ich wymagania mozesz organiozwac sobie turniej dla graczy takich jakich chcesz...

Opublikowano

dla tego, lepiej zamiast marudzić iść na ligowego jousta i stawac się co raz lepszym graczem na tym trybem albo po oglądać najlepszych zawodników na tym trybie. :)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...