Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Reaktywacja Servera! Start Początek września]. [Dedyk] Nether.pl.


hurrican2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reaktywacja za prawie 3 miesiące kupionego serwera od osoby która robi wszystko pod $? Jestem pod wrażeniem :P

Opublikowano

Reaktywacja za prawie 3 miesiące kupionego serwera od osoby która robi wszystko pod $? Jestem pod wrażeniem :P

Ta osoba przynajmniej nie jest takim głupkiem, aby mieć bana na mpc ;)

 

Czekam na serwer i jak najbardziej polecam.

Opublikowano

Ta osoba przynajmniej nie jest takim głupkiem, aby mieć bana na mpc ;)

 

Czekam na serwer i jak najbardziej polecam.

Wyjdz j****a k***o w świecie shakesa, nic nie potrafisz gruba świno która siedzi tylko przed komputerem, widziałem twoje realne zdjęcia wyglądasz gorzej niż anonimowy FuBu. Wyjdz na dwor bo gowno umiesz podrabiancu a ten twoj pseudo serwer oczywiscie na kase, to s**t. Lepiej grac na globalnym serwerze, nic nie równa się z nim Pajacu. Bana już nie mam słonko.

 

@nie da rady wczesniej włączyć serwera?

­

Opublikowano

Wyjdz j****a k***o w świecie shakesa, nic nie potrafisz gruba świno która siedzi tylko przed komputerem, widziałem twoje realne zdjęcia wyglądasz gorzej niż anonimowy FuBu. Wyjdz na dwor bo gowno umiesz podrabiancu a ten twoj pseudo serwer oczywiscie na kase, to s**t. Lepiej grac na globalnym serwerze, nic nie równa się z nim Pajacu. Bana już nie mam słonko.

 

@nie da rady wczesniej włączyć serwera?

­

Taki duży, a taki głupi ;)

 

Jeśli szybko uwiniemy się z lochami, na serwerze nie zabraknie także wiedźmy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...