Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stronka internetowa w stylu ,,Juz wkrotce" dla twojego serwera Minecraft


xnerdian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

===


V


\


/


\


/


\


/


\


/


REKLAMA


\


/


\


/


\


/


\


/


\


V


====


 


informacje.png


 


Cześć, moje małe projekty słyną z tego, że je hejtujecie, ponieważ są słabe.


Tym razem zapewne też tak będzie, ale mnie to nie obchodzi :D


Publikuję stronę typu ,,cooming soon'' (PL: ,,już wkrótce'') dla serwerów Minecraft, 


które startują już wkrótce i nie mają co dać na swoją stronę internetową.


Zapewne powiecie, że to głupi pomysł... I co z tego? xD


 


Strona została napisana TYLKO w języku HTML, ponieważ CSS jest tutaj niepotrzebne.


Dziękuję też bardzo dla zbanowanego już @kukubaczek za szczere i motywujące mnie do dalszego działania opinie.


 


Przejdę zatem do dalszej części tego tematu.


 


prawa.png


 


Tło, owszem jest z internetu, ale przycisk do profilu Facebook zrobiony przeze mnie.


Stopkę jak najbardziej pozwalam usuwać, modyfikować itp...


Nie zezwalam na:


Sprzedawanie strony,


Publikowanie tematu bez mojej wiedzy i zgody na inne fora.


 


Czas na...


 


dl.png


 


przyciskpobierz.png


przyciskzywo.png


skan.png


 


Moderatorze, administratorze tego forum, nie przenos tego tematu do WWW, poniewaz jest to temat zwiazany z zarzadzaniem serwera do gry Minecraft ;)


Przyjmuje tylko subiektywne opinie (negatywne i pozytywne). 


Czesc :P


Ps. zrobienie prezentacji trwalo dluzej niz kodowanie 


[-===.COŚ TUTAJ KIEDYŚ BĘDZIE.===-]

Opublikowano

Widać, że dłużej...

Przecież to jakiś syf...

Co robi tam center, br, font, onmouseover, onmouseout...

Brakuje DOCTYPE. Dobrym posunięciem byłoby nauczyć się kodowania

i dopiero w tedy zabranie się za tworzenie strony.

Opublikowano

Prawda jest taka, że szkoda było Twojego czasu na wstawianie tego tematu.

Po pierwsze nie:

<html>
<head>
...
<body>
...
</body>
</head>
</html> 

Po drugie br służy do czego innego. 

Po trzecie pisanie, że CSS jest niepotrzebny to głupota

Po czwarte takie strony charakteryzują się tym, że mają RWD.

 

Mogę wypisywać dalej ale po co? Radze Ci siąść dłużej niż 10 minut i nauczyć się tego HTMLa oraz CSSa jeżeli chcesz jakieś stronki pisać.

 

 

­

Opublikowano
<body background="img/read.jpg">
<center>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<a href="#"><img src="img/twojelogo.png">
<p><font color="white" face="Arial">Slogan</font></p>
</a><a href="index.html"><img src="img/button.png" onmouseover="this.src='img/logomouse.png'" onmouseout="this.src='img/button.png'"></a>
<br>
<b><font color="white" face="Arial">Copyright © by twojnick | All rights reserved</font></b>
</center>
</body>
Strona została napisana TYLKO w języku HTML, ponieważ CSS jest tutaj niepotrzebne.
font color="white" face="Arial"

Czym twoim zdaniem jest "font-face/color:"? powiedz mi prosze czym innym jak nie css?

img src="img/button.png" onmouseover="this.src='img/logomouse.png'" onmouseout="this.src='img/button.png'

Myslalem ze chociaz ten button bedzie napisany jakos ciekawie a to obrazki :/

Przykro mi patrzec na uzytkownikow mobilnych. Twoje tlo wazy az 742 KB czyli 0.7MB dodatkowo plik .html + inne pliki graficzne wyjdzie okolo 1MB.

Mam pobrac 1MB transferu na twoja glupia strone? niczego sie nie dowiedzialem a transfer mi zjadlo...

 

 

Gdyby to zostalo napisane poprawnie zajelo by mniej czasu niz tworzenie tego loga i buttona.

Doslownie to wszystko mozna napisac w CSS!

 

Podaj mi czcionke, kolory to zrobie identyczny w CSS tylko.

 

Szkoda pobierac, szkoda uzywac i zajmowac miejsce na dysku.

Opublikowano

Nie chce nic mówić ale twoją strone mogę stworzyć w ciągu 10 minut ...
W dodatku ten syf... Zgadzam się z @NeqGPlay i @Burned123 .

Ps. zrobienie prezentacji trwalo dluzej niz kodowanie  

 bez komentarza...

 

 

@MarekPL1 i w dodatku : Po co coś takiego publikować? Jak Prawie każdy zrobi to w 10 - maximum 30 ( jeśli ktoś nie umie pisać :D ) minut...

Opublikowano

O jezuniu, nie hejtujcie tak. Kolega dopiero rozpoczyna swoją karierę z pisaniem w HTML.

Też się uczę. :)

Jako że jest to Twój pierwszy projekt, powiem jedno. Ucz się dalej.

To że wyżej koledzy zhejtowali, to nie znaczy że to koniec świata.

 

Naucz się podstaw CSS'a i będzie Ci łatwiej. Polecam Mirosława Zelenta. Tutaj znajdziesz poradniki od niego: KLIK

Opublikowano

O jezuniu, nie hejtujcie tak. Kolega dopiero rozpoczyna swoją karierę z pisaniem w HTML.

Też się uczę. :)

Jako że jest to Twój pierwszy projekt, powiem jedno. Ucz się dalej.

To że wyżej koledzy zhejtowali, to nie znaczy że to koniec świata.

 

Naucz się podstaw CSS'a i będzie Ci łatwiej. Polecam Mirosława Zelenta. Tutaj znajdziesz poradniki od niego: KLIK

 

Ktoś tu ma problemy z czytaniem.

Napisał że nie jest to jego pierwszy projekt.

To nie hejt tylko krytyka, koledzy wyżej mówili co ma poprawić, ale dzieci jak ty tego nie rozumieją i wg. was wszystkie inne posty niż "fajne", "super" są hejtem.

 




			
		

img.jpg

Opublikowano

­

 

Ktoś tu ma problemy z czytaniem.

Napisał że nie jest to jego pierwszy projekt.

To nie hejt tylko krytyka, koledzy wyżej mówili co ma poprawić, ale dzieci jak ty tego nie rozumieją i wg. was wszystkie inne posty niż "fajne", "super" są hejtem.

 

Po pierwsze kolego, nie jestem żadnym dzieckiem. Wiem co tutaj robię, chcę mu pod powiedzieć, co ma dokładnie zrobić. Niech się uczy. Od tego jest ten temat.

Mamy oceniać i poprawiać osoby. :)

 

Nie będę dalej się kłócił.

Opublikowano

 

===

V

\

/

\

/

\

/

\

/

REKLAMA

\

/

\

/

\

/

\

/

\

V

====

 

informacje.png

 

Cześć, moje małe projekty słyną z tego, że je hejtujecie, ponieważ są słabe.

Tym razem zapewne też tak będzie, ale mnie to nie obchodzi :D

Publikuję stronę typu ,,cooming soon'' (PL: ,,już wkrótce'') dla serwerów Minecraft, 

które startują już wkrótce i nie mają co dać na swoją stronę internetową.

Zapewne powiecie, że to głupi pomysł... I co z tego? xD

 

Strona została napisana TYLKO w języku HTML, ponieważ CSS jest tutaj niepotrzebne.

Dziękuję też bardzo dla zbanowanego już @kukubaczek za szczere i motywujące mnie do dalszego działania opinie.

 

Przejdę zatem do dalszej części tego tematu.

 

prawa.png

 

Tło, owszem jest z internetu, ale przycisk do profilu Facebook zrobiony przeze mnie.

Stopkę jak najbardziej pozwalam usuwać, modyfikować itp...

Nie zezwalam na:

Sprzedawanie strony,

Publikowanie tematu bez mojej wiedzy i zgody na inne fora.

 

Czas na...

 

dl.png

 

przyciskpobierz.png

przyciskzywo.png

skan.png

 

Moderatorze, administratorze tego forum, nie przenos tego tematu do WWW, poniewaz jest to temat zwiazany z zarzadzaniem serwera do gry Minecraft ;)

Przyjmuje tylko subiektywne opinie (negatywne i pozytywne). 

Czesc :P

Ps. zrobienie prezentacji trwalo dluzej niz kodowanie 

 

 

Ogarnij buttony, bo nie mogę zajrzeć jak wygląda strona.

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

 

Strona została napisana TYLKO w języku HTML, ponieważ CSS jest tutaj niepotrzebne.

 

Ps. zrobienie prezentacji trwalo dluzej niz kodowanie 

 

tutaj nie ma się czym chwalić, bo strona mimo, że mała to została tak źle napisana, że bałbym się sprawdzić kod większej strony w twoim wykonaniu.

Opublikowano

O jezuniu, nie hejtujcie tak. Kolega dopiero rozpoczyna swoją karierę z pisaniem w HTML.

Też się uczę. :)

Jako że jest to Twój pierwszy projekt, powiem jedno. Ucz się dalej.

To że wyżej koledzy zhejtowali, to nie znaczy że to koniec świata.

 

Naucz się podstaw CSS'a i będzie Ci łatwiej. Polecam Mirosława Zelenta. Tutaj znajdziesz poradniki od niego: KLIK

 

Witaj, bardzo fajne tworzysz filmiki na youtube.

Tutaj nie chodzi o hejt, przeciez projekt zostal wstawiony tutaj aby go ocenic. Gdyby zostal poprawnie napisany to opinia byla by inna, pierwszych projektow najlepiej nie wrzucac do oceny bo wiadomo ze ocena bedzie negatywna. Najlepiej sie nauczyc i dopiero cos wstawic, cos co przypadnie ludzia do gustu.

 

 

 @ToNieChciejGrac

Nie napisalem tego do Ciebie, z laski swojej nie rob tutaj spamu i nie nabijaj postow.

Opublikowano

Witaj, bardzo fajne tworzysz filmiki na youtube.

Tutaj nie chodzi o hejt, przeciez projekt zostal wstawiony tutaj aby go ocenic. Gdyby zostal poprawnie napisany to opinia byla by inna, pierwszych projektow najlepiej nie wrzucac do oceny bo wiadomo ze ocena bedzie negatywna. Najlepiej sie nauczyc i dopiero cos wstawic, cos co przypadnie ludzia do gustu.

Ale zrozum że to nie jest jego PIERWSZY a nawet JEDEN Z PIERWSZYCH projektów...

Tym co właśnie zrobił tylko zaśmieca forum...

 

@NeqGPlay kto tu nabija posty? napewno nie ja... Tłumacze Ci że to jest spam ten temat...

­

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widać, że dłużej...

Przecież to jakiś syf...

Co robi tam center, br, font, onmouseover, onmouseout...

Brakuje DOCTYPE. Dobrym posunięciem byłoby nauczyć się kodowania

i dopiero w tedy zabranie się za tworzenie strony.

Kto normalny, zainteresowany serwerem wchodzi na tą stronę i patrzy na jej kod? Strona wyświetla się poprawnie i moim zdaniem tyle wystarczy, nikt na takiej stronie nie siedzi więcej niż 2-3min.

Opublikowano

Kto normalny, zainteresowany serwerem wchodzi na tą stronę i patrzy na jej kod? Strona wyświetla się poprawnie i moim zdaniem tyle wystarczy, nikt na takiej stronie nie siedzi więcej niż 2-3min.

 

To co on tutaj zrobił to stereotypowa polska robota. Jak ma się brać za takie tworzenie, to powinien to robić dobrze, bo jak będą musieli coś zmieniać na stronie to będą mieli problemy to ogarnąć. Gdyby zmienili projektanta to by się za głowę złapał.

 

Do autora tematu: poczytaj o HTML 5CSS. :)

­

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

To co on tutaj zrobił to stereotypowa polska robota. Jak ma się brać za takie tworzenie, to powinien to robić dobrze, bo jak będą musieli coś zmieniać na stronie to będą mieli problemy to ogarnąć. Gdyby zmienili projektanta to by się za głowę złapał.

 

Do autora tematu: poczytaj o HTML 5CSS. :)

­

ale co zmieniać na stronie, na której jest tylko napis już wkrótce i odnośniki do yt, facebooka, chyba tylko adres, jak ktoś będzie chciał coś zmienić to wywali tą stronę i wstawi nową.

Opublikowano

Strona napisana no, słabo, ucz się dalej ;) I nie radze przejmować się tymi głupimi komentarzami typu: "Po co to? HAHAHA Śmiech" to komentarze poniżej poziomu, pewnie takie osoby nie wiedzą co to jest html a urodziły się tylko po to by małpować po innych zamiast dać porządne rady.

 

1. Nie używaj tylu <br> ;) Bo <br> służy tylko i wyłącznie do przejścia do następnej linii. 

2. Zawsze używaj CSS'a bo jest naprawdę przydatny.

3. Z reguły znacznika <center> </center> już sie nie używa, w HTML5 jest bezużyteczny no i zawsze można użyć CSS - margin: 0 auto;

4. Używaj DOCTYPE ;)

r9wfFzB.png

Opublikowano

...pewnie takie osoby nie wiedzą co to jest html a urodziły się tylko po to by małpować po innych zamiast dać porządne rady.

 

Prosz...

 

  • HTML:

    <!DOCTYPE html>
    <html>
        <head>
            <meta charset="utf-8">
            <link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Oswald:400,700" rel="stylesheet">
            <link href="style.css" rel="stylesheet">
            <title>MateuszKGames.pl</title>
        </head>
        <body>
            <div id="content">
                <a href="index.html">
                    <h1 class="logo">MKGAMES</h1>
                    <h2 class="soon">Już wkrótce!</h2>
                </a>
                <iframe id="ytplayer" src="https://www.youtube.com/embed/jjULl-k8gfM?autoplay=1&showinfo=1&theme=light"></iframe>
                <button class="big">PROFIL FACEBOOK</button>
            </div>
            <footer>Copyrights © 2015 <strong>użyszkodnik</strong>. All rights reserved.</footer>
        </body>
    </html>
  • style.css

    
    *{
        margin: 0;
        padding: 0;
    }
    h1{
        font-size: 6em;
    }
    h2{
        font-size: 1.6em;   
    }
    a{
        color: #fff;
        display: inline-block;
        text-decoration: none;
    }
    body{
        background-image: url('http://nerdian.pl/cs/img/read.jpg');
        color: #fff;
        font-family: 'Segoe UI', Verdana, sans-serif;
        font-size: 14px;
        margin: 100px 0;
        overflow: hidden;
    }
    #content{
        text-align: center;
    }
    #content > *{
        margin-top: 10px;   
    }
    #content .logo{
        font-family: 'Oswald', sans-serif;
    }
    #content .soon{
        animation: soon 1.5s linear infinite;
        -webkit-animation: soon 1.5s linear infinite;
    }
    @-webkit-keyframes soon{
        0%{
            transform: scale(1.0);
        }
        50%{
            transform: scale(1.1);
        }
        100%{
            transform: scale(1.0);
        }
    }
    @keyframes soon{
        0%{
            transform: scale(1.0);
        }
        50%{
            transform: scale(1.1);
        }
        100%{
            transform: scale(1.0);
        }
    }
    #ytplayer{
        border: none;
        width: 854px;
        height: 480px;
    }
    footer{
        margin-top: 10px;
        font-size: 1em;  
        text-align: center;
    }
    button{
        background-color: #4080ff;
        border: none;
        border-bottom: 2px solid #3070ef;
        border-radius: 4px;
        color: #fff;
        font-family: 'Oswald', sans-serif;
        font-size: 1em;
        outline: none;
        padding: 2px 10px;
        text-shadow: rgba(0, 0, 0, 0.75) 0 5px 10px;
    }
    iframe{
        display: block;
        margin: auto;
    }
    button:hover{
        background-color: #5090ff;
        transition: all 0.3s;
    }
    button.big{
        border-bottom-width: 4px;
        border-radius: 10px;
        font-size: 1.8em;
        padding: 4px 20px;
    }
    

 

@edit: Czegoś takego jeszcze nie widziałem  o.O

<html>
  <head>
    <title>...</title>
    <body ...>
      ...
    </body>
  </head>
</html> 

­

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

fHgr3Cd.png

Nie mówiąc już o tym że strona jest zwyczajnie brzydka.

Zamiast dawać "<br><br><br>..." mogłeś dać padding.

Animacji 0.

Zamiast center użyj np. margin: auto;

Jakiś randomowy znacznik <style> w headzie.

Czcionka arial... (bo chociażby na google fonts wcale nie ma 1000 ciekawych, ładnych czcionek).

Copyright dajesz nie wiedząc do czego ono służy.

Chareset też nie ustawiony.

 

COME FKING ON.

Opublikowano

O jezuniu, nie hejtujcie tak. Kolega dopiero rozpoczyna swoją karierę z pisaniem w HTML.

Też się uczę. :)

Jako że jest to Twój pierwszy projekt, powiem jedno. Ucz się dalej.

To że wyżej koledzy zhejtowali, to nie znaczy że to koniec świata.

 

Naucz się podstaw CSS'a i będzie Ci łatwiej. Polecam Mirosława Zelenta. Tutaj znajdziesz poradniki od niego: KLIK

Jak html to najłatwiejszy język ever. Jego nie trzeba się uczyć bo jest tak prosty. HTML To tak jak Godzina wychowawcza w szkole czyli nic nie trzeba się uczyć.

 

 

BTW. XHTML lepsze

 

 

Poza tym po co ci tyle <br> ?

 

No i to:

<b><font color="white" face="Arial">Copyright © by twojnick | All rights reserved</font></b>

Tak samo mogłeś to zrobic tak:

 

<div id="footer">
Strona by chszonszcz.<br />
Wszelkie prawa zastrzeżone. <a href="http://mpcforum.pl/">c**j</a></div>

css:

#footer {
position: absolute;
bottom: 10px;
width: 100%;
text-align: center;
color: #2a3b34;
}
 
Nie rozumiem sensu wstawiania takich stron które każdy nawet zjeb genetyczny by cos takiego zrobił. Tym bardziej napisałeś, że długo w tym siedzisz czyli mam rozumieć, że jesteś bez mózgiem który chce nazbierać like za jakieś gówno ?
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...