Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego w Minecrafta gra tak mało osób? Czy opłaca się otwierać serwer?


Jarramore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużo osób gra, tylko przez zatłaczającą ilość serwerów wydaje się że mało. Sam minecraft nie jest zły, tylko za dużo ludzi w niego gra.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Bajki opowiadacie. Według moich obserwacji problem jest jeden - brak zaangażowania i chęci do ciężkiej, acz owocnej "pracy" w grze. Wiecie dlaczego zaczęły powstawać dropy i expy z kamienia? Z lenistwa graczy. A Ci gracze, nie zdają sobie sprawy, że każde ułatwienie sprawia, że tracą całą radość z zabawy.

Tak ma się sprawa z całym postępem technicznym. Wszystkie urządzenia i nowinki techniczne sprawiają, że robi się z nas inwalidów. Leniwych inwalidów.

 

Mam też odpowiedź na to, dlaczego uważacie, że kiedyś było lepiej (nawet w kwestii serwerów) - bo kiedyś byliście młodsi, a życie było mniej problemowe. To samo zjawisko psychologiczne występuje u ludzi, którzy w latach PRL-owskich byli piękni i młodzi. Dzisiaj opowiadają jak teraz jest do dupy, a kiedyś było super.

 

 

monol764mgmd.jpg

Opublikowano

Ja uważam, że nie gra aż tak mało ludzi - wystarczy spojrzeć na jakieś statystyki.

A to, że starsze osoby przestały grać w Minecraft jest spowodowane głównie hejtem i dzieciakami, które potrafią wkurzać.

Opublikowano

Kiedyś była to fajna sandboxowa gra, gdzie grało się z kumplami dla zabawy. Dziś dzieci (nie chodzi mi o wiek, tylko o  ich zachowanie) opanowały serwery. Teraz nawet nie można wejść i spokojnie pograć, bo jakiś neo będzie Cię gonił do końca życie, dopóki Ciebie nie zabije...­

­

Opublikowano

Właściciele Wingrozy przejęli minecrafta to zaczął on upadać. Co zrobić? ;)

Opublikowano

Naucz się poprawnie pisać...

 

Dzieciaki są problemem. Instalują cheaty, przeklinają i ogólnie niszczą opinię serwerów oraz całej gry. W minecrafta na singlu nie opłaca się grać, jest zbyt nudny.

Gdyby nie te dzieci to minecraft by wgl nie zaistnial :D

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

Upada? xD

 

Serwery typu hypi**l idą nadal w górę, przed moją przerwą w mc, grało tam 10-12 tysięcy ludzi dziennie, wchodzę miesiąc temu, 20-25 tysięcy.

Mine**ex - Idzie nadal w górę.

 

Moim zdaniem, poprostu ludzie stawiają serwery identyczne do siebie, nic oryginalnego, wtedy tu gra 10 osób, tu 30 tam 50, i serwert puste, gdzie serwery typu hypi**l nadal dodają coś oryginalnego, co sprowadza ludzi...

Opublikowano

Teraz jest epidemia czy coś serverów EasyHC to jest hore ..... bo co bo są diaxy ? jest miliardy servów ehc no bez jaj ! nie można zrobić hardcore ???

4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...