Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bad Company MU | s2 | exp 200 | drop 40 | START 5.06.2015 20:00


BCMU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Juz wszystko w porządku. Zapraszam do gry i przepraszam za problemy. Takie prawo- jak ma coś pójść nie tak to na pewno pójdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

www.badcompanymu.eu

Projekt s2 pvp

Opublikowano

siemanko serrver zapowiadal się fajnie lecz po wejściu okazalsie do bani z powodu administracji admin posadzal mnie może i tez kogos innego o używanie hackow bez podstawnie wiec nie polecam jakby nie admin to by siei dobrze gralo ;];] pozdro WojtekBK

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

a j wam powiem ze mam spoko server:) jak ktos chce niech pisze do mnie :)

pewnie poleca ostrzezenia ale start+ rip ladnie sie zapowiada:)

Opublikowano

Kolego Spriker, o hacki się nie martwię. Codziennie logi będą sprawdzane i konta graczy, którzy używali hacków będą usuwane.

to lepiej sie martw

Opublikowano

siemanko serrver zapowiadal się fajnie lecz po wejściu okazalsie do bani z powodu administracji admin posadzal mnie może i tez kogos innego o używanie hackow bez podstawnie wiec nie polecam jakby nie admin to by siei dobrze gralo ;];] pozdro WojtekBK

 

Kolega Wojtek jechał na the eye aż czerwono było a później gra głupiego.

 

ps. i sam się do tego na początku przyznał :)

www.badcompanymu.eu

Projekt s2 pvp

Opublikowano

Kolega Wojtek jechał na the eye aż czerwono było a później gra głupiego.

 

ps. i sam się do tego na początku przyznał :)

 

 

Kolego BCMU, nie kazdego hacka znajdziesz w logach :) 

 

Powodzenia

Opublikowano

Kolego spriker.

Oczywiście nie ma jeszcze na świecie takiego antyhacka, którego nie da się obejść.

Mam chwilowe problemy z antyhackiem, więc jest ustawiony tak, by logował wszystko, co wykryje, a wykrywa sporo.

www.badcompanymu.eu

Projekt s2 pvp

Opublikowano

pomimo problemów przy starcie teraz juz wsyzstko jest okey zapraszam do gry ciekawe ustawienia i spoty daja mozliwosc fajnego expienia  server dla graczy ktorzy poszukuja ciezkiej gry :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...