Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z brązu 2 do silvera 5 a moze i dalej ? Zobaczmy w ile dni..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam no to tutaj będzie przedstawiona moja droga z B2 do silvera 5 a może i dalej.1 gra którą dla Was udokumentowałem,nie dawno ja skończyłem.Pomimo jednego afka (ad carry - ezreal) wygraliśmy mecz.Był to typowy noobek,padal i zwalał na lagi koniec końców gdy napisałem,aby go reportowali zaczął wyzywać mnie,gdy nie reagowałem zaczął wyzywać moją rodzinę,najbardziej Mamę i Tatę,takie dzieciaki sa najgorsze,na końcu wyszedł.Dostał reporta za afk/exit z dopiskiem negatywne nastawienie i wyzywanie. Mam nadzieje,ze bana dostanie.Zabieram się do następnej gry ! :D  

Screen: ASlIPaJ.jpg

Ps.aktualnie  mam  46 LP :D 

bartek19623---18.png

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ładne staty. Powodzenia w dalszych grach.

Dziękuję. :) A tu kolejna gra którą przed chwilą skończyłem,udało mnie się znów iść na topa miałem first picka a więc skorzystałem z okazji.Gra była wyrównana,szliśmy łeb w łeb ramie w ramię,ale w końcu nasza drużyna przeważyła szalę i wygrała.Na topie też miałem Polaka,fiorę z którą przez całą grę prowadziłem konwersację. :D  Aktualne LP to 65 aa i wbiłem 2 poziom masterii Jayce. :D  Idę grać nastepna grę. :)

Screen: QqRyLVR.jpg

bartek19623---18.png

Opublikowano

Dlaczego składasz te buty? xD

Dlatego,że buty składam sytuacyjnie tak jak niektóre itemy.Niektórzy z nich mieli odpornosci na magię dużo więc składałem te buty na przebicie odporności.Wygrałem kolejnego rankeda ! :) "Do 3 razy sztuka" Alee za 3 razem już pewnie nie wygram i nie wbiję serii tylko przegram. :D Staty słabe,nie szło mi totalnie,ale team nie był taki,jak niektóre,że pisali od razu noob noob tylko pisali co mam zrobić i co robię źle i tak razem udało nam się dojść do sukcesu. :D 

Screen: oLXN1X6.jpg

bartek19623---18.png

Opublikowano

Dlatego,że buty składam sytuacyjnie tak jak niektóre itemy.Niektórzy z nich mieli odpornosci na magię dużo więc składałem te buty na przebicie odporności.Wygrałem kolejnego rankeda ! :) "Do 3 razy sztuka" Alee za 3 razem już pewnie nie wygram i nie wbiję serii tylko przegram. :D Staty słabe,nie szło mi totalnie,ale team nie był taki,jak niektóre,że pisali od razu noob noob tylko pisali co mam zrobić i co robię źle i tak razem udało nam się dojść do sukcesu. :D

Screen: Dodany obrazek

Następnym razem ulepsz itemek na jungle. Btw dziwny ten build, full ad. No, ale powodzenia jeszcze raz :)
Opublikowano

Następnym razem ulepsz itemek na jungle. Btw dziwny ten build, full ad. No, ale powodzenia jeszcze raz :)

Miałem zamiar ulepszyć,ale czasu nie starczyło aa najpierw chciałem złożyć moc trójcy bo 0 dmg miałem aa to jednak troche daje.Aa no i właśnie ten build samemu mi też nie pasuje.. :D

bartek19623---18.png

Opublikowano

Powodzenia w wychodzeniu ;)

Dzięki. :) Mam nadzieje,że wygram choć te 2 rundy,aby byl dziś ten B1 :D Ale pewnie tak pięknie to nie jest więc przegram 2 wygram 1 albo przegram 3. :D

LP: 100 

Screen:  KJwi9wJ.jpg

bartek19623---18.png

Opublikowano

Win nr 5 czyli pierwszy win w serii,mam nadzieje,że jeszcze 1 z dwóch wygram to będzie B1 :) 

Screen:  2Z4oF9P.jpg

Ps.lose też wstawiam screeny,ale na razie mam dobra passe. :D 

bartek19623---18.png

Opublikowano

Win nr 5 czyli pierwszy win w serii,mam nadzieje,że jeszcze 1 z dwóch wygram to będzie B1 :)

Screen: Dodany obrazek

Ps.lose też wstawiam screeny,ale na razie mam dobra passe. :D

Ashe grałeś na supporcie? xD
Opublikowano

Ashe grałeś na supporcie? xD

Ashe grałem na adc,aż tak gównianych picków nie mam tylko poprostu z supportem się wymieniłem ii nie zdążyłem summoner spella zmienić. :D 

bartek19623---18.png

Opublikowano

Na tą runde jestem mega wkurzony,a raczej na niektórych z sojuszników co ciągle flamowali i tym psuli grę,jungler wyzywał i nie gankowal,bot premade tez porażka nidalka normalna jedyna.Reszta to wyzywała tylko rodziców i flamiła.. Staty mega  słabe mialem.

Mam nadzieje,że teraz tego nie przegram bo raz seria pójdzie w dupe a dwa będę kupić musiał dla koleżanki puszkę pepsi bo zakład był,ze dziś wbiję b1. :D 

Ss: EzRhWjr.jpg

bartek19623---18.png

Opublikowano

Na tą runde jestem mega wkurzony,a raczej na niektórych z sojuszników co ciągle flamowali i tym psuli grę,jungler wyzywał i nie gankowal,bot premade tez porażka nidalka normalna jedyna.Reszta to wyzywała tylko rodziców i flamiła.. Staty mega słabe mialem.

Mam nadzieje,że teraz tego nie przegram bo raz seria pójdzie w dupe a dwa będę kupić musiał dla koleżanki puszkę pepsi bo zakład był,ze dziś wbiję b1. :D

Ss: Dodany obrazek

Na Zedzie składaj merce. Z vampiric scepteru chciałeś złożyć hydre?

Co do tych flamerów reportuj takich i dostaną bana :)

3mam kciuksy :D

Opublikowano

mainuj sobie jakas postac ja tak od s5 do s2 dobilem tylko potem cos sie stalo i z s2 promo do s3 0 lp spadlem nie wygrywajac zadnego meczu ;p widze ze jaycem ci dobrze idzie wiec czemu nie? mechanika ciekawa nadaje sie na mida topa i nawet adc ^^

Opublikowano

Po pierwsze może poczytaj sobie o poszczególnych postaciach ich właściwościach i naucz się je składać =) po 2 nie grasz jakoś dobrze by wyjść z tego brązu jak widać jesteś kierowany więc spróbuj zagrać postacią którą ogarniasz w 100% według siebie i nie pickuj "OP" postaci jak zed jeżeli nie umiesz nimi grać bo takich ludzi nazywa się rakami =)

Opublikowano

jak dasz radę wejść do ślvera to musiałeś mieć duże szczęście :)...

 

Teleport 40 minut gry oraz 100 farmy...

druga gra:

Teleport 40 minut gry oraz 170 farmy...

 

Jungla 40 minut gry oraz 60 farmy...

mając tak łatwą grę ( mówię po starach 3/7/7 a i tak wygrana ( -10,9 pkt ( w mojej ocenie )

sam jestem ślver 2 a robię większą farmę w beznadziejnych grach z bronzami...
( na moim obecnym koncie xDDD )

 

innymi słowy średnio zasługujesz na ślver ; /

 

 

8963414327958581143028.png

 

 

Opublikowano

Wczoraj grałem jeszcze jedną grę i serię przegrałem także mam 90 lp mam nadzieję,że teraz wygram i będę znów miał serię. Screena nie ma bo cos mi sie nie wyswietla,ale sprawdźcie sami może Wam pokaze ? :D  Zastosuje się tam do kogos rad i spróbuję wymainować sobie jakąś postać np.jayce.

bartek19623---18.png

Opublikowano

Zagrałem grę udało mi się pójść na topa a wręcz team mnie poprosił a więc wybrałem jayce.Tam byłem zaskoczony i było na prawdę ciężko do czasu,aż nie złapalem killa ponieważ grałem 1 vs 2 na topie. Gnaar + volibear to zło :D Koniec końców wygraliśmy i znów mam serię mam nadzieje,że tym razem dostanę się do B1.

Screen: RzsBOKS.jpg

bartek19623---18.png

Opublikowano

Pierwsza gra w serii wygrana mam nadzieję,że jeszcze chociaż jedną z dwóch wygram to będzie awans. :D

Byłem sobie morgana na supporcie

Screen: Dodany obrazek

Itemek na supporta by się przydał :P

No nic, GL w serii.

Opublikowano

Mam dla Ciebie kilka rad które napewno pomogą Ci wyjsc z brązu migiem.

Po pierwszem zanim pickniesz jakiegokolwiek championa, poczytaj gdzies, lub poprostu mozesz napisac do mnie na pw i Ci odpowiem, co jest mocną stroną tego championa i jak powinienes go budowac.
Dla przykładu, jayce jest spoko ale kiedy budujesz go pod cdr i armor pen, czyli buty skladasz te z cdr ew. sytuacyjnie te z magic resist i tenacity, nigdy nie rob na nich butow z magic pen, okej enemy ma magic resist ale magic pene dziala tylko jak zadajesz magiczny damage, a jayce takowego nie posiada (jedynie z w ale to troszeczke).
Drugi przyklad grajac supportem kupuj item na supporta bo jest potrzebnym, nie dlatego ze tak trzeba, ten item daje Ci dodatkowy gold ktory jest Ci potrzebny bo jako support nie farmisz, + daje rozne pasywki.

Najwazniejsze to abys przed picknieciem championa o nim poczytal zebys wiedzial co Ci jest na niego potrzebne i przed kupieniem itema tez przeczytał co on dokladnie robi, co Ci daje.|


Jesli chcesz wiecej przydatnych rad napisz na pw chetnie pomoge.


A i powodzenia ;p

rYD9JSA.png

Opublikowano

Dzięki za rady,zastosuje się do nich.

Gra totalna porażka 2 gra z serii lose

Screen: LnKoGhe.jpgMam nadzieję,ze teraz tą grę wygram,ponieważ wtedy wbije b1 jeśli przegram to już 2 raz seria będzie lose. :D

bartek19623---18.png

Opublikowano

Troche zaniedbałem temat,ale dalej jestem b2 i myślę,że w tej serii też mi sie nie uda wyjsc (juz 3 seria).. Mam serie i zaliczony 1 lose więc teraz,aby być w b1 musze wygrac 2 gry pod rzad.Zamazałem na czarno grę zwykłą,nie rankingową.

Screen: mBhzZTV.jpg

bartek19623---18.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...