Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o ludziach ustawionych od urodzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty też umrzesz, oni umrą ze wspomnieniami, ze wspaniałym życiem, będą mieli co wspominać, a ta 'bieda' nic, umrą i nikt o nich nie będzie pamiętać, chyba, że o psich pieniądzach w spadku  <3

 

 

Aha, czyli będą wspominać jak grają na najlepszych komputerach, jeżdżą do krajów, gdzie jest im za gorąco - z powodu rozpieszczenia i może jakąś tam furę o którą zadbać nie potrafi? Człowieku co Ty pierdolisz, akurat bogaty człowiek może nie mieć wspaniałych wspomnień, albo chociaż same dzieciństwo - bogate dzieci nie idą grać w gałę na boisku, czy chodzą gdzieś z kolegami, albo bawią się niezależnie od pogody i jeszcze wiele innych rzeczy. A co do spadku to właśnie przy tych bogatych dochodzi do poważniejszych konfliktów - bo biedny to tam chałupę ma i można ją góra sprzedać, a kasa wystarczy na kilka rachunków z kolei taki bogaty to inna sprawa tym bardziej, jeżeli ma firmę w spadku.

pyhvh7E.png


 


  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Propsy dla rodziców, bo ktoś musiał się najpierw ustawić, żeby następne pokolenie miało lepiej, dobrze, żeby rodzicie wpajali tej kobicie dobre zasady i wyjdzie na ludzi, a swoim dzieciom załatwi lepszy start. Nie każdy kto ma hajc jest głupi, myślicie, że jak ktoś ma bogatych starszych to sobie nie poradzi sam, jak rodzice nauczą dziecko, że trzeba na wszystko zarobić, to może mieć miliony, a żeby miał poukladane w głowie. 

 

Opublikowano

ludzie ustawieni od urodzenia nic nie wiedzą o życiu

wystarczy popatrzeć na współczesne "gwiazdy" próżnia w głowie

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Jeśli rodzice nie traktują go jak rozmieszczone dziecko i uczą, że nic nie ma za darmo, a jeśli coś mu kupują, to nie powinien tego chcieć cały czas za darmo

Opublikowano

Znam ludzi których rodzice mają hajsu jak lodu ale większość z ich pomocy nie korzysta

nie ma co oceniać przez pryzmat rodziny czy myśleć stereotypowo czyli: CZŁOWIEK Z BOGATEJ RODZINY = TURBOŚMIEĆ GARDZĘ BANANEM ELO

dobry temat ale może być gównoburza ludzi nie mających nawet dychy za godzinkę

Opublikowano

Mimo wszystko wolałbym by mnie operował doktor, który pochodził z biednej rodziny niż bogatej, bo tamten musiał coś od siebie dać by być na tym miejscu, a bogaty wpłaci odpowiednią liczbę złotych, czy nawet euro i wyjebka totalna na zawód, ważne, że płacą. Jak rodzice doszli od zera, to wiedzą, że dzieci się nie rozpieszcza, bo potem są efekty, że dziecko jest nijakie. Jak ktoś wie co to bieda to ciężką pracą osiąga sukcesy i wie jak coś zrobić. Tamten? A tam, zwolnią mnie a mam i tak 500000zł na życie...

 

Osobiście bogaci rodzice powinni ograniczyć ten dobrobyt dzieciom, aby się starało, a nie opieprzało...

 

 

 

 

 

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Mimo wszystko wolałbym by mnie operował doktor, który pochodził z biednej rodziny niż bogatej, bo tamten musiał coś od siebie dać by być na tym miejscu, a bogaty wpłaci odpowiednią liczbę złotych, czy nawet euro i wyjebka totalna na zawód, ważne, że płacą. Jak rodzice doszli od zera, to wiedzą, że dzieci się nie rozpieszcza, bo potem są efekty, że dziecko jest nijakie. Jak ktoś wie co to bieda to ciężką pracą osiąga sukcesy i wie jak coś zrobić. Tamten? A tam, zwolnią mnie a mam i tak 500000zł na życie...

 

Osobiście bogaci rodzice powinni ograniczyć ten dobrobyt dzieciom, aby się starało, a nie opieprzało...

 

 

 

 

 

Równie dobrym lekarzem może być syn przeciętnego robotnika i uber richmana, tu nie chodzi o zasobność portfela rodziców tylko o predyspozycje i wiedze.

Opublikowano

Ja mam bogatych rodziców,i co z tego?założyłem rodzinę i sam zarabiam na utrzymanie rodziny,niepotrzebna mi pomoc rodziców

Opublikowano

Aha, czyli będą wspominać jak grają na najlepszych komputerach, jeżdżą do krajów, gdzie jest im za gorąco - z powodu rozpieszczenia i może jakąś tam furę o którą zadbać nie potrafi? Człowieku co Ty pierdolisz, akurat bogaty człowiek może nie mieć wspaniałych wspomnień, albo chociaż same dzieciństwo - bogate dzieci nie idą grać w gałę na boisku, czy chodzą gdzieś z kolegami, albo bawią się niezależnie od pogody i jeszcze wiele innych rzeczy. A co do spadku to właśnie przy tych bogatych dochodzi do poważniejszych konfliktów - bo biedny to tam chałupę ma i można ją góra sprzedać, a kasa wystarczy na kilka rachunków z kolei taki bogaty to inna sprawa tym bardziej, jeżeli ma firmę w spadku.

Mogą kupić sobie własny stadion i grać z prawdziwymi piłkarzami ;/

Bogaci mają Eden, a biedni smród bród i ubóstwo.. zresztą co tu gadać .. 

Takie dzieciaki miały pracowitą i mądrą rodzinkę skoro zostali bogaci .

Opublikowano

Ktoś się osiągnie sukces, to od razu komentarze ,że złodziej, cwaniak, buc i odrealniony drań. Typowi Polacy, lepiej lać jad i nie spać po nocach z zazdrości niż wziąść się do pracy i samemu coś osiągnąć.  Z takim nastawieniem do końca życia będziecie wegetować za minimalną krajową a w wolnym czasie zamiast się rozwijać i korzystać z życia będziecie siedzieć przed komputerem w zapierdziałym dresie :P Samo nic się nie zrobi, sukces buduje się latami ciężką pracą ,sprytem i otwartym umyslem a tą waszą nienawiścią i zazdrością to co najwyżej wylewu krwi do mózgu się dorobicie.

Opublikowano

Mogą kupić sobie własny stadion i grać z prawdziwymi piłkarzami ;/

Bogaci mają Eden, a biedni smród bród i ubóstwo.. zresztą co tu gadać .. 

Takie dzieciaki miały pracowitą i mądrą rodzinkę skoro zostali bogaci .

 

 

Ta, zwłaszcza Ci mądrzy rodzice na to pozwolą - pewnie tak, a i to przeważnie i tak będzie bardzo sztuczne granie.

A średni mają normalne życie, a no tak... w Polsce nie ma średniaków.

Oczywiście np. Pan Tusk - jego syn ma pracowitego i mądrego członka rodziny - weź nie pierdol.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Ta, zwłaszcza Ci mądrzy rodzice na to pozwolą - pewnie tak, a i to przeważnie i tak będzie bardzo sztuczne granie.

A średni mają normalne życie, a no tak... w Polsce nie ma średniaków.

Oczywiście np. Pan Tusk - jego syn ma pracowitego i mądrego członka rodziny - weź nie pierdol.

what? tusk zobacz jak nieuczciwie został bogaty ale jest nim .. ustawiony do końca życia .. synek jego też już jakąś działke dostanie ..

zżera cie ból dupy że ktoś jest ustawiony do końca życia i ma wszystko? ..

Opublikowano

what? tusk zobacz jak nieuczciwie został bogaty ale jest nim .. ustawiony do końca życia .. synek jego też już jakąś działke dostanie ..

zżera cie ból dupy że ktoś jest ustawiony do końca życia i ma wszystko? ..

Jak ktoś zapracował na swój majątek przyzwoicie tzn. bez oszukiwania i robienia z siebie idioty to niech ma. ;) Takich to nawet powinno być więcej, ale co innego jak jakiś burak oszukując dorobił się nie bagatelnych sum oszukując wszystko i wszystkich wokół siebie i nie mówię tutaj akurat o Panu T. , ale o 70% bogatych osób w Polsce. Po prostu gardzę takimi ludźmi. 

Opublikowano

what? tusk zobacz jak nieuczciwie został bogaty ale jest nim .. ustawiony do końca życia .. synek jego też już jakąś działke dostanie ..

zżera cie ból dupy że ktoś jest ustawiony do końca życia i ma wszystko? ..

 

 

Nie, jestem szczęśliwy, że ktoś sobie po prostu siedzi, nic nie robi i do tego kłamie, a ma kasę (ironia). To jak, by ktoś np. ukradł Ci auto i je sprzedał przez co stał się bogaty - pewnie też przy takim przypadku sobie myślisz (ahh... on to dopiero jest ustawiony).

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Jak ktoś zapracował na swój majątek przyzwoicie tzn. bez oszukiwania i robienia z siebie idioty to niech ma. ;) Takich to nawet powinno być więcej, ale co innego jak jakiś burak oszukując dorobił się nie bagatelnych sum oszukując wszystko i wszystkich wokół siebie i nie mówię tutaj akurat o Panu T. , ale o 70% bogatych osób w Polsce. Po prostu gardzę takimi ludźmi. 

wszyscy bogaci  zarobili nie uczciwie.. nie ma wyjątków.. takie jest życie że jeśli nie kłamiesz,manipulujesz, to nie masz

 

 

Nie, jestem szczęśliwy, że ktoś sobie po prostu siedzi, nic nie robi i do tego kłamie, a ma kasę (ironia). To jak, by ktoś np. ukradł Ci auto i je sprzedał przez co stał się bogaty - pewnie też przy takim przypadku sobie myślisz (ahh... on to dopiero jest ustawiony).

co za głupi przykład.. tusk zwiększył podatki ale nie odczuwam tego bo podatki i tak są c*****e i każdy takie ma .. ale samochód bym odczuł bo z niego bym korzystał.. 

Opublikowano

Polacy mają chu***ą mentalność i tyle, w USA chociażby ludzie cieszą się z sukcesu innych, a tu tylko żeby drugiemu się nie udało, są wyjątki, ale i tak za takie myślenie o Polsce odpowiada większość, a nie pojedyncze jednostki 

 

Opublikowano

Polacy mają chu***ą mentalność i tyle, w USA chociażby ludzie cieszą się z sukcesu innych, a tu tylko żeby drugiemu się nie udało, są wyjątki, ale i tak za takie myślenie o Polsce odpowiada większość, a nie pojedyncze jednostki

USA chociażby ludzie cieszą się z sukcesu innych

Wyłącz kolonka i jak skończysz 16 lat oraz zarobisz pierwsze pieniądze, udaj się na podróż do twoich wyidealizowanych USA

Pomogę z matematyki, PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...