Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odmień wygląd forum! Czerwony skin MPC zrobiony w CSS/Stylish.


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://prntscr.com/767o3z

http://prntscr.com/767o8g

 

Na dole forum jest szary pasek, a na profilach przebija tło

 

Już sobie z tym poradziłem

 

Masz jakiś gotowy fix na to? Nie chce tracić czasu na szukanie problemu :P

 

 

Przerobiłem czerwoną wersję na fioletową, link do skina poniżej.

https://userstyles.org/styles/114049/fioletowempc-valze-mayard

 

@Valze zezwolił na przeróbkę i udostępnienie.

 

Oczywiście, każdy może przerabiać, w końcu ten kod jest stylem mpcforum.

Opublikowano

­Nie można dodać tego do servera ? tzw. żeby z poziomu forum można było ten def342 zmienić ??

@Lord Makin

 

No tak, ale po co obciążać forum? Stylish bierze to na siebie, póki co ten skin nie wyróżnia się niczym zwyczajnym oprócz tła i pozmienianych kolorów niektórych rzeczy, może znajdę czas, żeby jakoś widoczniej zmodernizować ten skin, póki co ipb 4 zbliża się w wakacje, więc też nie ma w to co pokładać pokładów pracy.

 

Poprawione zostało tło, dzięki @arko za rozwiązanie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Powiecie mi jak taki styl zainstalować?

 

Przecież jest poradnik ;__;

Opublikowano

Macie problem z instalacją stylish z centrum rozszerzeń/dodatków/whatever czy macie stylish i wywala wam błąd jak klikacie install na userstyles ?

s2c77Oa.png

Opublikowano

ja również mam taki problem.

 

f5

 

Macie problem z instalacją stylish z centrum rozszerzeń/dodatków/whatever czy macie stylish i wywala wam błąd jak klikacie install na userstyles ?

/\ to odpowiedzcie na to pytanie

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...