Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MUSERVER | S6E3 | NO RR | 1000x | NON-RESET | GRAND OPENING 1 May 2015 |


ciasnaola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wbijac panowie :) jestem caly czas na Was Kobcon,LEGO,Haze,Ticker i reszta bandy wbijac !

Opublikowano

już zasysam i Wbije za 2h do zobaczenia na CS i mapkach z expem ^^

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

już zasysam i Wbije za 2h do zobaczenia na CS i mapkach z expem ^^

 

Dwie godziny sciągania, oby sie opłacalo  :angry:

to mi sie podoba !

Opublikowano

No cóż ...odeszłam ze serwera , strata dwóch godzin sciagania  klienta :(

Czemu ? mi wszystko śmiga zaraz 400 będzie ^^

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

z*******y pvp. dopiero wrcocilem wiec nie wiem ocb jak ktos ma jakies info napisac.

 

GM Liah :

Unscheduled emergency maintenance today at 3:00 AM. Server will be back at 9:00 AM (GMT+8)

Moving to brand new VM setup... Our family is getting bigger and bigger. We need more rooms

Opublikowano

Gram już troszke i wypowiem moją opinie o serwerze.
Administracja jest przyjaznasam w sobie gameplay jest nudny ze względu na to że wbiłem 380lvl i zostało mi stać w lt7 na 2 mobach bo cały czas spoty są zajęte,
Kamienie to jak na lekarstwo chociaż 5 ren wynagradza nam to troche to typek za Atlans łapki zawołał 30 blessów Troche śmieszne ^^.
Jak ktoś lubi PVP to Polecam Ale serwer nie na dłuższą mete jak dla mnie.

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

jezeli zminia ustawienia i wprowdza rr to wbije ale tak to nie ... Bo jezeli juz grac bez rr to juz lepiej na globie ^^

to jest FUN PVP :) server stoi 24/7 od startu i o dziwo jeszcze nie widzialem kogos w setach max...albo wingami 3rd :) wbijac panowie polecam !

Opublikowano

gra ktos jeszcze? powstala polska gildia i nagle wszyscy przestali grac... 

Nie ma się co dziwić, że tak mało osób gra, skoro większość nastawiła się już na CS'a, a  jego jak nie było tak nie ma.

Tak btw postacie na serwerze to teraz głównie "farmy kredytów".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...