Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot muzyczny na serwer VPS (bez zdalnego pulpitu)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, zainstalowałem wszystko poprawie, BOT wchodzi na serwer jest wszystko cacy, lecz strona www nie działa wchodzę na "mojeip:port" i nic wyskakuje tylko "Strona internetowa jest niedostępna"

 

Jak to naprawić ?

Opublikowano

Witam, mam problem, zainstalowałem wszystko poprawie, BOT wchodzi na serwer jest wszystko cacy, lecz strona www nie działa wchodzę na "mojeip:port" i nic wyskakuje tylko "Strona internetowa jest niedostępna"

 

Jak to naprawić ?

Czy masz dedykowany adres ip?
Opublikowano

W sensie moje PC czy VPS'a ? :D

 

Jeżeli moje to niestety mam zmienne.

 

VPS oczywiście dedykowane.

 

@Edit

 

w sumie to nie wiem, gdzie mogę to sprawdzić czy jest to dedykowany adres IP??

Opublikowano

W sensie moje PC czy VPS'a ? :D

 

Jeżeli moje to niestety mam zmienne.

 

VPS oczywiście dedykowane.

 

@Edit

 

w sumie to nie wiem, gdzie mogę to sprawdzić czy jest to dedykowany adres IP??

Najlepiej napisz do supportu.

Opublikowano

Wszystko zainstalowane, lecz nie wiem gdzie wgrać muzykę...

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

Ten bot traci strumień z muzyką i co jakiś czas się zawiesza, od biedy można polecić.

Opublikowano

Wszystko zainstalowane, lecz nie wiem gdzie wgrać muzykę...

W panelu.

Ikonka wyglądająca mniej/więcej tak:

489861436421020829937.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

hmm...

Mi działa on zawsze dobrze...

Czy spełniacie te wymogi:

CPU 600 Mhz

RAM 350 MB

HDD 700 MB

Witaj, mam debiana 7 64 bit, procek 1 Ghz i 1gb ram. Bota ścina masakrycznie, wymogi spełniam więc w czym problem? 

 

SS z konsoli:

 

http://scr.hu/7bwz/32jsy

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer


 


Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

Opublikowano

Witaj, mam debiana 7 64 bit, procek 1 Ghz i 1gb ram. Bota ścina masakrycznie, wymogi spełniam więc w czym problem? 

 

SS z konsoli:

 

http://scr.hu/7bwz/32jsy

Minimalne wymagania, to wymagania do uruchomienia bota.

Do jego płynnego działania, potrzebujesz wiele więcej zasobów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...