Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot muzyczny na serwer VPS (bez zdalnego pulpitu)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to ja mam pytanie w katalogu root zrobiłem folder boot i dodałem pliki na x64

wpisując komendę chmod 775 installweb.sh nic sie nie dzieje ;( co zrobić ?

Nie muszę jakoś nadać permisji dla katalogu ?

Opublikowano

Witam to ja mam pytanie w katalogu root zrobiłem folder boot i dodałem pliki na x64

wpisując komendę chmod 775 installweb.sh nic sie nie dzieje ;( co zrobić ?

Nie muszę jakoś nadać permisji dla katalogu ?

  1. Bot nie boot
  2. Czy masz odpowiednią wersję do swojego systemu?
  3. Musisz jeszcze wpisać ./installweb.sh
Opublikowano

Ok niby zrobiłem instalacje ale i tak mam z nim problemy możesz do mnie na gg napisać? Pokaże screeny co i jak?? Dodatkowo zapytam czy można takich botów dać np 2,3 maszynę mam dobra

 

OK aby nie powielać wątków jak zmienić nazwę bota ? i jak dostać się do tych radii jakie bot ma orginalnie wgranych ?

Opublikowano

@Parrotek

 

Gdy robię tego bota to mi wywala TeamSpeak'a i żeby działał mi ts muszę usunąć folder bot. Wiesz może coś o tym ?

Opublikowano

Ten bot ma dużo błędów jest wiele poprawek do zrobienia nie zawsze się włączy nie za każdym razem działa poprawnie szkoda bo może to być fajna alternatywa na boty np zrobione na Przez vnc

Opublikowano

@Parrotek

 

Gdy robię tego bota to mi wywala TeamSpeak'a i żeby działał mi ts muszę usunąć folder bot. Wiesz może coś o tym ?

 

 

Ten bot ma dużo błędów jest wiele poprawek do zrobienia nie zawsze się włączy nie za każdym razem działa poprawnie szkoda bo może to być fajna alternatywa na boty np zrobione na Przez vnc

hmm...

Mi działa on zawsze dobrze...

Czy spełniacie te wymogi:

CPU 600 Mhz

RAM 350 MB

HDD 700 MB

 

I czy wasz system to Debian?

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngParrotek

Spełniam to nawet 2x razy tak mam debian wheezy.

A czy przy uruchamianiu bota, maszyna nie przeciąża się?

Wpisz:

sudo apt-get install htop
htop
I daj mi screena.
Opublikowano

Bot jest już bardzo stary aktualne wersje niektórych pakietów gryzą się i nie działają poprawnie. Aktualnie pracuję nad własnym botem zarządzanym w pełni przez terminal.

Opublikowano

Bot jest już bardzo stary aktualne wersje niektórych pakietów gryzą się i nie działają poprawnie. Aktualnie pracuję nad własnym botem zarządzanym w pełni przez terminal.

Stary to on nie jest.

Pierwsza wersja wyszła w 28-12-2014, nadal jest aktualizowany.

Opublikowano

A jest nowsza wersja bądz coś podobnego do niego aby się tak nie gryzło .. ja mam ten sam problem jak instaluje go dodaje IP itd konsola działa a bot nie łączy się z TS :(

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wszystko fajnie tylko dlaczego jak próbuję wejść na przeglądarce w panel wyskakuje mi coś takiego:

 

Hasło dla interfejsu WWW nie zostało ustawione.

Proszę użyj --http-password, lub ustaw hasło w

Preferencje > Wszystkie > Główne interfejsy > Lua > Lua HTTP > Hasło.

 

Pomocy :(

 

@Edit Już się uporałem z tym problemem, wystarczyło pozmieniać w pliku startowym.

Opublikowano


#########################

# Welcome to Bot ! #

#########################

 

Your Server is located on MOJA DOMENA:

Your Bot will have the selected name (Default:Disco) Serverpw is "botmuzyczny", Botpw is "" ,Webinterface-Joinport is "5678" !

 

 

./botscript.sh: line 74: screen: command not found

./botscript.sh: line 75: screen: command not found

./botscript.sh: line 76: screen: command not found

./botscript.sh: line 77: lwp-request: command not found

Bot sucessfully started !

you can now connect to your Webinterface of your bot over http://:5678

Login let Username free only enter setted password to pw promt

 

Opublikowano
#########################
# Welcome to Bot ! #
#########################

Your Server is located on MOJA DOMENA:
Your Bot will have the selected name (Default:Disco) Serverpw is "botmuzyczny", Botpw is "" ,Webinterface-Joinport is "5678" !


./botscript.sh: line 74: screen: command not found
./botscript.sh: line 75: screen: command not found
./botscript.sh: line 76: screen: command not found
./botscript.sh: line 77: lwp-request: command not found
Bot sucessfully started !
you can now connect to your Webinterface of your bot over http://:5678
Login let Username free only enter setted password to pw promt

Wpisz:

apt-get install screen

I dopiero zainstaluj.

Opublikowano

mam problem, nie mogę się zalogowac do admina query.

093a599d480a1cfb059279a3efc2b186.gif

Tak się nie loguje do query.

Nie rób proszę offtopicu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...