Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje osoby chętnej na stanowisko moderatora/budowniczego.


lolzere

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

s

 

Witam,

Po krótce napisze tyle że poszukuje 1 osoby na stanowisko moderatora bądz budowniczego na serwer 40 slotowy który będzie miał start w maju. Narazie w administracji są 4 osoby brakuje piątej.

Strona www- jest (wymaga dopracowania i uzupelnienia informacji czym zajme sie tydzien przed startem)

Vps opłacony z góry na pół roku - jest

4 ludzi w administracji - jest

głowna mapa - od srody ruszają prace, buduje tylko ja / moja koleżanka.

ts - będzie ale raczej jakis mały tylko dla administracji / pogawędek graczy max 10 slot.

Praktycznie wszystko juz jest. Skonfigurowac i spolszczyc pluginy to około tydzien pracy, wybudowanie spawnu tez tyle.

 

Zapowiedz serwera: http://www.mpcforum.pl/topic/1398900-zapowied%C5%BA-dobry-bo-polski/

Strona serwera: dobopo.eu

 

Co oferuje serwer dla kandydata

-Przede wszystkim grę w miłej atmosferze, poważny serwer z przyszłoscią. Nie zaden kolejny .ench hardcore tylko coś innego, rodzinny survival + cuboidy+klany

-Obie rangi posiadają uprawnienia SVipa z tym ze rozmyślam nad wprowadzeniem jeszcze komendy /fly

- Moderator to zwykły gracz ma obowiązek pomagać graczom ale tez ma prawo grać tak jak oni czyli budować robic pvp zakladac klan wszystko to co oni.

- dostęp do komend dla moderatorów - temp ban, mute, itp

- Kolorową range moderator bądz budowniczy.

- Co jakis czas walute serwera którą jest bedrock. Za niego będą dostępne bardzo dobre itemy z efektami na spawnie.

-te rangi nie posiadają gamemode, jeśli sie na to napalasz ze wejdziesz na serwer dostaniesz range a potem włączysz nukera od razu wyłącz ten anons.

- mozliwy awans na administratora.

- prace w grupie z administracją +16

 

Czego wymagam:

1.Aktywnosci

2. Rzetelnosci

3.Pomocy graczom w sprawach serwerowych.

4. Likwidowania graczy ktorzy swoim zachowaniem zawstydzają niejednego

5. Co jakis czas sprawdzania forum czy nic tam złego sie nie dzieje

6. Miło rownież by było co jakis czas porozmawiac z administratorami (2 razy na mies wystarczy) na tsie serwerowym.

 

Podanie: ?

NIe ma wzoru, zaskocz mnie na pw :)

 

 

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...