Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o budowlach na mój serwer?


danio969

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomogłem daj Lubię to!

Jeśli post wyżej jest reklamą proszę o usunięcie!I nie dawanie ostrzerzenia!Dziękuje!

Opublikowano

Budowle nie są aż tak zaskakujące, ale jak na budowniczego to bardzo dobrze. ;)

 

 

Gratuluję.­

Opublikowano

Budowle prezentują się bardzo dobrze, przy odpalonych shaderach będą jeszcze lepiej wyglądać. Jedyną taką rzeczą, która nie zbyt mi się podoba jest to, że budowle są strasznie kwadratowe, jednak całokształt pracy oceniam na 9/10.

Opublikowano

4/10...

nie jest to jakieś wspaniałe cudo... ale widziałem wiele gorszych...

widziałem też wiele lepszych i sam budowałem lepsze :)...

 

więc ocena jaką mogę dać to 4/10... przy czym sam sobie nigdy nie 

dałem więcej niz 8/10 więc miej to na uwadze... 

Opublikowano

Jeśli chodzi o budynki całkiem spoko 8/10. Wy oceniacie w niektórych budowle gdzie shedery a to wielki błąd :P

Opublikowano

Nie przepadam za takimi txt packami, ale oceniam budowle na 7/10 moim zdaniem. Ładnie wyglądają, swój klimat oddają na pewno!

Opublikowano

Wygląda nieźle, ale nie wiem, czy to za sprawą twoich umiejętności, czy też jest to wina przyzwoitego texturepack'a. :P

sygnatura_1.png

Opublikowano

Imo tekstury źle dobrane, ale oprócz tego budowle są bardzo ładne. Tak ogólnie, to czym jest ta budowla :D?

 

W skali od 1 do 10, tak jak prosiłeś, będzie to 2/10 kappa 7,5/10 :)

Opublikowano

Powiem tak, szału niema

Coś bym dodał

Jak narazie 6/10

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem, co się nie podoba poprzednikom, ale jak dla mnie wszystkie budowle są bardzo ładne a w szczególności ta z pierwszego screena. Chyba, że to tylko rola textorepacka. :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

4/10...

nie jest to jakieś wspaniałe cudo... ale widziałem wiele gorszych...

widziałem też wiele lepszych i sam budowałem lepsze :)...

 

więc ocena jaką mogę dać to 4/10... przy czym sam sobie nigdy nie 

dałem więcej niz 8/10 więc miej to na uwadze... 

Mi tez sie nie zbytnio nie podoba daje to samo co ty 

(Ty grasz w minecrofta LOL)

­

Misja 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
04ludzik.gif

Opublikowano

Tak jak up mówią, txt wszystko psują
Na ten czas mogę dmocne 2/10.

CHEFUNIO I'm the boss!

                                                            

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...