Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy chcielibyście zagrać na serwerze z dawnych czasów gry?


superhed1999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HAhahah widze faworyzowanie niektórych osób na forum, dawanie ostrzeżeń gdy napisze się coś na temat i potwierdzi faktami prawda @Neoxyh http://screenshooter.net/101961294/ggcsifx

Dlaczego założyciel tematu nie dostał ostrzeżenia za to że napisał post o treści "Zgadzam sie z przedmowca, to byl moj blad,poniewaz zaczzalem konwersacje z tym osobnikiem , ale czy nie powinien dostac pnt ostrzezen za spam ? nie mialo to nic wspolnego z tematem?" - nie jest on tak samo związany z tematem...

 

Od kiedy "zaproponowanie wrócenia do szkoły i nauki j.polskiego (ortografii) jest wyzwiskiem?

 

Może jakiś GM to oceni :) @Zarax @Sajjuk @KlauS. @TCQ

Opublikowano

HAhahah widze faworyzowanie niektórych osób na forum, dawanie ostrzeżeń gdy napisze się coś na temat i potwierdzi faktami prawda @Neoxyh http://screenshooter.net/101961294/ggcsifx

Dlaczego założyciel tematu nie dostał ostrzeżenia za to że napisał post o treści "Zgadzam sie z przedmowca, to byl moj blad,poniewaz zaczzalem konwersacje z tym osobnikiem , ale czy nie powinien dostac pnt ostrzezen za spam ? nie mialo to nic wspolnego z tematem?" - nie jest on tak samo związany z tematem...

 

Od kiedy "zaproponowanie wrócenia do szkoły i nauki j.polskiego (ortografii) jest wyzwiskiem?

 

Może jakiś GM to oceni :) @Zarax @Sajjuk @KlauS. @TCQ

 

Równie dobrze za posty #21 i #22 mogliście dostać zawieszenie za flamewar. Ostrzeżenie jest słuszne, celowo odbiegałeś od tematu i mimo upomnienia twoje zachowanie nie uległo zmianie.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

A wiec faworyzowanie :)

 

912accb5_picard-facepalm.png

 

 

Pytasz od kiedy nawoływanie kogoś do "nauki polskiego" jego obrazą, ten przytyk ma historię dłuższą niż fora internetowe. Troszkę zdrowego rozsądku. 

Nie chodzi o faworyzowanie, tylko o podejście do sprawy. Zostaliście upomniani przez moderatora, ty nie zastosowałeś się do niego i w rezultacie otrzymałeś ostrzeżenie. Tak trudno to zrozumieć?

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Chodzi wam o to ze juz nie bedzie takiego serwera jak stary lc? wszystko jest mozliwe, da sie zrobic , ale jezeli chodzi wam o magie ,czyli granie na takim serwerze juz nie bedzie takie samo ( nawet na identycznym) to juz chyba na to nie moge poradzic nic :c

Niestety. Każdy przyzwyczaił się do gry na serwerach łatwiejszych, a nawet do prostego globala, gdzie gra się teraz jak na jakimś privie :D Co z tego, że kilka osób Ci tu napisze, że chciałoby taki serwer, i grałoby na nim. Ale napisało to kilka osób, a kilka osób nie pomoże Ci utrzymać serwera ;) Chyba, że stać Ciebie na wkładanie własnej gotówki, tak jak robił to Lordzik (?) na swoim Hardzie. Może to nie są wielkie koszty, ale dla 10-ciu osób nie opłacałoby się utrzymywać serwera.

 

#offtop niezły młyn się tu zrobił, widzę, że ktoś mnie godnie zastępuje co do spamu na tym forum xD

k1hvCVp.gif

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Temat powinien zostać wyczyszczony z "śmieciowych postów"...

 

Czyli tak. Stare Lc powiadasz? Hmm... Dość ciekawy i odważny pomysł. Myślę że wrócili by tylko i wyłącznie weterani. Każdy serwer jest już zapchany nowościami, niektóre nawet aż za bardzo. Niestety większość gracz (tych młodszych), którzy nie pamiętają starego Lc wątpię, aby zechciało pograć na takim. Dlaczego? Myślę, że właśnie z braku tych nowości kluby, sety, pety, lvl cap mogło by ich zniechęcić. Sam się do tego przyznam, że nie chętnie bym zawitał na owym serwerze lecz trzeba wszystkiego spróbować :D Nie wyobrażam sobie biegnięcia z respa pod kryształ z zawrotną prędkościa 10.0 (podstawa na rycu)  8S

23udl52.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...