Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znamy datę wyłączenia serwerów gry!


Makaroni.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Promotion_Maintenance_Window.jpg


 


Witajcie kierowcy ;(


 


W dniu dzisiejszym przekazujemy Wam smutną informację...


Jest to wiadomość dotycząca końca World'a.


 


Tak, dobrze przeczytaliście.


Data permanentnego wyłączenia serwerów tejże gry została wyznaczona na wtorek 14 lipca.


 


Już dzisiaj zostały zablokowane możliwości zakupywania SpeedBoostów oraz tworzenia nowych kont.


Jeśli macie jeszcze jakieś kredyty, to wydajcie je póki możecie.


 


Do końca z Wami.


Redakcja NFSW

349241432911096669131.jpeg
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Predzej czy pozniej jakis rusek i tak znajdzie sposob na odpalenie worlda, sa rozne, rozniaste programy takie jak hamachi od tego xD

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Predzej czy pozniej jakis rusek i tak znajdzie sposob na odpalenie worlda, sa rozne, rozniaste programy takie jak hamachi od tego xD

Jeśli już mamy marzyć - fajnie by było, gdyby udostępnili pliki serwerowe World'a :D

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jeśli już mamy marzyć - fajnie by było, gdyby udostępnili pliki serwerowe World'a :D

Takie privy, małe ale zgrane społeczności, mmm.

Gdyby udostępnili... :D

Opublikowano

Skoro wyłączają na stałe serwery gier F2P (w tym worlda) to mogliby udostępnić pliki serwerowe żeby chętne osoby mogły robić prywatne serwey :/

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

Skoro wyłączają na stałe serwery gier F2P (w tym worlda) to mogliby udostępnić pliki serwerowe żeby chętne osoby mogły robić prywatne serwey :/

Jabky gracze założyli serwer z bustami, które kupowaliby gracze i serwer by zarabiał, to mogliby się własciciele serwera liczyc z licencjami aut itd

Opublikowano

Pisał ktoś do nich na serio, na ile by wycenili pliki ?

 

Jakby nie patrzeć.. Jeśli nie udostępnią tego za darmo, nie będzie konkurencji.

 

To jak zakup kury znoszącej złote jajka! próbujcie coś ;)

 

ps: rozumiem że wszystkie cheaty ON i nie banują?

 

nie grałem dawno. Czy rzeczy za sb są teraz za free? ;p

Opublikowano

Pisał ktoś do nich na serio, na ile by wycenili pliki ?

 

Jakby nie patrzeć.. Jeśli nie udostępnią tego za darmo, nie będzie konkurencji.

 

To jak zakup kury znoszącej złote jajka! próbujcie coś ;)

 

ps: rozumiem że wszystkie cheaty ON i nie banują?

 

nie grałem dawno. Czy rzeczy za sb są teraz za free? ;p

Z tego co zauważyłem to ciągle banują, a rzeczy za SB dalej są za SB :P

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Tylko hajs wam w glowach.. Ja włożyłem w tą grę dużo czasu, serca i starań a teraz pójdzie wszystko w pizdu :/

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

@OCIUŚ

No jak wydali 500 zł to chyba szkoda człowiekowi tego bardziej niż tych 20h co się grało.

20h? Zgaduję, że on przegrał z co najmniej 10 razy więcej :P

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...