Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile graczy uciągnie ten dedyk? - Lobby(bungee.)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z 500 slotów uciągnie, ale nie wiadomo czy tyle graczy będzie.

500 graczy?

Na ovh aktualnie mam Dedyka za 1k zł i miałem około 800 ludzi i nie było lagów....

Opublikowano

500 graczy?

Na ovh aktualnie mam Dedyka za 1k zł i miałem około 800 ludzi i nie było lagów....

 aha powiedz jeszcze ze na 1 serwerze bez dzielenia na sektory 

Opublikowano

Ciężko, żeby ktoś dobrze Ci na to pytanie odpowiedział. Prawdopodobnie nikt tutaj takiej maszyny nie miał i wszyscy strzelają... Jedno jest pewne. RAMu to masz za dużo, nim się nie musisz przejmować. Gorzej z dyskiem. Ja bym rozważył tę propozycję z wynajęciem dwóch mniejszych maszyn. Bungeecord może i ciągnie tyle ile mu się da, ale z doświadczenia wiem, że to dobrze rozprowadzi.

Jeśli masz jakiś problem z Plugin'em/Skryptem do MineCraft'a to pisz na PW/Skype/GG, lub inny komunikator podany w profilu. Pomagam za darmo.

Pracuję na zlecenia. Do stałej pracy bardzo ciężko mnie namówić. ^^

 

Przepiszę Skrypt na Plugin! W większości przypadków za darmo.

Opublikowano

Ciężko, żeby ktoś dobrze Ci na to pytanie odpowiedział. Prawdopodobnie nikt tutaj takiej maszyny nie miał i wszyscy strzelają... Jedno jest pewne. RAMu to masz za dużo, nim się nie musisz przejmować. Gorzej z dyskiem. Ja bym rozważył tę propozycję z wynajęciem dwóch mniejszych maszyn. Bungeecord może i ciągnie tyle ile mu się da, ale z doświadczenia wiem, że to dobrze rozprowadzi.

Po co 2 mniejsze maszyny na bungee? 1 rdzeń - 1 serwer. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...