Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile graczy uciągnie ten dedyk? - Lobby(bungee.)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy bym mógł zrobić 7 serwerów po 100-150 slotów (bungeecord- lobby) w minecraft ? + Jakieś inne gry typu CS:GO,CS 1.6., MT2?

 

Border Sv - 10k. ok.20 plg.

Border EasyHC - 10k. ok. 25 plg.

 

 

 

Parametry :

 

CPU: Intel Xeon
2x E5-2670v2    - 20c/40t 2,5 GHz+/3,3 GHz+ 

RAM: 256 GB DDR3 ECC 1600MHz

Dyski: 900 GB SSD

IP bez opłaty abonamentowej 256 IP

Publiczna karta sieciowa: 1x 1  Gbps

Opublikowano

Parametry są epickie. A, tez zależy od ilości graczy wagi mapy i pliginow. Moim zdaniem pomiescisz z hakiem.

Drogi Użytkowniku <użytkownik> !
Jeśli, twój problem przez zemnie do końca rozwiązany.
Powiadom mnie o tym, pisząc dalszy problem i '@Aerons'
A, jeżeli wszystko w porządku kliknij Lubię to!

 

Opublikowano

Na pewno xD, nie jestem pewny jak z innymi grami, nie znam się na innych grach xD #minecraftkid

 

ps: ile ten potwor kosztuje?

 

Na pw ci podeśle link do maszyny w OVH. ok. chyba 2k zł zaokrąglone ^,^ ;). ( zaraz hejty xD )

Opublikowano

@PolskiRiko

Tu nie chodzi o ram, na prawie każdy jeden serwer wystarczy 8 GB MAX, więcej nie jest się w stanie używać ;u

A tutaj 8 x ilość sektorow - wyjdzie ilość wymaganego ramu do minecraft.

Trzeba mieć wyjebiście dobre CPU :P

 

A tak to z*******y potworek, drogi w c**j, ciekawe skąd masz na to hajsik ;P

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

@PolskiRiko

Tu nie chodzi o ram, na prawie każdy jeden serwer wystarczy 8 GB MAX, więcej nie jest się w stanie używać ;u

A tutaj 8 x ilość sektorow - wyjdzie ilość wymaganego ramu do minecraft.

Trzeba mieć wyjebiście dobre CPU :P

 

A tak to z*******y potworek, drogi w c**j, ciekawe skąd masz na to hajsik ;P

Czarne interesy ze znajomymi, hmm jedynie to co szukam to ogar ekipy do ogarnięcia :) Oczywiście z wynagrodzeniem.

 

o.O i ty się pytasz czy się zmieścisz? Zostanie ci jeszcze kupa ramu!

 

Dołączam się do @AdamGrzegorz ile ten potwor kosztuje?

 

1600 zł około lub więcej BRUTTO. Ale z dyskiem i opłata to 2k+ zł.

Opublikowano

Czarne interesy ze znajomymi, hmm jedynie to co szukam to ogar ekipy do ogarnięcia :) Oczywiście z wynagrodzeniem.

 

 

1600 zł około lub więcej BRUTTO. Ale z dyskiem i opłata to 2k+ zł.

 

Czarne interesy xD

 

@PolskiRiko

Tu nie chodzi o ram, na prawie każdy jeden serwer wystarczy 8 GB MAX, więcej nie jest się w stanie używać ;u

A tutaj 8 x ilość sektorow - wyjdzie ilość wymaganego ramu do minecraft.

Trzeba mieć wyjebiście dobre CPU :P

 

A tak to z*******y potworek, drogi w c**j, ciekawe skąd masz na to hajsik ;P

 

Wiem ze chodzi o CPU.... sam mam vpsa ;p Ale nie takiego potwora jak @bekir1231 u mniej jest 16 gb ram a nie 256 GB :D

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Opublikowano

Nie do konca ... 

 

Za kolorowo to widzicie :)

 

 

Jaki dysk SSD :)

 

 

Bungee lubi ciagnac procesor w stylu ile mam to se wezme : >

Opublikowano

Nie do konca ... 

 

Za kolorowo to widzicie :)

 

 

Jaki dysk SSD :)

 

 

Bungee lubi ciagnac procesor w stylu ile mam to se wezme : >

 

Full SSD Raid SOFT 3x 300GB SSD Intel DC S3K 

 

 

 

No no no, potworek ładny.

Ciekawe czy serwery będą ogarnięte w przyszłości :)

 

Serwery są ogarnięte, a na przyszłość będą najlepsze w Polsce. 

Opublikowano

@bekir1231 (Songo) szalejesz :D ile zarabiasz na tych serwerach ? pięknie się rozwijają twoje serwery :D

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@bekir1231 (Songo) szalejesz :D ile zarabiasz na tych serwerach ? pięknie się rozwijają twoje serwery :D

Serwery? O jakich mowa?:D Bo każdych nikt nie zna xD kilka osób jest co znają 1-3 max :D. Kupuje predatora, aby postawić większe serwery na nim.

 

Pięknie ? Jeszcze nie zrobiłem tego co planuje z ekipą :). ZA kilka miesięcy będzie można mówić THE BEST SERVER :>

Opublikowano

@bekir1231

 

 

Wciaz watpie ze uciagnie tyle serwerow :)

 

Pomysl o ramdysku

dedyk ovh za 300 ciągnie 2-3k graczy w metku :)

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

dedyk ovh za 300 ciągnie 2-3k graczy w metku :)

To dobra wiadomość dla mnie tylko lipa z systemem bo na linuxu nie da rady metka ;/. Ehhh ;/

Opublikowano

Serwery? O jakich mowa? :D Bo każdych nikt nie zna xD kilka osób jest co znają 1-3 max :D. Kupuje predatora, aby postawić większe serwery na nim.

 

Pięknie ? Jeszcze nie zrobiłem tego co planuje z ekipą :). ZA kilka miesięcy będzie można mówić THE BEST SERVER :>

 

 

tak a co to za serwer EnderBox.pl serwer Minecraft a mi chodzi właśnie o te serwery minecrofta :) 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

tak a co to za serwer EnderBox.pl serwer Minecraft a mi chodzi właśnie o te serwery minecrofta :)

To ja ci mówię że nie tylko go mam.

Opublikowano

To dobra wiadomość dla mnie tylko lipa z systemem bo na linuxu nie da rady metka ;/. Ehhh ;/

Można 2 różne dedyki wziąść oraz 2 różne na nich systemy - spiąc je w clouda i pozostaje tylko zrobienie panelu administacyjnego :)

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

jak ja lubie typow ktorzy mysla ze jak jest w c**j ramu to serwer moze miec nie wiadomo ile slotow ...

 

Z 500 slotów uciągnie, ale nie wiadomo czy tyle graczy będzie.

 

@Adamosking Moim zdaniem najrozsądniejsze rozwiązanie.

Lepiej kupić 2 dedyki z troszke mniejszymi parametrami, ale bedzie procka wiecej, tu potrzebujemy spoorooo procesora. Taka gra ;/

@AntyWarnik

Hmm myślę że z 1000 może być ale zastosuj to co napisałem i to co napisał @Adamosking

500slotow to moze byc jak komus nie bedzie przeszkadzac 3tps 

@top

srajkraft lubi procka ciagnac ... szkoda tylko ze 1 rdzen 

kup kilka maszyn i bedzie lepiej bo jak cos ci sie spierdoli na ktoryms serwie to zlaguje cala maszyne 

Opublikowano

Jeden serwer spigot = max 250 online nawet 200 (silnik ci więcej nie uciągnie, no chyba, że przy bardzo dobrej optymalizacji 300 osó B)

Skombinuj sobie własne proxy - bungee dużo procesora zżera.

Ewentualnie serwery na sektorach :)

A na takiej maszynie łącznie utrzymasz bez problemu 2.000 online. (rozdzielone po serwerach)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@Trobol

 

 

Bungee fakt faktem w*******a procesora na tyle ile mu OS pozwala : > 

 

Ale czemu kazdy zapomina o predkosci dysku.. przeciez jak 30 serwerow bedzie odpalone na full to watpie aby nawet SSD dal rade :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...