Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

M4A4 Howl - drop?


Kasaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanie jak dropi skin o nazwie Howl patrzyłem po wszystkich skrzynkach i nie ma go w żadnej a na rynku jest za 300 euro może mi powiedzieć jak to możliwe ?

Opublikowano

Skin ten jest taki drogi ze względu na jego dzisiejszy trudny dostęp. Dropił on ze "starych" hunstman case"ów ,których już prawdopodobnie nie ma [MOGĘ SIĘ MYLIĆ].

Opublikowano

Mam takie pytanie jak dropi skin o nazwie Howl patrzyłem po wszystkich skrzynkach i nie ma go w żadnej a na rynku jest za 300 euro może mi powiedzieć jak to możliwe ?

 

Skin ten został usunięty ze skrzynek ponieważ naruszał prawa autorskie.

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Skin ten został usunięty ze skrzynek ponieważ naruszał prawa autorskie.

Już nie dropi, ale nadal istnieje

 

Ze starych huntsmanów dropił ale to dawno.

 

Dropnąć nie dropniesz ale kupić możesz.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

@Shazzy Mogę wiedzieć jak naruszał?

@topic : Kluczy już raczej nie ma, skrzynki są czasem ale.. lepiej kupić bo już raczej nie dropniesz.

 

Skopiowane elementy grafiki czy coś nwm...

 

 

Już nie dropi, ale nadal istnieje

 

Ze starych huntsmanów dropił ale to dawno.

 

Dropnąć nie dropniesz ale kupić możesz.

 

Przecież napisałem, że usunięty ze skrzynek.

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

aha dobra dzieki bo widziałem filmik i facet miał w skrzynce howl'a i mnie zastanawiało z skąd go ma 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Troche dziwne, dragon lora mozesz dropnac, wart ok. 1k 

Howl fn stattrak 1500$

Dragon lore souvenir - 10,000$

Nie chodzi o to ile jest warty tylko o sam fakt, że nie miał praw do wykorzystania tej grafiki.

­

Opublikowano

Mu chyba chodzi, że broń której nie da się dropnąć, jest znacznie tańsza od tej którą się da. Co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie samych Howl'ów w grze jest pewnie dużo więcej niż dl souvenir FN.

Opublikowano

Howlów jest wiele bo przez jakiś czas dropiły jako normalny skin czerwony ze skrzynki natomiast DL Souvenir jest nie cała setka także różnica jest rażąca.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...