Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prywatny Serwer Sf Game Na Jakim zagralibyscie ?


blondyn135

Typ Serwera  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ Serwera shakes&fidget

    • Easy
      16
    • Medium
      3
    • Hard
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar założyć serwer shakes&fidget i teraz pytanie do was jakim serwerze byście zagrałi easy/medium/hard ? Głosujcie w ankiecie i piszcie dlaczego w komentarzach :)

Możecie też podawać jakieś propozycje napewno je rozważe :))

Opublikowano

Moje propozycje:

Zrób very hard, 2000 grzybów na start, 2000 złota. 1000 czci. 

 

Do moderatorów: Proszę o nie dawanie ostrzeżeń, jak ta osoba chcę komentarze na temat servera to musi dostać w każdą sekundę odpowiedź. Dziękuje i życzę miłego grania.

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano

Propozycje:

*Very Hard,

*Na start: 2000 Grzyby, 2000 złoto, 1lvl, 1000 czci,

*Gildia: Na start: 2500 złota, 1000 grzyby,

*65% na 4 grzyby,

*Umocnione lochy, ( Wyższe statystyki, jak coś mogę napisać kto ile w co ma np. Zjawa 5000HP itp. )

*Item shop,

*Co punkt do statystyk daję 25,

*25 piw,

*Portal Gildijny,Portal,

*Codziennie Paczka od administratorów ( 50 grzybów ),

*Reset Lochów 1-13 ( Koszt: 200 Grzybów ).

*Reset Wieży 1-100 ( Koszt: 300 Grzybów ).

*Reset Portalu ( Koszt: 500 Grzybów ).

*Zmiana Profesji ( Koszty: Mag: 250 Grzybów, Wój: 300 Grzybów, Zwiadowca: 500 grzybów ).

*Rangi ( VIP,SPONSOR).

 

Wystarczy? 

 

:) 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano

Propozycje:

*Very Hard,

*Na start: 2000 Grzyby, 2000 złoto, 1lvl, 1000 czci,

*Gildia: Na start: 2500 złota, 1000 grzyby,

*65% na 4 grzyby,

*Umocnione lochy, ( Wyższe statystyki, jak coś mogę napisać kto ile w co ma np. Zjawa 5000HP itp. )

*Item shop,

*Co punkt do statystyk daję 25,

*25 piw,

*Portal Gildijny,Portal,

*Codziennie Paczka od administratorów ( 50 grzybów ),

*Reset Lochów 1-13 ( Koszt: 200 Grzybów ).

*Reset Wieży 1-100 ( Koszt: 300 Grzybów ).

*Reset Portalu ( Koszt: 500 Grzybów ).

*Zmiana Profesji ( Koszty: Mag: 250 Grzybów, Wój: 300 Grzybów, Zwiadowca: 500 grzybów ).

*Rangi ( VIP,SPONSOR).

 

Wystarczy? 

 

:)

Połowa pomysłów z Attessi ^^

 

Jestem za easy.

Opublikowano

Na żadnym. Każdy z nich będzie gotowcem ponieważ co chwile otwiera ktoś serwer na hostingu za 5zł lub na darmowym, pisze że dedyk, nie dość, że gotowiec co drugi serwer to jeszcze same bugi.

 

 

Uzasadniaj swoje wypowiedzi. //QuarK

Opublikowano

To Tak.Nawet jeśli będzie to gotowiec to co ? Nie chcesz nie musisz grać,ja to nie robie dla hajsu czy coś ;) Robie to dla siebie,znajomych i innych gdyż niektórym się nie chce grać na Globalu i chcieli by zobaczyć jak to jest na wyzszym lvlu i na moim serwerze będzie to możliwe :))

Więc jak masz jakiś problem to krótko powidziawszy Wypier**** :))

Na żadnym. Każdy z nich będzie gotowcem.

 

 

Uzasadniaj swoje wypowiedzi. //QuarK

 

Opublikowano

Nie masz co stawiać serwera bo i tak większość graczy nie zagra jeżeli nie będzie stabilny, a wiem że nie będzie bo tylko attessia nadaje się do dłuższej i dobrej gry.­

 

Ale jeżeli już robisz to polecam się zastanowić nad Easy/Medium.

UGBPHQ1B.png

Opublikowano

Harda w ogóle nie opłaca się robić, bo jest przecież global.

Moim zdaniem najlepszy będzie easy/medium.  Ja zagrałbym na easy, ale medium nie pogardzę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...