Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę budowniczym Tworzenie/Edycja terenu


damianq20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kontakt poprzez PW

oferuję:

- w miarę swoich możliwości jak najlepsze tworzenie terenu (nawet od podstaw)

- znajomość worldEdit/VoxelSniper

- ogólne pojęcie o grze

 

WYMAGAM:

aby serwer posiadał/miał

- administracja 16+

- serwer 24/7

- serwer ukończone tak na oko w min 80% (strona techniczna)

- TemaSpeak

NIE WYMAGAM żadnego wynagrodzenia (tym bardziej pieniężnego)

jedyne co się dla mnie liczy to spokój i harmonia ;P no może przy okazji PRESTIŻ , CHWAŁA

i może jakaś ranga np "Bogu" ;p

 

ww. wymagania nie są permanentne ,jeśli coś nie zostanie spełnione

to żaden problem jeśli administracja i serwer będą "ogarnięte"

ale nim się zdecyduje  będę musiał pobyć trochę na serwerze

 

 

pierdoły:

tak się składa że w tygodniu nie mam czasu na granie więc ,serwer

mógłbym odwiedzać najczęściej w piątek/niedziela,

Nie przepadam ja mi się wpier& w to co robię ,

a chodzi mi tu o budowanie jakichś budowli , terenu

w miejscu gdzie ja coś robiłem robię , bez informowania mnie o tym

Ogólnie to lubię tworzyć teren i nie przeszkadza mi jeśli ktoś bedzie

stał nade mną (o ile będzie ogarnięty) i mi mówił co mam robić

fajnie by było gdybym nie był jedynym budowniczym samemu to tak smutno jakoś

prace:

stare prace :?

tutaj kilka najświeższych tworów

 

 

262abna.png

103apox.png

2zibzn6.png

 

 

coś starego :)

rbgl87.png

 

a to poniżej projekt który nie wyszedł (więc go nie dokończyłem :(

2n1uyk9.png

 

 

latająca wysepka (niestety tylko jedna )

sgie84.png
a0feoz.png


i takie tam kawałki terenu


2poum9d.png
23kvs6o.png
wthz11.png

 

Opublikowano

Witam, Niestety nasza serverownia nie spełnia 1 wymagania, otóz wieku. Jest możliwość współpracy z osobami mającymi 14+? Posiadamy domene .net oraz oryginalną nazwe , bungeecord, 300 zl na panelu vps pluginy voxel sniper /  world edit itp  server 24/7 server jest skończony w 40% ( Cale Lobby ) bo będzie ich duzo(serverow)  :) ) team speak własnie ogarniamy strone www równiez

 

Jesteśmy zgraną ogarniętą ekipą szanującą kulturę osobistą. Jeśli jest pan zainteresowany zapraszam na pw.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...