Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldOfPerfection [DE]


patrykkAND1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CyPCf.jpg

Typ Serwera :

4Fun-PVP oldSchool

Maksymalny poziom : 105

Pvp :  55/75/90/105

KD max +4

Kostiumy/wierzchowce bez bonusów

Strona głowna : http://www.worldofperfection.de/

Downloadhttp://worldofperfection.de/index.php?s=downloads

Rejestracjahttp://worldofperfection.de/index.php?s=register

 

 

Handlarze:
expyd0.jpg

 

System Ulepszeń

rvy2do.jpg

Na start otrzymujemy 55lvl z racji tego,że są tu 4 przedziały lvlowe pod pvp

Możemy stać na 55/75/90/105 

Po wykonaniu danej ilości zabójstwotrzymujemy pierścień który umożliwia nam wejście na nowy przedział lvl'owy. Pvp odbywa się na własnych mapach lvl'owych lub w miastach

gijjd7.jpg

yj6dq5.jpg

 

Ulepszanie itemów odbywa się za pomocą "misek" zdobytych poprzez zabijanie innych graczy ;)

1kill =1punkt oraz 10 'misek'

Przerobienie np. Stalki na Niebianke  100misek

Punkty za zabójstwa wymienia się automatycznie na stałe bonusy takie jak :

50 wartości ataku

5% na ludzi

1k pż

2k pż

 

Serwer jest naprawde przyjemny i jeżeli ktoś lubi stare klimaty 

Niebianki,trytony itp. oraz max 105lvl podczas pvp bez kosmicznych bonów to zapraszam serdecznie

 

Prezentacja Zadymki 55lvl

https://www.youtube.com/watch?v=B8q__QyZ1Kc&feature=youtu.be

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Również polecam server praktycznie max lvl w 1 dzień a potem tylko robienie EQ do pvp które łatwo się robi a następnie czeka nas super zabawa w PvP !

Na prawdę na każdym stopniu lvlowym jest się z kim bić więc ka koneserów low lv również się coś znajdzie !!!

 

ZAPRASZAM NA SERVER, tłumaczenie bonusów jest w innych tematach więc nie bać się, że server Niemiecki 

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nawet spoko, ale stanowczo za malo ludzi/

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

@ uwierz ,że 200 osób na takim serwerze to bardzo dużo ;) , na mapce 55 zadymki po 20 osob minimum. Tu nie ma sklepów, osob na expowisku ,80% aktywnych postaci do pvp ;d

Opublikowano

Glupie pytanie, ale jak wbic na mape 55?

 

Dobra juz mam

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Zrobi ktoś polskiego clienta/spolszczenie?
Kim polecacie grać?

Jest jakaś polska gildia w krórymś królestwie?

Czy da się nabijać tzn "kille" na własnych postaciach?

Czy działa switch bot?

Czy wchodzą max bony?

Mógłby ktoś podać ile tam max hp/lud/abs/staty?

Gdzie gra najwięcej polaków?

Dzięki :P

Opublikowano

Spróbuję spolszczyć.

DZIĘKI WIELKIE, ZA SERWER, OD UPADKU KERUNIS.PL, TAKIEGO SZUKAŁEM ''SPEŁNIENIE MARZEŃ'' :).

Opublikowano

Zrobi ktoś polskiego clienta/spolszczenie?  Może komuś się uda ;d

Kim polecacie grać?  Klasy wyrównane ;> 

Jest jakaś polska gildia w krórymś królestwie? W Shinshoo jest polska gildia

Czy da się nabijać tzn "kille" na własnych postaciach?  tak da się :) co 45sec można zabić by dostać pkt

Czy działa switch bot? Wbudowany 7slotów

Czy wchodzą max bony? Bony maxy tylko do pvp  więc bardzo szybko wchodzą

Mógłby ktoś podać ile tam max hp/lud/abs/staty?   2.5k, 10%, abs 15%, staty 12

Gdzie gra najwięcej polaków? W Shinshoo

Dzięki :P

Opublikowano

Registrierung fehlgeschlagen: bitte alle Felder richtig angeben


Alle Felder sind Pflichtfelder und müssen ausgefüllt werden.


Opublikowano

No to client mi sie nie otwiera, MSVCR120.dll i python22.dll, biblioteki zainstalowalem na 64 bit(64 bit mam) 2008, 2010 i nic z tego.

Opublikowano

Czemu w polsce nie ma takich serwerów. Polecam serwer z całego serduszka ...non stop na google tłumacz.

Polecam :) 

Opublikowano

Sry to nie do tego serwera :)

 

Jak masz dysk C tylko to masz pecha, nastepnym razem zrob partycje D przy formacie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...