Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [Własna Mapa]


Lordeczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Jakieś szanse na dostanie się do testów?

 

W czerwcu zamknięte, lipiec otwarte 3-4 dni. 
O zamkniętych będę miał parę dni wcześniej. Dostanie się parę osób z różnych for oraz fan pagu. Będzie info, będzie można składać podanie i 3 zdjęcia. biggrin.png

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

A jest jeszcze możliwość zapisania się na beta testy? :)

Opublikowano

pomysl bardzo ciekawy, z niecierpliwoscia czekam na start. ale mam jedno pytanko. bedzie tam jakas wyspa na ktorej bedzie sie zaczynalo? mam na msyli cos w stylu Rookgaardu :D

Opublikowano

pomysl bardzo ciekawy, z niecierpliwoscia czekam na start. ale mam jedno pytanko. bedzie tam jakas wyspa na ktorej bedzie sie zaczynalo? mam na msyli cos w stylu Rookgaardu :D

@Maros511

 

Nie, zaczynamy z 3 poziomem odrazu na mainie. W okół jest sporo miejscówek dla low lv więc nie ma problemu z tym, a szybko się awansuje. Na open beta sami zobaczycie. 

7138509900_1434192442.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czekam na start bo zapowiada się meeeega :3

 

 

Przewidywana cena PACC na 30 dni?

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Tylko ciekawe kiedy start jak po wakacja to juz sobie pograłem ;[

Pisał wcześniej, że start zapowiada się w lipcu/na początku sierpnia

Opublikowano

BetaGroupLogo.png

 
Witam serdecznie,
Z tej strony iSanto, head Admin projektu i założyciel.
 
Chciałbym ogłosić nabór na zamknięte beta testy serwera Demetri World!
 
Testy odbędą się w najbliższym czasie, tj. jak tylko skompilujemy serwer na VPSie wykupionym pod testy (potrzebne są pewne updatay na debianie, więc nie wiem ile czasu zajmie nam podszykowanie tego wszystkiego)
 
 
Zanim jednak zgłosicie swoją kandydaturę proszę o przeczytanie kogo szukamy oraz kogo nie szukamy na testy świata.

 

Kogo nie szukamy?
  • Osób, które chcą tylko zobaczyć serwer, niekoniecznie pomóc. (To bardzo ważne. Jeżeli nie masz ochoty pomóc, a chcesz zobaczyć tylko serwer to będziesz miał taką możliwość poprzez screeny, które będą wrzucać testerzy ich casty oraz później poprzez otwarte testy)
  • Osób z niską ogólną wiedzą o tibii.
 
 
Kogo zaś szukamy?
  • Ogarniętych graczy, najlepiej ze sporym doświadczeniem oraz wiedzą o tibii.
  • Mających trochę czasu wolnego, który mogą poświęcić na grę na serwerze.
  • Spostrzegawczych i dociekliwych osób.
 

 

Na miejsce testerów wybierzemy 25-30 osób, którym zostaną podane dane do logowania.
 
W zamian za pomoc testerzy dostaną od 0 do 21 dni premium w dzień oficjalnego startu serwera oraz możliwość awansu na tutora, a podczas dalszej gry na wyższe rangi. Ilość dni premium będzie przyznawana za zgłoszone błędy. Ktoś, kto oleje sprawę nie dostanie nic, jednak dla osób, które mają ochotę nam pomóc czekają nawet 3 tygodnie darmowego konta pacc.
 

 

Wzór zgłoszenia:
Doświadczenie w testowaniu:
Ogólna wiedza o tibii:
Najlepiej gram (profesja):
Preferowany nick na serwerze testowym:
Kontakt (gg/skype/email): 
 
Zgłoszenia wysyłajcie w tym temacie, jako nowy post.
Opublikowano

Doświadczenie w testowaniu: Kilka razy brałem udział w celach sprawdzenia mapy.
Ogólna wiedza o tibii: Nie do końca wiem jak ją określić xD.  Także weźmy mój staż który wynosi jakieś 8 lat. Z czego większość tego czasu spędzona na realu.
Najlepiej gram (profesja): Każda prócz ms.
Preferowany nick na serwerze testowym: Fenso
Kontakt (gg/skype/email): GG: 35662817

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

Doświadczenie w testowaniu:  Testowanie balansu profesji, sprawdzanie map, sprawdzanie skryptów questowych.
Ogólna wiedza o tibii: Kilka lat z przerwami gry
Najlepiej gram (profesja): EK/RP
Preferowany nick na serwerze testowym: Elexio
Kontakt (gg/skype/email):  gg:34303156/ [email protected]

217xz.jpg
Opublikowano

Doświadczenie w testowaniu: Wyszukiwanie błedów na mapach i sprawdzanie skryptów
Ogólna wiedza o tibii:W tibie gram 9 lat (z przerwami) duże doświadczenie
Najlepiej gram (profesja):Wszystkim :D
Preferowany nick na serwerze testowym: Snejk
Kontakt (gg/skype/email): [email protected] skype: wicher.1 gg:20397972 preferuje gg :)

Opublikowano

Możliwe, ale biorąc pod uwagę, że post wylądował na forum jak i fanpage to wolę zapytać. ;)

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Doświadczenie w testowaniu: Testowałem parę serwerów a dokładniej to np. Oskara, Sedrona, swój :P
Ogólna wiedza o tibii: Coś tam wiem :P
Najlepiej gram (profesja): Obojętnie ale chyba bym zrobił EK albo ED
Preferowany nick na serwerze testowym: Rafaeru
Kontakt (gg/skype/email): gg: 13324381

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...