Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ApoMU | Season 6 ep3 | Exp: x100 | Drop: 25 | START 05.04.2015 |


apomu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nigdy więcej nie zagram na serwie tego kolesia stracilem tylko czas kilka dni i nocek poszlo sie je...ac żegnam nawet nie umiesz zabezpieczyc serwera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

o czym wy pier**cie? przecież atak był na serwerownie a nie na prywatny komputer? to samo moglo stac się na każdym innym serwerze. I nic do tego nie mają zabezpieczenia

Opublikowano

Jaką serwerownie? Invaders stoi na tej samej maszynie co APO(magiczny awhost). I każdy VPS jak i serwer dedykowany można zabezpieczyć.
Tylko jeżeli dedyk nie jest zabezpieczony, to zabezpieczenia z VPS'a nic nie pomogą.

APO:
Hostname: vm2013.awhost.pl
IP: 37.59.128.184

INVADERS: 
Hostname: vm2023.awhost.pl
IP: 37.59.128.182

Więc odpowiedz mi. Dlaczego invaders nie miał problemów?


PS awhost zakupuje serwery w OVH.

Opublikowano

Rebece a dałby mu czy jej Gma i by byl spokoj i serwerek by dalej smigal ale jak woli jakims nobom dawac gm co w grze dają skile to powodzenia!!!!!!!!!!!! macie jakis serw co bedzie stal dluzej ?? chetnie zagram

Opublikowano

Nie wiem z czego się cieszysz, atak był bezpośrednio ma vps apo nie na invaders. Bardzo dobrze ze dostał bana skoro na niego zasłużył. Baza została odzyskana także dziś serwer będzie normalnie funkcjonować.

Opublikowano

Kika3111 - jeśli zasłużyłeś, to dostałeś.

 

Na serwer było włamanie, backup został wgrany z 6 rano, serwer wylaczylem po godzinie 7.

 

Dziś będzie ONLINE

Opublikowano

Ludzie, na c**j wy tu gracie na tak zjebanym serwerze? Kazdy z was wie jaki to zjebany serwer a wbija, odpowiedz proste , tez jestescie zjebani, ludzie ostrzegali o tym, ze po tygodniu off, ten serwer to najwiekszy niewypal jaki mogl kiedykolwiek powstac, nie marnujcie czasu, bo lepiej w tym czasie cos innego zrobic.

 

poZDRo dla zjebanej administracji i zjebanego serwera,ktorzy tylko kit puszczaja - nie poZDRawiam

Opublikowano

Ludzie, na c**j wy tu gracie na tak zjebanym serwerze? Kazdy z was wie jaki to zjebany serwer a wbija, odpowiedz proste , tez jestescie zjebani, ludzie ostrzegali o tym, ze po tygodniu off, ten serwer to najwiekszy niewypal jaki mogl kiedykolwiek powstac, nie marnujcie czasu, bo lepiej w tym czasie cos innego zrobic.

 

poZDRo dla zjebanej administracji i zjebanego serwera,ktorzy tylko kit puszczaja - nie poZDRawiam

Gralem na Apo i mega sie zawiodlem! Serwer tygodniowy, administracja to zart. Aktualnie zaczalem grac na SoulMu, bardzo fajnie serwer wyglada, dobra atmosfera, ustawienia i LONG TERM, a nie tydzien i shutdown!!

Opublikowano

Gralem na Apo i mega sie zawiodlem! Serwer tygodniowy, administracja to zart. Aktualnie zaczalem grac na SoulMu, bardzo fajnie serwer wyglada, dobra atmosfera, ustawienia i LONG TERM, a nie tydzien i shutdown!!

 

Serwer postoi , ale administracja robi tam przekręty i ma wyjebane na cziterów :D jak Ci się to podoba to GL&HF. 

Opublikowano

Serwer był wyłączony z powodu ataku


Jest ONLINE, za utrudnienia przepraszamy i życzymy miłego expa.


Administracja ApoMu


Opublikowano

Gralem na Apo i mega sie zawiodlem! Serwer tygodniowy, administracja to zart. Aktualnie zaczalem grac na SoulMu, bardzo fajnie serwer wyglada, dobra atmosfera, ustawienia i LONG TERM, a nie tydzien i shutdown!!

Z tym long termem to doje*ałeś. Btw apo się skończyło. Ogólnie polskie serwery się skończyły :)

Opublikowano

Nie grajcie na tym serwie admin wylapuje z każdego forum wulgaryzmy i daje bany ja dostalem za brzydkie slowo na mpc żall ludzie mają po 3konta otwarte gra 30osob na serwie a konto otwartych 90 szkoda czasu na grę i tak zaraz bedzie następny atak i znow serwer off tydzien grania dzien i noc dzieki wielkie je..ne ApoMu

Opublikowano

admin j*b...any matol

 

Nigdy więcej nie zagram na serwie tego kolesia stracilem tylko czas kilka dni i nocek poszlo sie je...ac żegnam nawet nie umiesz zabezpieczyc serwera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A widzisz kolego - chyba w dzieciństwie (czyli pewnie całkiem niedawno) karmili cię chlebem z kłamstwem :) obrażasz administrację, zapierasz się, że więcej nie zagrasz na tym serwerze, po czym grasz dalej, dostajesz bana za obrazę administracji, rżniesz głupa że nie wiesz o co chodzi i to jakaś pomyłka a następnie wypowiadasz się na Shoutboxie w sposób wulgarny i obraźliwy cyt: "uważaj cwaniaczku pożałujesz za mój stracony czas już niebawem żegnam dobranoc." "Żal mi Cię p********y śmieciu"

 

Także powodzenia na innym serwerze, mozesz sobie zmieniac IP do woli i tak cie namierze :) ubaw z ciebie mialem po pachy a jak wpisywalem bana to usmiech mi się kończył za uszami :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...