Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Paczka modów ZAKModPack v8 - 14+ światów, 300+ mobów, 100 000+ itemów i bloków!


koral00pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak włączam, to się pojawia ciągle czarne i brak odpowiedzi.

O teraz działa ale gram na 1.7.9 

 

Nie wiem co zrobić, bo chciałbym na 1.7.10 pograć.

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cxy jest może poradnik do na ważniejszych modów w tym Minecraft Mods: Zelda Sword Skills Mod po polsku oraz tych innych bo jest tu dużo ciekawych modów a niewiem kompletnie nic o nich a chciałbym wrócić do minecraft po dłuższej przerwie

Opublikowano

Minecraft nie chce się odpalić a w konsoli mam to:

Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot(TM) Client VM warning: ignoring option PermSize=256m; support was removed in 8.0

Co mam zrobić ?

              aztRRou.jpg

                   

                     iSeeYou  

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli komuś się zatrymuje w 90% lub mniej.

Niech wejdzie do .minecraft/mods i wyrzuci stad moda MINECRAFTMOD

Mi to zadziałało!

TESTNALINK---38.pngPosty:25/50/100/250/500/750/1000

Opublikowano

Minecraft nie chce się odpalić a w konsoli mam to:

Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot(TM) Client VM warning: ignoring option PermSize=256m; support was removed in 8.0

Co mam zrobić ?

Dołączam sie do pytania. Paczka nie działa na żadnym profilu a na profilach powyżej 1GB wyskakuje taki sam komunikat

sygna1e.png

 

I zapytał go: «Jak ci na imię?» Odpowiedział Mu: «Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu»

 

Mk 5 1-10: 9

Opublikowano

Witam mam problem ;p co chwila umieram z zimna mimo że mam np temperature 39"C. Ogólnie paczka super trochę sobie pousuwałem modów bo za dużo ich było i strasznie gra się przycinała. Jeszcze mam pytanie od czego są te ikonki w prawym górnym rogu /? od enviromine czy cos innego ?

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pamiętam paczkę ze starych dobrych czasów, i serdecznie polecam. :)

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...