Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiany w japońskim prawie


armoro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k***a jaki znawca.. Myślalem, ze ten dzial jest normalny, ale okazało się, że połowe jarają komiksy przedstawiające seks z lolitkami, w ktorych często dochodzi do kazirodztwa, czy seksu z udzialem potworów, gwałty, czy inne obrzydliwe zboczone rzeczy.. Szkoda słów. 

Pseudo-obrońco moralności. Gdybyś wiedział, jak się wydaje u nich rzeczy, to swoją niewiedzą byś tak nie świecił. Po pierwsze, jak rysują to babę w dojrzałym wieku o niewykształconych kształtach. I teraz pytanie, przeszkadza Ci taka forma ze względu, że wygląda jak dziecko, czy może nim jest..? To jest różnica. Sam nie jestem zwolennikiem czegoś takiego, ale rozróżniam to, co krytykuję. "Gwałty", potwory etc. to nic innego niż bdsm, którego nie toleruje się.<nie wiem, czy jest zakazane> Same te zdarzenia są w większości z góry zainscenizowane na wstępie. Np. laska myśli o facecie, jest nieśmiała, on przeciwny i leci. Myślisz, że skąd tak dużo pornoli z rybami? W dodatku zastanawia mnie jedna rzecz. W jednych postach ciepło wyrażałeś się ciepło o jakimś ecchi i tam jakoś nie przeszkadzało Ci, że dziecko-podobne-coś świeci majtami x czasu.

I żeby nie było, że zgadzam się z tym w jakiś sposób. Wręcz przeciwnie. Ale ich działanie jest na pograniczu prawa. Dopóki ono nie będzie jasne i przejrzyste, to sorry, ale nadal tak będzie.

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W Japonii nie ma żadnych ograniczeń co do wieku rysowanych postaci w produkcjach erotycznych. Równie dobrze może być 300 letnia wampirzyca o wyglądzie 10 letniej dziewczynki albo faktycznie 10 letnia dziewczynka chodząca do podstawówki. Obie wersje są legalne.

Opublikowano

Pseudo-obrońco moralności. Gdybyś wiedział, jak się wydaje u nich rzeczy, to swoją niewiedzą byś tak nie świecił. Po pierwsze, jak rysują to babę w dojrzałym wieku o niewykształconych kształtach. I teraz pytanie, przeszkadza Ci taka forma ze względu, że wygląda jak dziecko, czy może nim jest..? To jest różnica. Sam nie jestem zwolennikiem czegoś takiego, ale rozróżniam to, co krytykuję. "Gwałty", potwory etc. to nic innego niż bdsm, którego nie toleruje się.<nie wiem, czy jest zakazane> Same te zdarzenia są w większości z góry zainscenizowane na wstępie. Np. laska myśli o facecie, jest nieśmiała, on przeciwny i leci. Myślisz, że skąd tak dużo pornoli z rybami? W dodatku zastanawia mnie jedna rzecz. W jednych postach ciepło wyrażałeś się ciepło o jakimś ecchi i tam jakoś nie przeszkadzało Ci, że dziecko-podobne-coś świeci majtami x czasu.

I żeby nie było, że zgadzam się z tym w jakiś sposób. Wręcz przeciwnie. Ale ich działanie jest na pograniczu prawa. Dopóki ono nie będzie jasne i przejrzyste, to sorry, ale nadal tak będzie.

po prostu dla mnie podniecanie SOE dziecięcymi kształtami wykracza poza normę. Niby każdy może czytac co chce, ale ja mam tez prawo myśleć o tym co chce

Co do przykładu z ecchi to nie rozumiem o co chodzi. Noe ppmyliles mnie z kimś?

XrgAYyk.png

Opublikowano

po prostu dla mnie podniecanie SOE dziecięcymi kształtami wykracza poza normę. Niby każdy może czytac co chce, ale ja mam tez prawo myśleć o tym co chce

Co do przykładu z ecchi to nie rozumiem o co chodzi. Noe ppmyliles mnie z kimś?

Przykładowe hdxd, które jest twoim top10:

zdjęcie od 18+

 

HighschoolDxDBorn-Episode1-7-468x263.jpg

Tutaj występuje postać dziecko-podobna i jakoś zachwalasz ten tytuł. Mimo że można spotkać kwiatki, jak te na zdjęciu.

Opublikowano

Przykładowe hdxd, które jest twoim top10:

zdjęcie od 18+

 

HighschoolDxDBorn-Episode1-7-468x263.jpg

Tutaj występuje postać dziecko-podobna i jakoś zachwalasz ten tytuł. Mimo że można spotkać kwiatki, jak te na zdjęciu.

Tylko dla mnie jest różnica, między wstawkami komediowymi z loli, a z czytaniem tego jak to ojciec rucha swoje małe dziewczynki.  A zdjęcie - nie działa. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

1. Zdjęcie działa.
2. Niszczysz w tym momencie swoim nie zrozumiem danego tematu... Napisałeś:

po prostu dla mnie podniecanie SOE dziecięcymi kształtami wykracza poza normę.

A jednocześnie piszesz coś takiego:


Tylko dla mnie jest różnica, między wstawkami komediowymi z loli, a z czytaniem tego jak to ojciec rucha swoje małe dziewczynki.  A zdjęcie - nie działa.

Czyli gagi z podtekstem seksualnym u takich postaci są ok? Rly? Jednych podnieca samo patrzenie na gołe zdjęcia, innych z kolei na oglądanie takiego aktu... To i to jest zakazane przez prawo.

Opublikowano

1. Zdjęcie działa.

 

Zdjęcie nie działa.

 

Tylko dla mnie jest różnica, między wstawkami komediowymi z loli, a z czytaniem tego jak to ojciec rucha swoje małe dziewczynki.  A zdjęcie - nie działa. 

Oczywiście, że jest różnica. Zresztą co innego wszelka erotyka ukazana bez przemocy (nawet z loli), a co innego z przemocą. Poza tym kazirodztwo to druga zła rzecz, która u japońców jest bardzo popularna w produkcjach rysowanych.

Opublikowano

1. Zdjęcie działa.

2. Niszczysz w tym momencie swoim nie zrozumiem danego tematu... Napisałeś:

A jednocześnie piszesz coś takiego:

 

Czyli gagi z podtekstem seksualnym u takich postaci są ok? Rly? Jednych podnieca samo patrzenie na gołe zdjęcia, innych z kolei na oglądanie takiego aktu... To i to jest zakazane przez prawo.

Tak, takie gagi są ok. Ich konwencja nie polega na podnieceniu widza, jst to pewnego rodzaju komedia. Nie znam osoby, która by fapala np. przy dxd, to się ogląda, zeby się pośmiać z bohaterów i obejrzeć anime z dużą ilością akcji. I nie, zdjęcie nie działa.  

XrgAYyk.png

Opublikowano

Wcześniej działał. Tu macie linka:

 

W dodatku to:

 

Tak, takie gagi są ok. Ich konwencja nie polega na podnieceniu widza, jst to pewnego rodzaju komedia. Nie znam osoby, która by fapala np. przy dxd, to się ogląda, zeby się pośmiać z bohaterów i obejrzeć anime z dużą ilością akcji. I nie, zdjęcie nie działa.  

Nie wiem, w jaki sposób przekazać CI, że jesteś hipokrytą w tej sprawie i w tym co wypisujesz. Nie mam sił i chęci. Sprawdź lepiej znaczenie słowa "podtekst" i "seksualny". Erotyki od pornoli różnią się właśnie tym. Jakikolwiek związek z dziecko-podobnym-tworem nie powinien mieć miejsca. Te normalniejsze produkcje mogą się obejść bez takich postaci.

Oczywiście, że jest różnica. Zresztą co innego wszelka erotyka ukazana bez przemocy (nawet z loli), a co innego z przemocą.

Powiedz, to osobom skazanym za pedofilię. Zastanawiam się, czy razem z Rhide nie jesteście kryptopedofilami.

 

Swoją drogą, nie rozumiem, jak mogą śmieszyć "gagi" z postaciami, jak ta na zdjęciu, i to jeszcze z podtekstem. Cytując Eripe, "patrze w koło i widzę, że nie każdy tak ma,

może to nie wszystko jest spierdolone, tylko ja."

Opublikowano

 Sprawdź lepiej znaczenie słowa "podtekst" i "seksualny". Erotyki od pornoli różnią się właśnie tym. Jakikolwiek związek z dziecko-podobnym-tworem nie powinien mieć miejsca. Te normalniejsze produkcje mogą się obejść bez takich postaci.

 

Erotyka to ogólne określenie na wszystko z tym związane, czyli każdy seks czy fetysze seksualne. Japończycy nie używają słowa porno lecz ero. U nich są ero mangi i ero anime, a na zachodzie z jakiegoś powodu używają słowa hentai.

 

Poza tym narysowane może być wszystko i będzie to legalne. Nie ma znaczenia ile taka postać ma lat i jak wygląda. Pettanko to dla przykładu dziewczyna prawie bez piersi, ale nastoletnia, a loli to dziecko.

 

 

 

Powiedz, to osobom skazanym za pedofilię. Zastanawiam się, czy razem z Rhide nie jesteście kryptopedofilami.

 

 

Zdecydowanie nie wychodzi ci to zastanawianie się. Tu mowa o produkcjach rysowanych. Pomyśl wreszcie nad tym co piszesz. Japończycy rysują co chcą bo po pierwsze nie robią nikomu krzywdy, a po drugie ludzie mają różne fetysze.

 

Postacie w anime muszą być urozmaicone pod każdym względem.

Opublikowano

(...) Poza tym narysowane może być wszystko i będzie to legalne.(...)

Zdecydowanie nie wychodzi ci to zastanawianie się. Tu mowa o produkcjach rysowanych. Pomyśl wreszcie nad tym co piszesz. Japończycy rysują co chcą bo po pierwsze nie robią nikomu krzywdy, a po drugie ludzie mają różne fetysze.

 

Postacie w anime muszą być urozmaicone pod każdym względem.

Odniosę się tylko do tej treści, bo nie chcę się powtarzać. Pornografia, nie ważne w jakim wydaniu, jest nadal pornografią. Pomyśleć to raczej Ty możesz nad czym, co wypisujesz. Bo masz np. zoofilię, nekrofilię, które są fetyszami, ale zabronionymi przez prawo. - Chociażby trupa nie krzywdzisz... Ale brane są inne kwestie pod uwagę. Jakiekolwiek posiadanie takich materiałów jest karane. Bo czym różni się się zdjęcie od rysunku? Myślisz, że dlaczego świerszczyki uważa się za kontrabandę? I co do ostatniego "nie robią nikomu krzywdy", zaczyna się od takich a kończy na działach np. Trynkiewicza. I sorry, dla mnie bardziej wartościowe są przeprowadzane badania poznawcze takiego zjawiska niż zdanie jakiegoś "seby", który broni dewiacji w innej niż tradycyjnej formie.<to nie jest atak; seba=random>  Dla mnie eot.

/edyszyn

Drobna korekcja.

/edyszyn ostatejszyn

Zoofilia to maltretowanie zwierząt, a nekrofilia to bezczeszczenie zwłok. Proste co nie?
 
Trudno się zgodzić z tymi bzdurami co napisałeś. Wielokrotnie było udowadniane, że takie rysunki jeśli już to działają w drugą stronę, czyli zniechęcają do robienia krzywdy prawdziwym osobom.
Tylko szkoda, że osoba, która odbędzie kare sama poddaje się kastracji chemicznej. Skoro mu wystarczy obrazek, myśl, to dlaczego pozbawia się sprawnej kuśki?<pytanie retoryczne> Łal, nie wiedziałem, że nie wykorzystywanie dzieci nie jest normą moralną. W Polsce może być odpowiedni paragraf( Artykuł 202 par. 4b), ale tam już nie?<też pytanie retoryczne>
Opublikowano

Bo masz np. zoofilię, nekrofilię, które są fetyszami, ale zabronionymi przez prawo. - Chociażby trupa nie krzywdzisz...

Zoofilia to maltretowanie zwierząt, a nekrofilia to bezczeszczenie zwłok. Proste co nie?

 

 I co do ostatniego "nie robią nikomu krzywdy", zaczyna się od takich a kończy na działach np. Trynkiewicza. I sorry, dla mnie bardziej wartościowe są przeprowadzane badania poznawcze takiego zjawiska niż zdanie jakiegoś "seby", który broni dewiacji w innej niż tradycyjnej formie.<to nie jest atak; seba=random>  Dla mnie eot.

/edyszyn

 

Trudno się zgodzić z tymi bzdurami co napisałeś. Wielokrotnie było udowadniane, że takie rysunki jeśli już to działają w drugą stronę, czyli zniechęcają do robienia krzywdy prawdziwym osobom. 

Opublikowano

Wcześniej działał. Tu macie linka:

 

W dodatku to:

 

Nie wiem, w jaki sposób przekazać CI, że jesteś hipokrytą w tej sprawie i w tym co wypisujesz. Nie mam sił i chęci. Sprawdź lepiej znaczenie słowa "podtekst" i "seksualny". Erotyki od pornoli różnią się właśnie tym. Jakikolwiek związek z dziecko-podobnym-tworem nie powinien mieć miejsca. Te normalniejsze produkcje mogą się obejść bez takich postaci.

Powiedz, to osobom skazanym za pedofilię. Zastanawiam się, czy razem z Rhide nie jesteście kryptopedofilami.

 

Swoją drogą, nie rozumiem, jak mogą śmieszyć "gagi" z postaciami, jak ta na zdjęciu, i to jeszcze z podtekstem. Cytując Eripe, "patrze w koło i widzę, że nie każdy tak ma,

może to nie wszystko jest spierdolone, tylko ja."

Dxd, jak i ogólnie ecchi polegają na pokazywaniu golizny kobiet, na scenach śmiesznych z tym związanych. Zaś hentaje to moim zdaniem krok za bardzo w przód względem ecchi. O ilę do oglądania ecchi typu dxd nic nie mam (no co, kazdy kiedyś dojrzewal. Po okresie dojrzewania malo kogo to potem będzie jarało ;)), uwierz mi taki humor może rozmieszyć, a sceny erotyczne moze nie tyle co podniecić, ale sprawić wrażenie wejścia na neiznane, pewnego rodzaju lamania schematow, taki zakazany owoc. ma to swój klimat jak masz np. 14 lat  i jesteś grzecznym chlopcem, ktory nigdy nie ogladal ecchi.

 

Do czego zaś służą hentaje? Tylko do masturbacji. Może są mangi hentai z fabułą jakąś, ale większość stanowcza anime hentai fabuły nie mają, a jak mająto nie ma ona żadnego znaczenia. Moim zdaniem masturbacja do małych dziewczynek, kazirodztwa,c zy innych zboczeń jest lekką przesadą. Sorry, ze dopiero teraz odpisuje, ale miałem bana.

XrgAYyk.png

Opublikowano

Dxd, jak i ogólnie ecchi polegają na pokazywaniu golizny kobiet, na scenach śmiesznych z tym związanych. 

Fanserwis i ecchi nie zawsze są jednoznaczne ze śmiesznymi scenami. Wystarczy obejrzeć Ikkitousen czy Freezing.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lffAPJ1D2Ds

 

A sama nagość kobiet występuje również w wielu ambitnych anime, które nie mają nic wspólnego ani z ecchi ani z komediami (chociażby sceny prysznicowe). W Steins;Gate również była taka scena.

 

 

O ilę do oglądania ecchi typu dxd nic nie mam (no co, kazdy kiedyś dojrzewal. Po okresie dojrzewania malo kogo to potem będzie jarało

Fanserwis to zawsze tylko jeden element anime. Przecież nawet jak oglądasz DxD to nie tylko dla fanserwisu. Jak anime słabe, a postacie irytujące to żaden fanserwis nie pomoże.

Dlatego wiek nie jest wyznacznikiem tego czy lubisz oglądać ecchi.

 

 

Może są mangi hentai z fabułą jakąś, ale większość stanowcza anime hentai fabuły nie mają, a jak mająto nie ma ona żadnego znaczenia. Moim zdaniem masturbacja do małych dziewczynek, kazirodztwa,c zy innych zboczeń jest lekką przesadą. Sorry, ze dopiero teraz odpisuje, ale miałem bana.

Po pierwsze ero mangi, a fabuły bywają chwilami bardzo dobre, ale zawsze najważniejsze są seny erotyczne. Chodzi o to, że nie każdy oczekuje jakiejś konkretnej fabuły od takich produkcji. Najlepsze fabuły mają eroge czyli gry Visual Novel ze scenkami erotycznymi.

Opublikowano

Co to za gówno burze bez mojego udziału, tak być nie może. Widzę zwolennicy ecchi/hentai kontra przeciwnicy i royal, co do samego tematu to mamy poronografię dziecięcą i inne fetysze (RYSOWANE/ANIMOWANE- to jest istotne) które mnie odrzucają ale i nie mam z tym większego problemu jeśli chodzi o tolerancję, skoro ludzie nie krzywdzą przez to innych w żadnen fizyczny ani psychiczny sposób to w czym problem, robią to na własny użyek i odpowiedzialność. Chciałbym przypomnieć że w internecie mamy masę przeróżnego rodzaju porno które mocno wykracza poza granice moralności ale jakoś ludzie nie skandują o zakazaniu tego a "występują" tam żywi ludzie.

 

Mieszanie w ten temat zwykłych ecchi czy hentajów mija się kompletnie z jego sednem.

 

Ps: royal nie pisz o wieku póki sam nie skończysz tych 15 lat xxD zresztą wiek nie zawsze jest istotny, inaczej byś pobierał lekcje oświecenia od żula spod sklepu.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Co to za gówno burze bez mojego udziału, tak być nie może. Widzę zwolennicy ecchi/hentai kontra przeciwnicy i royal, co do samego tematu to mamy poronografię dziecięcą i inne fetysze (RYSOWANE/ANIMOWANE- to jest istotne) które mnie odrzucają ale i nie mam z tym większego problemu jeśli chodzi o tolerancję, skoro ludzie nie krzywdzą przez to innych w żadnen fizyczny ani psychiczny sposób to w czym problem, robią to na własny użyek i odpowiedzialność. Chciałbym przypomnieć że w internecie mamy masę przeróżnego rodzaju porno które mocno wykracza poza granice moralności ale jakoś ludzie nie skandują o zakazaniu tego a "występują" tam żywi ludzie.

 

Mieszanie w ten temat zwykłych ecchi czy hentajów mija się kompletnie z jego sednem.

 

Ps: royal nie pisz o wieku póki sam nie skończysz tych 15 lat xxD zresztą wiek nie zawsze jest istotny, inaczej byś pobierał lekcje oświecenia od żula spod sklepu.

Nie wywyższaj się. Chcesz prowadzić kulturalną dyskusję, czy może kłocić się niczym dzieci z piaskownicy? Rozumiem, że masz o mnie zdanie jakie masz, ale nie znaczy to, że przy starcie jakichkolwiek dyskusji z moim udziałem na starcie masz się  stawiać wyżej. A co do mojego wieku to gówno wiesz. 

 

Fanserwis i ecchi nie zawsze są jednoznaczne ze śmiesznymi scenami. Wystarczy obejrzeć Ikkitousen czy Freezing.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lffAPJ1D2Ds

 

A sama nagość kobiet występuje również w wielu ambitnych anime, które nie mają nic wspólnego ani z ecchi ani z komediami (chociażby sceny prysznicowe). W Steins;Gate również była taka scena.

 

 

Fanserwis to zawsze tylko jeden element anime. Przecież nawet jak oglądasz DxD to nie tylko dla fanserwisu. Jak anime słabe, a postacie irytujące to żaden fanserwis nie pomoże.

Dlatego wiek nie jest wyznacznikiem tego czy lubisz oglądać ecchi.

 

Po pierwsze ero mangi, a fabuły bywają chwilami bardzo dobre, ale zawsze najważniejsze są seny erotyczne. Chodzi o to, że nie każdy oczekuje jakiejś konkretnej fabuły od takich produkcji. Najlepsze fabuły mają eroge czyli gry Visual Novel ze scenkami erotycznymi.

Musisz mnie tak  łapać za słowa? A co do reszty z tego co napisales to jak zwykle to u ciebie bywa jest to oczywista oczywistość ;)

 

Wiek może nie jest wyznacznikiem tego, kto co lubi, ale są pewne typy widowni wśród anime. Generalnie tak, ecchi są dla osób dojrzewających. Nie znam osoby np. 22 letniej, która ciągle ogląda jakieś dxd, czy inne podróbki. Wiadomo, kazdy ma na swojej liście jakieś ecchi, ale mi chodzi o tych "fanów" gatunków. 

 

Przykładowo:

 

WIĘKSZOŚĆ widzów shounenów to 8-16 latkowie, albo dorośli, mający sentyment do danej serii.

 

WIĘKSZOŚĆ widzów shoujo to dziewczyny

WIĘKSZOŚĆ widzów ecchi natomiast to są 12-16 latkowie. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

Shouneny są głównie przeznaczone dla chłopców w wieku licealnym lub gimnazjalnym. Liceum w Japonii kończy się w wieku 18 lat.

 

Ecchi to natomiast również najczęściej target gimnazjalno-licealny, ale niektóre produkcje są bardziej dla osób w wieku studenckim (to znaczy do 20 kilku lat). Często wiek głównego bohatera pokazuje do kogo dane anime jest adresowane.

Przykładowo Elfen Lied to anime, które mimo że zawiera sceny ecchi to nie nadaje się dla młodych widzów, a główny bohater jest studentem, co w tym przypadku nie jest bez znaczenia.

 

A ile procent starszych osób ogląda takie serie (nie sporadycznie) to trudno określić.

Opublikowano

Ja sam mam trochę +20 lat. Czasami mam ochotę na psychologiczny seinen, krew, zagadki, walka, mega dramat, kreska nie ważna, z przesłaniem itp. ale czasami też obejrzę sobie jakiś TOTAL odmóżdżacz z masą ecchi czyt. DxD itp. Zależy od dnia, humoru itp. ( chociaż te co ryją mózg oglądam w nieco mniejszym stopniu ale też się pojawiają. Chyba tylko nie u mnie )

 

ale do hentai'ów mnie nie ciągnie ( bez skojarzeń ) i nie mam zamiaru ich oglądać. Może ewentualnie bym się skusił na jakieś yuri ( zresztą i tak nigdy żadnego jeszcze nie widziałem )

 

Zawsze i na zawsze : realne kobitki > porno na jakiś stronach www które praktycznie każdy ogląda w swoim zaciszu domowym > lolicony i innego rodzaju paści.

 

Jestem w miarę wyrozumiały, tolerancyjny. Lubisz oglądać yuri, yaoi ? Spoko. Oglądaj sobie ile chcesz .... lolicony, hentai'e też jak Cię to mega kręci ( ale według mnie jest to trochę dziwne. Chyba jest jeszcze dla Ciebie ratunek. Jak wolisz LOLI > REAL to już total SHOCK. Nie ma dla Ciebie chyba ratunku :P  ) Tak czy siak nie mam prawa oceniać - dopóki jesteś grzeczny, siedzisz w domu i nie latasz goły po ulicy, nie łapiesz małe dziewczynki - to przyjmijmy że z tobą jest całkiem okej :P 

­

Opublikowano

 

Zawsze i na zawsze : realne kobitki > porno na jakiś stronach www które praktycznie każdy ogląda w swoim zaciszu domowym > lolicony i innego rodzaju paści.

 

 

­

Ale jeśli mowa o zdjęciach i grafikach to różnie bywa. Ładne mogą być zarówno te prawdziwe jak i rysowane (po prostu w tym drugim przypadku uroda zależy od stylu kreski i jakości grafiki). Nie można powiedzieć, że jakieś są zawsze i na pewno ładniejsze.

 

 

 

 

Jak wolisz LOLI > REAL to już total SHOCK. Nie ma dla Ciebie chyba ratunku :P  ) 

­

Akurat w tym przypadku dużo rozsądniejsze jest lubienie rysowanych loli niż prawdziwych. Chyba nie muszę pisać dlaczego.

Opublikowano

Nie wywyższaj się. Chcesz prowadzić kulturalną dyskusję, czy może kłocić się niczym dzieci z piaskownicy? Rozumiem, że masz o mnie zdanie jakie masz, ale nie znaczy to, że przy starcie jakichkolwiek dyskusji z moim udziałem na starcie masz się  stawiać wyżej. A co do mojego wieku to gówno wiesz. 

 

Musisz mnie tak  łapać za słowa? A co do reszty z tego co napisales to jak zwykle to u ciebie bywa jest to oczywista oczywistość ;)

 

Wiek może nie jest wyznacznikiem tego, kto co lubi, ale są pewne typy widowni wśród anime. Generalnie tak, ecchi są dla osób dojrzewających. Nie znam osoby np. 22 letniej, która ciągle ogląda jakieś dxd, czy inne podróbki. Wiadomo, kazdy ma na swojej liście jakieś ecchi, ale mi chodzi o tych "fanów" gatunków. 

 

Przykładowo:

 

WIĘKSZOŚĆ widzów shounenów to 8-16 latkowie, albo dorośli, mający sentyment do danej serii.

 

WIĘKSZOŚĆ widzów shoujo to dziewczyny

WIĘKSZOŚĆ widzów ecchi natomiast to są 12-16 latkowie. 

Jeśli swoje poglądy kształtujesz na kilku osobach których znasz to daleko w życiu z nimi nie zajdziesz, zacznij myśleć bardziej obiektywnie, otwarcie.

Te twoje WIĘKSZOŚĆ jest z palca wyssane równie dobrze mogę sobie napisać przedział 40-50 i mi nie udowodnisz że się mylę.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Fakt. Mogłem trochę inaczej napisać / podać inny przykład. 

Nie mam nic do niskich ( takie wolę bardziej ),  płaskich dziewczyn no ale jak ktoś ma ochotę na takie 8-10 itp. to jest chory ( nie wiem jaki jest przedział loli ) ... LOLI rysowane > LOLI prawdziwe. Najlepiej chyba jak się za tymi, ani za tymi nie ogląda.  

 

Zdjęcia prawdziwych dziewczyn i  postacie z anime / bądź narysowane dziewczyny, arty... - hmm. No nie powiem - te potrafią trochę przykuć uwagę jak i te, ale jednak stałbym za tymi 1. Należy pamiętać że te drugie są tylko narysowane...  ( zresztą te niby "prawdziwe" też do idealnych nie należą. Doba Photopshopu xD )  

Opublikowano

. Należy pamiętać że te drugie są tylko narysowane...  ( zresztą te niby "prawdziwe" też do idealnych nie należą. Doba Photopshopu xD )  

Z tym, że rysowane to forma sztuki (oczywiście mam tu na myśli te najładniejsze, a nie byle co), a zdjęcia prawdziwe już nie. W dodatku wszelkie modyfikowanie wizualne zdjęć prawdziwych osób to żenada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...