Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiany w japońskim prawie


armoro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będą, przecież mangi nie dostały żadnego zakazu, a jak dobrze wiemy hentai to nie tylko wersja anime.

To trochę c*****o, ale dobrze, że chociaż tyle zrobią

XrgAYyk.png

Opublikowano

Do pieca z pedofilami :P ( Jestem tolerancyjny, wiele potrafię zrozumieć ale wszystko ma swoją granice ) Tacy się naoglądają hentai-ów, loliconów a później im odwala i jak widać nie mają co ze sobą zrobić xD

 

Mangi chyba aż tak na psyche nie zadziałają jak anime. W mniejszym stopniu. 

Opublikowano

Mangi chyba aż tak na psyche nie zadziałają jak anime. W mniejszym stopniu. 

No patrz, a ja głupi zawsze myślałem, że słowo pisane bardziej pobudza wyobraźnię niż słowo czytane (w tym wypadku manga > anime).

 

Do pieca z pedofilami

Proszę przyjmij wyrazy mojego dozgonnego poparcia w tej kwestii.

B)

417711489342956987022.png

Opublikowano

Pedofile są ludźmi. Ludzie popełniają błędy, to naturalne i ludzkie. Nieuniknione i potrzebne. Lecz oni są zbyt niebezpieczni, ich zmiana na lepsze nie pewna, a raczej prawie niemożliwa. CO jak co, ale też jestem za zabójstwem pedofilii, czy niektórych zabójców. Po prostu im życie nie wyszło, stali się tylko zagrożeniem dla innych. 

 

Moim zdaniem powinien być zakaz czytania mang, czy oglądania anime wlasnie o takich treściach. Ich wydźwięk, sens, sprawia, ze mają wiele fanów, bowiem zakazany owoc kusi najbardziej, ale kto wie, czy ten owoc nie poprzestawi im psychiki w ten sposób, że sami będą gwałcić, czy podniecać się przy dzieciach. Może trochę przesadzam, ale jednak uważam, ze takie treści nie powinny być dla nikogo rozrywką, bo to niezdrowę i może tylko szkodzić ludziom. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

@TheMadMan9512

@Kaanashi

 

Miło że się zgadzamy ^^

 

A może manga tak samo lub bardziej? sam nie wiem. Co dana osoba lubi. Zależy od fetyszu takiego pedofila xD ( swoja drogą czarno-biała postać w mandze nie wydaje różnych dziwnych odgłosów jak w anime :D

 

Dobrze że ludzie popełniają błędy - uczą się na błędach. Jesteśmy tylko ludźmi, ale jak napisałem wszystko ma swoje granice. Życie po prostu nie wyszło takiej osobie. Nie popieram czegoś takiego jak wygranie biletu ( najprawdopodobniej ) w 1 stronę do obozu pracy dajmy na to w takiej Korei, Chinach za jakieś drobne sprawy ale za karą śmierci dla pedofili - jestem ZA. Taka osoba po wyjściu z więzienia pewnie to samo będzie robić bo nie będzie się umiała odnaleźć w społeczeństwie. Jak ktoś kogoś zgwałci + zabije i dostaje dożywocie w więzieniu nie ważne co by wyprawiał, nie dostanie kary śmierci.

To co taka osoba sobie ogląda u siebie w domu to jego sprawa ale to że chodzi i gwałci to ....

 

Eutanazja też powinna być. 

 

MANGA o.O

 

 

 

 

HISTORIA JUNKO FURUTY - KOSZMAR 

 

 

 

 

Opublikowano

@TheMadMan9512

@Kaanashi

 

Miło że się zgadzamy ^^

 

A może manga tak samo lub bardziej? sam nie wiem. Co dana osoba lubi. Zależy od fetyszu takiego pedofila xD ( swoja drogą czarno-biała postać w mandze nie wydaje różnych dziwnych odgłosów jak w anime :D

 

Dobrze że ludzie popełniają błędy - uczą się na błędach. Jesteśmy tylko ludźmi, ale jak napisałem wszystko ma swoje granice. Życie po prostu nie wyszło takiej osobie. Nie popieram czegoś takiego jak wygranie biletu ( najprawdopodobniej ) w 1 stronę do obozu pracy dajmy na to w takiej Korei, Chinach za jakieś drobne sprawy ale za karą śmierci dla pedofili - jestem ZA. Taka osoba po wyjściu z więzienia pewnie to samo będzie robić bo nie będzie się umiała odnaleźć w społeczeństwie. Jak ktoś kogoś zgwałci + zabije i dostaje dożywocie w więzieniu nie ważne co by wyprawiał, nie dostanie kary śmierci.

To co taka osoba sobie ogląda u siebie w domu to jego sprawa ale to że chodzi i gwałci to ....

 

Eutanazja też powinna być. 

 

MANGA o.O

 

 

 

 

HISTORIA JUNKO FURUTY - KOSZMAR 

 

 

 

Co do eutanazji to też się zgadzam. Nie wyobrażam sobie życia w cierpieniu, nie wiem, załóżmy będąc roślinką, wówczas chcialbym po prostu skończyć, ale niestety jeśli eutanazja jest nielegalna to nie mam takiej możliwości. 

XrgAYyk.png

Opublikowano
Sorata, w 02 Kwi 2015 - 19:53, powiedział:

Tacy się naoglądają hentai-ów, loliconów a później im odwala i jak widać nie mają co ze sobą zrobić xD

 

Czytałem, że jest dokładnie odwrotnie. Taki zboczeniec jak naogląda się rysowanych to może nie chcieć zrobić krzywdy prawdziwym bo jego fantazje zostaną spełnione.

 

Trzeba pamiętać, że rysowane loli (nie ważne czy anime, mangi czy gry) naprawdę nie istnieją, a człowiek może fantazjować o czym tylko chce. To jest legalne i zawsze będzie legalne.

Wszystko co narysowane/animowane to nic innego jak fantazja. Dobrze, że Japończycy są na tyle mądrzy i nie zmieniają swojego prawa pod wpływem nacisków.

 

Zresztą jakby podsumować całą japońską erotykę (rysowaną) to produkcje lolicon stanowią niewielki procent całości.

 

Zmienili prawo w tym co powinni, a cała reszta zmian nie potrzebuje.

Opublikowano

Czytałem, że jest dokładnie odwrotnie. Taki zboczeniec jak naogląda się rysowanych to może nie chcieć zrobić krzywdy prawdziwym bo jego fantazje zostaną spełnione.

 

Trzeba pamiętać, że rysowane loli (nie ważne czy anime, mangi czy gry) naprawdę nie istnieją, a człowiek może fantazjować o czym tylko chce. To jest legalne i zawsze będzie legalne.

Wszystko co narysowane/animowane to nic innego jak fantazja. Dobrze, że Japończycy są na tyle mądrzy i nie zmieniają swojego prawa pod wpływem nacisków.

 

Zresztą jakby podsumować całą japońską erotykę (rysowaną) to produkcje lolicon stanowią niewielki procent całości.

 

Zmienili prawo w tym co powinni, a cała reszta zmian nie potrzebuje.

tylko, że ta fantazja może w nich wzbudzić te zboczone żądze i manga/anime im nie będzie wystarczała. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

Tak samo wyjście na świeże powietrze może wywołać infekcję płuc.

#Bullshit

Jesteś za tym, żeby rozrywką dorosłych, facetów były małe dziewczynki?

XrgAYyk.png

Opublikowano

Prawda jest taka, że jak rozrywka jakiegoś zasapanego pedofila są małe dziewczynki to zakaz lolitkow nic tu nie zmieni.

Najwyżej będą oglądać pornografie dziecięca a wtedy szybciej ich złapią.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Prawda jest taka, że jak pedofil nie będzie miał do czego robić sobie dobrze, to w końcu taki nie wytrzyma i zaatakuje pierwsze lepsze dziecko na placu zabaw.

Opublikowano

Jesteś za tym, żeby rozrywką dorosłych, facetów były małe dziewczynki?

Co do twojego zarzutu - nie. Stanowczo gardzę takimi ludźmi i w żadnym wypadku tego nie popieram. Faktem jest natomiast, że nie zabronisz nikomu myśleć, a co za tym idzie mimo zakazów i regulacji takie osobniki będą po ziemi chodziły.

 

To, że komuś zabronisz czytania/oglądania hentaiców wcale problemu nie rozwiąże. Pamiętaj, że zagoniony w róg kot pokaże w końcu pazury i dokładnie to samo tyczy się ludzi. Tak więc nie ograniczajmy człowiekowi wolności jeśli nikomu krzywdy nie robi, a w przeciwnym wypadku dobitnie karzmy.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Odnośnie tej zmiany prawa to czytałem również, że dają rok czasu na usunięcie tych zdjęć bo dopiero wtedy zmiany wejdą w życie i takie zdjęcia będą nielegalne. Widać, że Japończycy po prostu lubią loli, ale jednak odnośnie zdjęć prawdziwych dzieci to stwierdzili, że nie mogą na to dłużej pozwalać. W innych cywilizowanych krajach zostało to wprowadzone dawno temu, a w Japonii dopiero ostatnio. Jeszcze nie tak dawno temu w Japonii legalne były nagie sesje zdjęciowe dziewczynek. Obecnie legalne są tak zwane Junior Idols. To znaczy nastolatki, które rozbierają się maksymalnie do bielizny czy kostiumu kąpielowego.

 

Poniżej przykład (dorosłe mogą całkiem się rozbierać, a nastoletnie już nie).

 

http://javpop.com/img/imog/imog-120_momo_shiina_screenshot.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

uff! a już myślałem, że zabronili rysowania hentajców z lolitkami

co ja bym zrobił jak bym nie mógł czytać comic lo? :(

ja p******e xD

@

W sumie to dobrze, że w końcu wprowadzili ten zakaz, ale nie wiem o co chodzi niektórym z hentaiami. Sam nie oglądam(zdarzyło się 2 razy xD), ale nie widzę w nich problemu. Jak ktoś lubi animowane rżnięcie to spoko, niech ogląda, mi to tam lata co ludzie robią póki mieści się to w granicach rozsądku.

Opublikowano

Eromangi z komiksu LO są najczęściej słabe wizualne (a w dodatku często z przemocą, absurdalne i obrzydliwe). Na cały komiks trudno znaleźć coś fajnego. Dużo lepsze są eromangi z nastolatkami czy dorosłymi ładnymi kobietami (pod warunkiem, że sceny są dosyć normalne). Ogólnie z tych komiksów to powiedzmy na 300-400 stron dobrych będzie kilkanaście lub kilkadziesiąt.

 

Dużo lepszy jest chociażby COMIC X-EROS (w dodatku ma bardzo małą cenzurę).

Opublikowano

Eromangi z komiksu LO są najczęściej słabe wizualne (a w dodatku często z przemocą, absurdalne i obrzydliwe). Na cały komiks trudno znaleźć coś fajnego. Dużo lepsze są eromangi z nastolatkami czy dorosłymi ładnymi kobietami (pod warunkiem, że sceny są dosyć normalne). Ogólnie z tych komiksów to powiedzmy na 300-400 stron dobrych będzie kilkanaście lub kilkadziesiąt.

 

Dużo lepszy jest chociażby COMIC X-EROS (w dodatku ma bardzo małą cenzurę).

k***a jaki znawca.. Myślalem, ze ten dzial jest normalny, ale okazało się, że połowe jarają komiksy przedstawiające seks z lolitkami, w ktorych często dochodzi do kazirodztwa, czy seksu z udzialem potworów, gwałty, czy inne obrzydliwe zboczone rzeczy.. Szkoda słów. 

XrgAYyk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...