Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Informacja, że post jest już zgłoszony


ArcheR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy zgłaszamy posta, nie wiemy czy ktoś nie zrobił już tego wcześniej. W tym momencie przydał by się komunikat, że post jest już zgłoszony i czeka na sprawdzenie przez moderatora :P.

Chodzi o coś takiego:

585201427829640914647.png

Opublikowano

Pomoc użytkownikom - zawsze.

Jesteśmy moderatorami dążymy dla lepszej przyszłości naszych użytkowników

Aby ich życie na forum było lepsze

Aby ich swoboda nie była taka jaka jest

I aby nauczyć ich dbać o porządek!

Wszystko dla szaraków!

 

Tak!

Opublikowano

Niepotrzebne, bo i tak one są wyświetlane w taki sposób że kilka raportów na ten sam post ani trochę nie przeszkadza. Nie.

Pasjonat
Opublikowano

Nic się nie dzieje bez tego, do tego widać, że ktoś jest aktywny pod względem raportów. Nie.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

­Nie.

Im więcej raportów to chyba się zmienia status zgłoszenia.

Opublikowano

Na nie, im więcej raportów na post łamiący regulamin, tym łatwiejsza sprawa dla moderatora no i to w niczym nie przeszkadza xP.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Przecież nic nie szkodzi, że post zgłosi kilka osób.

Neutral/nie.

Moim zdaniem trochę szkodzi. Jestem na tak. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Im więcej osób zgłosi post tym lepiej. Wtedy jeśli użytkownik to zobaczy, że post jest zgłoszony to już tego pewnie nie zrobi. A lepiej jeśli więcej osób stara się wysyłać raporty niż jedna osoba na jeden post.

 

Jestem na nie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Nie. Jeśli nadaje się do zgłoszenia, to zgłaszasz. Z resztą moderator sam sprawdza dział, a 2 raport w niczym nie przeszkadzają moderatorowi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...