Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycieczka = Nudy W Autobusie


ernest011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli chcesz muzykę to polecam ;

 

Skillet

Flyleaf

Metallica

Akurat - polskie

Linkin Park

Papa roach

Rob Zombie

Sick puppies

Disturbed

Slipknot

Billy talent

Drowning pool

Fall out boy

Foo fighters

Green day

Guano Apes

Kaiser chefs

Korn

Limp bizkit

Nickelback

Nirvana

No use for a name

Red hot chili peppers

System of a down

The Prodigy

The rasmus

Trivium

 

 

Wszystko co mam na fonie :D

 

Gusta, Lenard

76561198001815076.png
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

e tam ja zawszę biorę lapka do autokaru.. i jest zabawa przednia jak się gra w kalambury albo jak gramy w jakąś grę;p

bo u mnie najczęściej pare osób ma lapka i grawy np w warrocka ;p hehe

zależy od klasy ja się też nugdy nie nudzę

z tą wódeczką to dobry pomysł tylko wiesz dziwie to wygląda jak pijesz cisiowianke a popijasz ją napojem ;p hehe

 

ehh albo weź podstawową zabawę..

jak ktoś śpi nałóż mu pastę do zębów (lub cioś innego bitą śmietanę) na rękę i posmyraj kogoś piórkiem po buzi(poliku) on się tam pierdolnie ręką i fajnie będzie wyglądał...

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

@up

Kto każe popijać?

 

 

Weź subwoofer + 5.1, zainstaluj się i puść coś na full.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

ehhh chłopie wiem mam 17 lat i zawsze bierzemy ale my czystą....

i nie zawsze każdy umie pić...

no tak ale to zawsze wiąże się z przypałem

lepszy pomysł z pastą i piórkiem...;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Gusta, Lenard

Lenart ;3

 

sam pisał

I jaka muzę polecacie ???

P.S Słucham wszystkiego co mi się podoba , wiec nie pytać o gatunki

więc podałem swoje propozycje ;3

Opublikowano

JA MAM KILKA :)

 

1.NIE MA TO JAK ZARYWANIE do panienek :D

 

2.Budzenie kolegów :) Lub jakieśkawał :P

 

3.Sam się zdrzemnij :P

 

4.Ja też będe jechał więc biorę MP4 :P

43e8e91583426019.png

33814.png

33784.gif

33662.gif

33773.gif

 

Moje zdania sa przesaczone krytyka i ironia , za co -? Tylko neo nie szanuja inteligencji ....

Opublikowano

Krzyknij

Wielki Sierszen ! i zobacz niektorych :P u nas jak wleci osa czy pszczoła do autobusu to jak kabany nie ktorzy sie boją :P(lub ktore :))nie polecam PSP chyba że masz 3 kumpli to tak we 3 pykalismy na PSP w prince of persia :D

Opublikowano

my bierzemy zawsze do coli vodke albo do jakiegoś soku wlewamy a ze na końcu siedzimy to panie nic nie czują :) jaranie przed odradzam z własnego doświadczenia nie chce mi się pisać co się wtedy działo. Dobry patent to np. jak masz głośniki + fona dajesz pod uszy koledze który śpi i na maksa opór full głośność fajne są reakcję. Nam to nie jest potrzebne bo nigdy się nie nudzimy beka zawsze jest kręcona, masz zamulonych kumpli to lipa:) A i przeczytałem u kogoś że poleca Firme mordeczko jebnij łbem w ścianę...prawdziwy rap to Paktofonika,WWO,Zip Skład,Fenomen,Reposta, Molesta czy 3Y ale kurwa nie Firma !

 

@up wow ale ty zajebisty jest masz 3kumpli jeee

Opublikowano

Z ciekawszych pomysłów dałem +sy

@RMCF

Z tą pastą to już to miałem w rękawie xD

@Up

PFK rlz

Gdyby magik nie umarł [*] to przynajmniej dzisiaj nie było by czegoś takiego jak JP na 100% i innych

P.S PressButton sry jeśli cie uraziłem bo ty słuchasz Firmy

A i jeszcze co do palenia / picia mam 13 lat (21pazdziernik będzie 14) wiec nie chce pić /palić w moim wieku.

Dziś koleżanka z klasy mówi do mnie " zgadnij które dziewczyny z naszej klasy piją i palą" , ja zacząłem wymieniać te puste a ona "skąd wiesz ?? musiałeś je widzieć".

ok strzałą

@Edit

Co do tych krzyków to jedziemy z Dyrektorką xD więc trudno będzie.

I jeszcze jedno. Skoro wszyscy śpią to mam zmarnować taką okazję ?? xD

To ze sznurówkami będzie dobre :D

W moich kręgach już wielu odpadło !

Opublikowano

w pacmana przez bluetooth mozesz pograć (4 albo 5 osób jednocześnie moze grać),

Counter strike przez bluetooth,

Vancouver 2010 mobile game na jednym fonie 6 osób moze grać,

albo puszczasz bardzo głośny, przeraźliwy dźwięk i ich wszystkich budzisz. :D

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

Weź kilogram mąki i na każdego 1 garść wywal.

Opublikowano

Podejdź do kolesia, który śpi, wstrząśnij nim szybko, i jak się obudzi to od razu powiedz, że terroryści porwali autobus, może wypali ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Zainwestuj w bitą śmietanę , błyszczyk , dżem i szminkę :D

śmietanę na ręce dżem na policzki błyszczyk na usta a szminka może być na oczy.

jak masz chociaż 15 osób w klasie to nie będziesz się nudził.

Jak skończysz dowcip słuchaj muzyki jakiej lubisz i jak się obudzą to fajnie będzie :D.

Opublikowano

Namaluj im coś na czole :) Wylej coś na włosy. Zabierz coś i gdzieś skitraj?

A co do wódki w plastikowe buteleczki - lepiej od razu walnij pawia :) Jak się wóde przewozi to tylko w czymś szklanym :) Chyba że na pół litra napoju wlewasz setke ...

f.png

Opublikowano

wez psp ale w ostatecznosci, bo jak bedziesz miec tylko TY to kazdy bedzie chcial grac....wiec graj lepiej jak wszyscy śpią, psp moge Ci pożyczyć :P

 

Na MP4 lub COWONA /\2 / iPoda jakiś fajny film, polecam wyspę tajemnic, transformers 2, pulp fiction :P

logo_black3.png

Opublikowano

Ja tam mam telefon z TV,gg i wszystkim czego mi potrzeba.Dwie baterie i rozrywka na całą noc :) opcjonalnie można kilka filmów nagrać.

 

@edit

chyba sobie kupie Ipada (chińska wersja) za 700zł :> wtedy to w ogóle będzie jazda :D

\m/ \m/

GG: 9261310

Weteran
Opublikowano

hmm : >

jak jakies laski mocna spia to dawaj czadu ^ ^

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...