Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SOUL MU | Sezon 4 | EXP 550x Wygrane CW: EXP 550x | Jeden z najstarszych serwerów Polski!


dziadek02

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikt nie każe Ci dotować serwera. Jest dużo innych opcji dostawnia itemów +full opcje. Jubiler, wymiana kamieni na kredyty, grand resy, master exp, eventy.

Polska mentalnosc, oby pozrzedzic. Nie chcesz - nie graj.

Pozdrawiam

dokładnie!!

Opublikowano

Nikt nie każe Ci dotować serwera. Jest dużo innych opcji dostawnia itemów +full opcje. Jubiler, wymiana kamieni na kredyty, grand resy, master exp, eventy.

Polska mentalnosc, oby pozrzedzic. Nie chcesz - nie graj.

Pozdrawiam

Czyli juz nie mozna miec innego spojrzenia na server? sa zle opinie i dobre, wiec łaskawie uszanuj to...

 

Server spoko, ale do pierwszego tygodnia, potem jest full donate i nagle top30 pojawia sie z dupy. Na cs i tak nic nie zrobicie jesli nei macie fo seta :) Inne opcje na zdobycie itemow? Jubiler same ringi, a zanim wbijesz 5postaci na 100rr to juz nowa edycja bedzie i 10csow. Jesli masz czas to moze po miesiacu lub 2 dojdziesz do tego co osoba, ktora wydala 50zl. Zastanawia mnie sens tej publikacji, bo i tak na kazdej edycji jest to samo, kazdy wbije 400lvl i potem placze, ze nie ma na resa. Zostaja tylko stare osoby z poprzednich edycji 

 

P.S nie rozumiem sensu dodawania wyzszych sezonow, skoro wszystko jest wylaczone powyzej s2 

Opublikowano

Czyli juz nie mozna miec innego spojrzenia na server? sa zle opinie i dobre, wiec łaskawie uszanuj to...

 

Server spoko, ale do pierwszego tygodnia, potem jest full donate i nagle top30 pojawia sie z dupy. Na cs i tak nic nie zrobicie jesli nei macie fo seta :) Inne opcje na zdobycie itemow? Jubiler same ringi, a zanim wbijesz 5postaci na 100rr to juz nowa edycja bedzie i 10csow. Jesli masz czas to moze po miesiacu lub 2 dojdziesz do tego co osoba, ktora wydala 50zl. Zastanawia mnie sens tej publikacji, bo i tak na kazdej edycji jest to samo, kazdy wbije 400lvl i potem placze, ze nie ma na resa. Zostaja tylko stare osoby z poprzednich edycji 

 

P.S nie rozumiem sensu dodawania wyzszych sezonow, skoro wszystko jest wylaczone powyzej s2 

Na CS nie potrzeba miec Full Opcje seta, poniewaz GF od BK jest bardzo mocny. Jezeli w miare srednio sie potujesz to spokojnie ustoisz, kazda klasa postaci bez fo itemow. Jezeli mowisz, ze wbicie 5 postaci na max trwa cala edycje to malo tutaj grales ;) Nie minal miesiac od startu serwera, a Ci ktorzy poswiecaja wiecej czasu grze maja po 2-3 postacie wyexpione na 100rr i to bez serwera VIP.

 

Serdecznie zapraszam cale gildie, zeby zaostrzyc walke o zamek, jak dla mnie najciekawszy event w calym MU online :)

Opublikowano

Na CS nie potrzeba miec Full Opcje seta, poniewaz GF od BK jest bardzo mocny. Jezeli w miare srednio sie potujesz to spokojnie ustoisz, kazda klasa postaci bez fo itemow. Jezeli mowisz, ze wbicie 5 postaci na max trwa cala edycje to malo tutaj grales ;) Nie minal miesiac od startu serwera, a Ci ktorzy poswiecaja wiecej czasu grze maja po 2-3 postacie wyexpione na 100rr i to bez serwera VIP.

 

Serdecznie zapraszam cale gildie, zeby zaostrzyc walke o zamek, jak dla mnie najciekawszy event w calym MU online :)

DOKŁADNIE!

Opublikowano

o co chodzi z ewentem CW?? co on ma do expa???

CW event czyli Balgass. Jak sie go wygra to exp jest wiekszy na kazdym subie , a jak przegra to niższy proste. :)

Opublikowano

Teraz ludzie robią summ na cs bo summ silniejsze od Bk a Bk na bf ma 3kkk hp. Nie wiem jak na innych postaciach ale to non sens :) i nie ma GM na cs póki co bo Nejm sam nie wyrobi ^^ a tu jeszcze eventy "o tym chyba można pomarzyć :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Aktualnie na serwerze trwa przebudowa kadry administracji. Do tego mają zostać zmienione ustawienia PvP serwera. Summonerka ma zostać znerfiona, przy czym BK ma dostać sporego boosta do umiejętności. Zapraszam na klasyczny polski serwer MU ONLINE! :)

Opublikowano

Administracji robi swietne eventy PvP, dzieki ktorym mozna wygrac np. wingi 3 lvl +FO
W szczegolnosci zapraszam na serwer cale gildie, ktorym glownem celem jest podbicie zamku. Macie z kim rywalizowac :)

Opublikowano

Administracji robi swietne eventy PvP, dzieki ktorym mozna wygrac np. wingi 3 lvl +FO

W szczegolnosci zapraszam na serwer cale gildie, ktorym glownem celem jest podbicie zamku. Macie z kim rywalizowac :)

w szczeglonosci z osobami, ktore nawet nie graja i wbijaja z setem fo,100resami i wez zabij cos takiego, kiedy ty sie meczysz i zbierasz na kazdego resa,a tu taka gildia dostaje sety z ostatniej edycji. Natomiast kazda skarga albo zwrocenie uwagi "tej" admince wiaze sie z banem :D

 

P.S proba odswiezenia gunwa, na ktorym gra 30osob

Opublikowano

w szczeglonosci z osobami, ktore nawet nie graja i wbijaja z setem fo,100resami i wez zabij cos takiego, kiedy ty sie meczysz i zbierasz na kazdego resa,a tu taka gildia dostaje sety z ostatniej edycji. Natomiast kazda skarga albo zwrocenie uwagi "tej" admince wiaze sie z banem :D

 

P.S proba odswiezenia gunwa, na ktorym gra 30osob

Chłopie, edycja ta ma już około pół roku i Ty się dziwisz, że ludzie mają F.O. sety i full resy??

Opublikowano

Chłopie, edycja ta ma już około pół roku i Ty się dziwisz, że ludzie mają F.O. sety i full resy??

nie pie*dol glupot, po pierwszych 2tygodniach od startu servera wlaczyli donate i nagle z dupy top20 100rr 400lvl i sety fo. Nie widze najmniejszego sensu gry, na lt7 leci(bez setu z zenem) po 7k i musisz uzbierac 50kk, kiedy cale 5osobowe party proboje cos zabrac dla siebie. Siedzisz zbierasz 2dni i taki ziomeczek, ktoremu sie nie chce kupi sobie pare rr i skoczy na kalimke po zenik

Opublikowano

nie pie*dol glupot, po pierwszych 2tygodniach od startu servera wlaczyli donate i nagle z dupy top20 100rr 400lvl i sety fo

Ale co Cię boli...? W normalny sposób grając także można dojść do takich statów i itemów. Po prostu chciałbyś mieć podane wszystko na tacy, a dla takich ten serwer nie jest. Mówisz, że mało ZEN spada? O to chodzi, żeby nie było za łatwo. 2-3 itemy +zen i różnica już jest diametralna. Pamiętaj, że działa HELPER, który baaaaaaaardzo pomaga podczas podnoszenia.

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer.

 

Obecnie na każdym nowo utworzonym koncie nowe postacie mają na start 10rr i 10,000pkt do rozdania. Również konfiguracja postaci summonerki uległa małej zmianie, która powinna dać pozytywny efekt.

 

Niedługo kolejne wakacyjne eventy, tak więc jest to idealny czas, aby zacząć grę u nas. Jako jedyni działamy 10 lat bez przerwy i jeszcze dużo przed nami.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

jasne, ze jestem... Gralem na kilku edycja soula nawet na pierwszej kiedy adminem byl wrona(czekalo sie 2tygodnie zeby dodal itemki za gr'a) i widze jak ten server sie stacza ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer jak najbardziej spoko. Tylko już troszeczkę wypalony przez małą ilość osob online chociaż niby są wakacje. Z topki nikt nie gra prócz 2 może 3 osób raczej same 20-50 rr więc przydałoby się odświeżenie :)

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...