Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SOUL MU | Sezon 4 | EXP 550x Wygrane CW: EXP 550x | Jeden z najstarszych serwerów Polski!


dziadek02

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo_wiosna_2012.png
 

 

Soul Mu - Kolejna edycja, już 16 startuje 27 marca 2015 roku o godzinie 18:00. SoulMU to jeden z najstarszych prywatnych polskich serwerów Mu Online. Super gracze, wspaniałe walki o zamek, mega atmosfera, a do tego extra PVP!

 

Strona serwera:

http://www.SoulMu.pl

 

Link do rejestracji:

http://soulmu.pl/index.php?strona=reg

 

 


Exp zróżnicowany: 
Zależnie od CryWolf (20% mniejszy podczas przegranej) oraz rodzaju suba. 
sub 1 ze spotami chronionymi x 500 lub po wygranym CW 600 
sub 2 bez spotów chronionych tzw ANARCHY(PVP) exp x 550 lub 660 
sub 3 ze statusem VIP exp x 800 lub 960 (ze specjalnym "Kodeksem gracza VIP") 

 

 

Bonus za exp w party - I TO BEZ ZNACZENIA JAKIE RASY: 

1 osoba 100% 

2 osoby to juz po 110% na głowę 

3 osoby to juz 120% na głowę 

4 osoby to aż 130% na głowę 

a 5 osób to aż 150 % na głowę 

 

Drop: 40% VIP 55%

Exc drop: 5% VIP 10%

Lvl buffa: 180 VIP 200

Soul (+L):75% VIP 85%

Soul:50% VIP 65%

Life:60% VIP 70%

+10 50% VIP 70%

+11 50% VIP  70%

+12 50% VIP 70%

+13 50% VIP 70%

+14 40% VIP 60%

+15 40% VIP 60%

Pranie +L +20%

Fenrir (1) 80% VIP 90%

Fenrir (2) 80% VIP 90%

Fenrir (3) 80% VIP 90%

Fenrir drop 10% VIP 15%

 

Punkty za level: zależnie od rasy 5 (po q u Marlona 6)/7 pkt za lvl

Punkty za reset: 1000(/1200) pkt za res (dl i sum) 

 

Maxymalny level 400.

Maxymalny reset 100. 

 


nowosci.png

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kopalnia kredytów na stronie!
Zostaw swoją postać w kopalni kredytów, która znajduję się na stronie, aby wygrać co nie co ;)

 

Jubiler na stronie!
Stwórz dzięki kamieniom wpłaconym na stronkę własną biżuterię. Jeżeli jesteś dobrym jubilerem, może postarasz sie +full opcje? :)

Zamiana jeweli na kredyty!

Wymień na stronie jewele na kredyty. Dzięki temu będziesz mógł wybrać własny przedmiot z WebShopu.

 

Dziennik zadań!

Wykonuj zadania w panelu gracza, żeby zyskać kredyty.

 

Zwycięskie województwo!
Jeżeli Twoje województwo wbije najwięcej resów w danym tygodniu to będziecie mieli z tego niezłe profity ;)

Opublikowano

NIE GRAJCIE W TO WIELKIE GÓWNO , ZENÓW LECI PO 1K , BOT ZZERA JAK PORABANY , BLESS W SKLEPIE PO 90 K ! A SAM RESET KOSZUJTE 50 KK , nie polecam tego gówna , naprawde , strata czasu :)

Opublikowano

NIE GRAJCIE W TO WIELKIE GÓWNO , ZENÓW LECI PO 1K , BOT ZZERA JAK PORABANY , BLESS W SKLEPIE PO 90 K ! A SAM RESET KOSZUJTE 50 KK , nie polecam tego gówna , naprawde , strata czasu :)

Jeśli ci się nie podoba to nie graj, simple ^^ a serwer ma swój urok ponieważ utrzymuje się od wielu lat :_)

Opublikowano

kiritobot95 - serwer stoi przez 6 godzin. Chciałbyś już mieć full staty? Przecież właśnie chodzi o rywalizacje, szukanie własnych rozwiązań. Na 10 resach uwierz mi, ze już nie będziesz miał takich problemów z zebraniem ZEN na resa.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak wygląda sytuacja walki o zamek Castle Siege?

Wojna o zamek to najwieksza przyjmenosc na tym serwerze. Walka stoi na wysokim poziomie i jest duza chec ze strony gildii na zdobycie go. 

Opublikowano

Jubiler na stronie!

Stwórz dzięki kamieniom wpłaconym na stronkę własną biżuterię. Jeżeli jesteś dobrym jubilerem, może postarasz sie +full opcje? :)

 

o co chodzi z tym jubilerem?

Opublikowano

Za kamyki wydropione w grze na stronie mozna zrobic opcje exc w bizuterii (losowo) a przy odrobinie szczescia moga byc FO. Fajna sprawa.Jubiler bedzie czynny od 6 kwietnia.

Opublikowano

za rr masz 1k pkt  a atmosferka dosyc fajna  wiadomo ciezko z zen na tych  pierwszych  rr ale komienie ida w gore :D  serwer fajny i polecam  : D

Opublikowano

Serwer stawiany na sile w ostatecznym rozrachunku nie polecam. Mialby racje bytu gdyby byl long termem z trudniejszymi ustawieniami a nie serwerem z tysiacem edycji, starzy gracze tam nie graja a nowi to mlodziaki z gimnazjum. Leyas ma swoj serwer w d***e a kajka robi co jej sie podoba, zwrocisz na cos uwage na cos co im sie nie podoba - ban, oczywiscie znajda jakis powod za ktory zgodnie z regulaminem sprobuja cie uciszyc i szczerze watpie ze cos w tym aspekcie sie zmienilo. Szkoda czasu i zaangazowania.

Opublikowano

Serwer stawiany na sile w ostatecznym rozrachunku nie polecam. Mialby racje bytu gdyby byl long termem z trudniejszymi ustawieniami a nie serwerem z tysiacem edycji, starzy gracze tam nie graja a nowi to mlodziaki z gimnazjum. Leyas ma swoj serwer w d***e a kajka robi co jej sie podoba, zwrocisz na cos uwage na cos co im sie nie podoba - ban, oczywiscie znajda jakis powod za ktory zgodnie z regulaminem sprobuja cie uciszyc i szczerze watpie ze cos w tym aspekcie sie zmienilo. Szkoda czasu i zaangazowania.

Z tego co widzę Kajka nie jest już administratorem tego serwera. Atmosfera bardzo fajna, aktualnie 109 graczy online. Gram i expie ostro ;D

Opublikowano

Z tego co widzę Kajka nie jest już administratorem tego serwera. Atmosfera bardzo fajna, aktualnie 109 graczy online. Gram i expie ostro ;D

to exp ostro, bo jak ty bedziesz expic, ktos w tym czasie sobie kupi 100rr i set fo :)

Opublikowano

 Kazdy serwer ma tak samo

A ten szczególnie . Serwer stoi u Leyasa w domu, na początku swojego biznesu chwalił sie fotką na www  <zakurzony komputer stał w kącie pokoju>. Teraz jest modne pisać, ze serwer jest hostowany przez fachowców ^^

Więc nie gadaj głupot, , że musi serwer utrzymywać . Ten serwer zawsze był robiony "pod kasę "

Nie polecam !

Opublikowano

A ten szczególnie . Serwer stoi u Leyasa w domu, na początku swojego biznesu chwalił sie fotką na www  <zakurzony komputer stał w kącie pokoju>. Teraz jest modne pisać, ze serwer jest hostowany przez fachowców ^^

Więc nie gadaj głupot, , że musi serwer utrzymywać . Ten serwer zawsze był robiony "pod kasę "

Nie polecam !

Serwer od paru edycji jest na serwerze dedykowanym - jezeli o czyms nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Tak sie rodza plotki

Opublikowano

Jak ktoś ma dużo kasy to polecam serwer :)

Nikt nie każe Ci dotować serwera. Jest dużo innych opcji dostawnia itemów +full opcje. Jubiler, wymiana kamieni na kredyty, grand resy, master exp, eventy.

Polska mentalnosc, oby pozrzedzic. Nie chcesz - nie graj.

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...