Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego joduska nas kłamie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może jest łatwy do crackowania więc nie wypalił hehe.

 

online stuff, na pewno

Kocham Renissance.

Opublikowano

może jest łatwy do crackowania więc nie wypalił hehe.

 

Co do crackowania to L# jest o wiele łatwiejszy no ale wiesz lepiej. #polska

 

"Dlaczego joduska nas kłamie" - aha. Także ten mr. Założyciel tematu już może odpuścić sobie dyskusję. #fleksyjny

 

Ja już dawno gram na op nowym bocie do lola, niedostępnym dla takiej rzeszy jak wy.

 

#dla pana @Mistejk

Deadboy

Opublikowano

Co do crackowania to L# jest o wiele łatwiejszy no ale wiesz lepiej. #polska

 

"Dlaczego joduska nas kłamie" - aha. Także ten mr. Założyciel tematu już może odpuścić sobie dyskusję. #ortografia

 

Ja już dawno gram na op nowym bocie do lola, niedostępnym dla takiej rzeszy jak wy.

Błędu ortograficznego nie ma, za to językowy jak najbardziej.

 

//edit: coś się dzieje - loader usunięty, L++ inc

Opublikowano

Co do crackowania to L# jest o wiele łatwiejszy no ale wiesz lepiej. #polska

 

"Dlaczego joduska nas kłamie" - aha. Także ten mr. Założyciel tematu już może odpuścić sobie dyskusję. #fleksyjny

 

Ja już dawno gram na op nowym bocie do lola, niedostępnym dla takiej rzeszy jak wy.

 

#dla pana @Mistejk

Na moim flecie grasz.

Opublikowano

Błędu ortograficznego nie ma, za to językowy jak najbardziej.

 

//edit: coś się dzieje - loader usunięty, L++ inc

Legacy coś zrobił i zjebał tera broken jest loader :D

@Edit już jest ponownie ;d

@Edit 2 i sie zaczyna tomorrow big       legacy     :     (26 March 2015 - 10:11 PM) the update will probs be delayed, we have to rework some inlined api

Opublikowano

dzisiaj o 12 bedzie potwierdzoene info

Pisz trochę z sensem daj jakieśinfo cytat czy coś.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Pisz trochę z sensem daj jakieśinfo cytat czy coś.

Nikt ci tutaj nic nie poda bo sami gówno wiedzą i trollują , można na palcach jednej ręki policzyć osoby które rzekomo "mogą coś wiedzieć"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...